Wargaming opět dohlíží na fair play a rozdává bany

  20

  Programy třetích stran, které upravují hratelnost a ovlivňují férovost tankového zápolení nejsou ve World of Tanks vítány! Je to již celkem dlouho, kdy Wargaming naposledy učinil nějaké výraznější kroky proti nepoctivým hráčům, ale nyní je zde další vlna trestů pro podvodníky.

  V posledních dnech bylo za používání zakázaného softwaru potrestáno téměř 3000 účtů  a  dalších 782 účtů vyfasovalo trvalý ban za opakované porušení pravidel.

  WG:První upozornění na používání zakázaných modů vynese varování a sedmidenní ban. Druhé porušení našich pravidel už znamená ban permanentní. Buďte prosím opatrní při výběru modů, které používáte a pokud si nejste jisti, zda je mod povolený či ne, nestahujte ho a vyhněte se potenciálnímu risku ztráty účtu, který jste leta budovali.

  EU server

  Trest pro 2,807 účtů za používání zakázaného softwaru a ban pro dalších 782 účtůza opakované porušení pravidel.

  RU server

  17 323 účtů potrestáno za používání zakázaného softwaru a ban pro 5510 účtů  za opakované porušení pravidel.

  NA server

  814 účtů potrestáno za používání zakázaného softwaru a ban pro 215 účtů  za opakované porušení pravidel.

  ASIA server

  695 účtů potrestáno za používání zakázaného softwaru a ban pro 174 účtů  za opakované porušení pravidel.

  Wargaming opět dohlíží na fair play a rozdává bany
  Ohodnoťte tento článek!
  5 (100%) 15 hlas/ů

  20 KOMENTÁŘŮ

  1. Tak andělíček policajt takhle dohlíží na oťáska vocáska. To by byla supr parodie na WG a Kon11

  2. Po první vlně BANů od WG jsem raději nic nepsal a tiše se usmíval. Po dalších vlnách se můj úsměv stával širším a širším a nyní po skoro 2 letech, kdy WG tzv. BANuje, se směju od ucha k uchu.

   Řekněme si to otevřeně, na mých 143 záměrně k tomu účelu založených účtech proběhla řada testů různých “pomocných aplikací”, které rozhodně porušují fair policy WG i fair play jako takovou. Jednalo se hlavně o BOTY, klikátka, zakázané mody, které byly používány nepřetržitě i po dobu více než jednoho roku (test vyježdění první desítky bez aktivní účasti v bitvě – mimochodem 9 – 11 měsíců). Ze všech účtů má k dnešnímu datu 6 perma BAN a 2 jsou v poslední fázi před perma BANem za TK/TDMG. Ostatních účtů se postih WG nijak nedotkl. Což je 5,59% úspěšnost 🙂 A byla by ještě nižší, kdybych použil cíleně aplikace běžící na pozadí, nebo úplně nesouvisející s WoT klientem. Tak asi tak 😀 GJ WG

   • Asi musíš být dost divnej týpek, co neví jak naložit se životem. Navštív psychiatra aby ti pomohl s tvojí obsesí.

    • Ale kdepak, testovali jsme s klukama v praci, vyhradili jsme na to deset strojů. V podstatě ten test jel na všech nepřetržitě přes rok. Účty jsme rozdělili na několik skupin a ty ještě na referenční a testovací skupinu. Chtěli jsme prostě vědět, jak se chová reportovací systém, jak se systém chová v případě TK/TeamDMG, jak se da trolit s artinama a jak se naopak dají trolit artiny (bez postihu) a tak dále. Byla to sranda, co si člověk může ve WoT dovolit proti pravidlům, která sama o sobě jsou dost neurčitá. Vždyť ani WG sám neví kam zařadit některé aplikace třetích stran z pohledu fair play 😀 Takže nějaké BAN akce od WG jsou fakt k smíchu. WG nezveřejňuje informace o tom jak se systém chová, tak jsme si řekli, že si zablbneme a zjistíme to 🙂 Vznikl z toho celkem slušný výstup. Někde to mám určitě uložené.

  3. A chudak streamer benny dostal permaban na svuj druhej ucet, bych pak mel chut to jeste hrat, prijit podruhy o tolik casu a penez 🙁 a vsechno v hajzlu.

  4. No a pokud založil tak je magor co z toho ???? testuje si WG ?? no a pak si na svůj hlavní ůčet dá zakázaný mody protože na těch ostatních na to většinou nepřišli ???? a zrovna na ten mu přijdou to bude sranda až ho bloknou blba jednoho.

   • Nebloknou neboj, kdyz nedelas bordel aby nekdo poslal replay na podporu, nestreamujes, mas zaplaceny premium ucet, obcas koupis nejaky tank, podporu, tak muzes byt v klidu.

    Ja to tak mam od zacatku a neprislo ani jedno upozorneni. Vzdyt by byli proti sobe a pripravili by se o penize 🙂

    • Pavel +1 do vtedy kym som kupoval pravidelne prem ucet a tanky mohol som spravit co som len chcel samozrejme ne cheatoval ale kritizoval wg a casto krat som im napisal na podboru co sa mi na tejto hre nepaci atd… obcas som mal chat bann na par tzyden ale nic vazne 🙂 a potom som nekupil 2-3 absolutne nic od wg a pri kauze K11 na obecnom administratorovy Asklepi0s (ktory je zmrd) hoci komu som napisal z moderatorov Jbnn,VXM dalo sa snimi pokecat ale tento zmrd…zato,ze napisal kaca wg o fair paly atd a ma cheatra na poste CC to je dobre ? a preco su tak stupidny a nic s tym nrobia a ten idiot mi napise posledne slovo ? a ja som neco napisal a perma chat bann…od vtedy tu hru ani nezapnem stacilo hram ine hry kde este ty (nadradeni) niesu dementi a daju s tymi a na nazory hracov…

  5. Bany jsou fakt super, naposledy mě nějakej trotl začal ostřelovat, ani nezmodral, no a když jsem ho sundal tak jsem dostal týdenní ban. Od té doby jsem nehrál, tak nějak nemám chuť.

