Wargaming a PlayStation VR

  11

  Wargaming a PlayStation VR

  Minulý týden Sony uspořádalo v Moskvě prezentaci, kde nadšenci a zástupci tisku mohli vidět hry blízké budoucnosti. Již za tří měsíce, Playstation VR dorazí do obchodů.

  Podle zástupce společnosti Sony již více než 200 týmů programátorů pracuje na něčem pro PSVR, a mezi nimi je i společnost Wargaming.

  PSVR jsou brýle pro virtuální realitu vytvořené společností Sony pro PlayStation 4. S jejich pomocí by se majitelé PS4 měli ponořit do světa virtuální reality, aniž by si museli koupit PC a další brýle (HTC Vive).

  Sdílejte
  Předchozí článekŠvédské tanky již letos na podzim?
  Další článekKomiks: Až moc zářivá povaha
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  11 KOMENTÁŘŮ

  1. A zase majou na čem rejžovat, opět jim nestačí co majou … hnus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Nejde o to, ale nemají ani jednu hru dodělanou do konce a dělají další jde z toho jen a pouze jak cucat lidi co nejvíce místo toho jak oni teda oni tvrdi že to dělají pro hráče. Klidně ať udělají i vesmírné lodě to je mi jedno ale ať dodělají prvně tanky na pc které začali jako první a pak ať se serou do statních odvětví.

     • Je to MMOFps takže dodělat to je kravina furt do toho budou něco přidávat upravovat atd. Jestli chceš hru na kterou už nikdo nesahne tak si kup něco co není MMO.

     • A ty uz se prober a pochop, ze Wargaming je take vydavatel a ma pod sebou uz celkem dost hernich studii … cili na ruznych projektech pracuji naprosto jine teamy lidi.

  2. jo jo s timhle se budou hrat artyny jednou rukou nastavis dělo a druhou zmacknes páčku , simply and clever i pro debily 🙂

  Comments are closed.