  6. 1 hodinovy banan som dostal aj ja za to ze spoluhrac sa prevratil na bok a mal nizke HP tak ze mu pomozem a ho prevratim naspat, ale on vybuchol …. okamzite som dostal banan

  7. Ale no tak. To je tady naivity! Vždyď stačí jen platit !!!!!!!!!!! 4 roky jedu perma placené nepovolené mody. Do modů se připojuji přímo z klienta. Myslíte si že se bojím banu? Hahahaha a ještě hahaha.
   10 EUR / měs za PÚ, 10 USD / měs za mody, občas tančík a hrá na tom účtu celá rodina ve vší spokojenosti. PS: a K11? Pohoda,klídek,tabáček.

  8. Jak bany ve vlnách? Nechápu! Je to jen tahání za nos. Vždyť přece programy na kontrolu jedou stále ne ? tvrdí. A nebo to zapínají jen dvakrát do roka

  9. Aby jim v té hře vůbec někdo zbyl, když tak tvrdě banují.
   Nakonec jim tam zbyde jenom EDIT11 – ten jedinej je čistej…
   Šašci

  10. kecáš, pokud tě někdo třikrát osolí, je modrej a zpravidla vykoplej ze hry a za jedno zabití Ti rozhodně nikdo nedá ban na týden takže zpytuj svědomí

  11. to znamená že si neschopný idiot hraješ s pomůckama aby si vyhrál, a to tě baví ? Asi ubožák

  12. Vážení členové komunitního týmu, zaměstnanci společnosti Wargaming,

   dovolujeme se na vás obrátit jménem československé komunity World of Tanks, abychom vám sdělili naše výhrady k řešení sporů, které se objevily v souvislosti s programem Community Contributor. Jak jste jistě zaznamenali, jeden z českých hráčů World of Tanks, konvalina11, byl obviněn z toho, že používá nedovolené modifikace, konkrétně aimbot. Obvinění bylo doloženo několika důkazy, přičemž z veřejných vyjádření je patrné, že podstatná část komunity považuje toto obvinění za relevantní. Podobných případů je jistě řada, nicméně tento je o to závažnější, že se týká hráče, který je zároveň součástí programu komunitních kontributorů.

   Když před mnoha lety kontributorský program začínal, byly do něj přizvány některé z největších osobností nejen československé, ale i dalších evropských a mimoevropských komunit. V České republice se komunitními kontributory stali například respektovaní hráči akcido nebo Catfood. Tito vyslanci herní veřejnosti měli, podle vyjádření samotného Wargamingu, být mostem mezi hráči a autory hry. Bohužel program časem sklouzl k pouhému formálnímu plnění původních cílů, zúženému na občasné předběžné půjčování nových strojů a podporu stále se opakujících soutěží. Důsledkem toho je dnešní strnulý stav, kdy do programu prakticky nepřichází komunitou respektovaní hráči, původní komunitní kontributoři nejsou ze strany vydavatele nijak výrazněji motivováni a ti, kdo se kontributory stávají, jsou neprověření, neznámí, neaktivní nebo všechno dohromady.

   Pouze v tomto ovzduší všeobecného nezájmu se mohl stát komunitním kontributorem člověk, jako je konvalina11. Člověk, který opakovaně arogantně odmítl všechna nařčení z podvodů, aby byl znovu a znovu usvědčován z podvodů nových. My však neviníme z této situace pouze jeho, konvalina je jen důkazem toho, jak hluboko byla původní myšlenka zašlapána do země.

   Proto vás vyzýváme:

   Urychleně zbavte československou komunitu ostudy v podobě komunitního kontributora, který okázale a s nebývalým cynismem používá zakázané modifikace a porušuje tak nejen všeobecné podmínky hry, které sám schválil, ale zároveň se vysmívá důvěře, kterou mu komunita vaším prostřednictvím dala.
   Pojmenujte pravdivě chyby, které se v programu komunitních kontributorů staly a poučte se z nich. Začněte aktivněji podporovat kontributory a přiveďte nové. Přitom lépe važte, komu účast v programu skutečně nabídnete. Jestli vám chybí inspirace, klidně se na nás obraťte.
   Přestaňte s absurdně rigidním uplatňováním některých pravidel na oficiálních fórech. Typický příklad – Name&shame v případě komunitního kontributora konvalina11, kterého jste nám vy sami představili a kterého vy sami propagujete. Nyní nemůžeme na fórech ani vyslovit jeho jméno, to opravdu není normální.
   Informujte nás v rámci možností otevřeně. Víme, že jsou věci, které nám nemůžete sdělit, ale je spousta dalších, které jsou pro nás důležité a které se nedozvíme jenom proto, že nikoho nenapadne nás s nimi seznámit. Vzorem budiž otevřené informování o zastavení budoucích prodejů prémiového tanku Objekt 252U. Může se nám to nelíbit, ale víme na čem jsme, to je pro nás, hráče, cenné.

   Mezi komunitou a vydavatelem hry nyní zeje hluboká propast, kterou můžeme, minimálně v Československu, společně zasypat. Prosím, pomozte nám v tom!

  Comments are closed.