War Thunder: Screeny z 1.63

  24

  Nejprve se omlouvám za výpadek novinek z WT, hold i PC má své dny. Nicméně Dev server aktualizace 1.63 pouštní lovci byl již spuštěn ,a takto vypadají vozidla které budou přidaná

   
   

  Prémiový tank T-20

  M163 Vulcan

  Leopard 1a1

  Flakpanzer 1 Gepard

  Raketenjagpanzer 2 HOT

  „AA polopás 88mm“

  KV-122

  ZSU-24-4 „shilka“

  A1E1 Independent

  FV4202

  FV 438 Swingfire

  Také nás čeká nová mapa Sinaj, oprava mnoha strojů a zlepšení animací výbuchu apod.
  Seznam změn a nových strojů(EN) zde

  Sdílejte
  Předchozí článekManiaXXL: Replay KV-4 Kres.
  Další článekXbox One: Centennial T95 – Prohlídka
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  24 KOMENTÁŘŮ

  1. ta 88 na kolo pásovém vozidle bude hodně zajímavá sice One shot One kill ale když vás trefí tak jste mrtví.

  2. to jakože moderní vozidla potkávají ty z 2sv války ? (sry WT nehraju tak nevím jak to funguje)

   • boužel ano setkáváme se s King tigrem proti T-44 ,T-54 ,Leopard ,IS-3… a sem tam se setkávám i s modernějšími tanky

  3. Hovno Swingfire ve WT 🙂 V AW před jeho nerfem jsem ho nenáviděl. 😀

  4. WT jsem zkoušel, ale opravdu mě tam sralo více věcí. Třeba nepřehlednost – všechno splývá, málo lidí – takže člověk dlouho čeká až se dostane do bitvy, problém s MM jako u WOT – většinou v teamu zelenáčů a proti nám profící, kteří ten team dycky hned rozebrali…. ale co hlavně tak to šílené „podkluzování“ prostě ty tanky šíleně kloužou, člověk má vždy co dělat aby to zase vyrovnal. Jako bych jel ožralý…..

   • Krom toho prémiák dražší než ve WOT a když se chce člověk dostat ku příkladu na toho Leoparda – musí vyjezdit kupu nesmyslných tierů se všemi možnými verzemi Panthera

    • tanky kloužou převážně v AB a celkově na I rank- BT,stuarty,pz II. dál už je to lepší.
     nicméně, je tu jiný „styl“ expení nežli ve wot- můžeš jezdit heavy a zkoumáš medka atd. k tomu prem. tank ti zkoumá i stroj k výzkumu, nikoliv jen kredity a osádku, jako je to ve wot. ale to je na dlouhé povídání

     • Někomu kdo má ve wot 1000WN8 tohle boužel nevystvětlíš, takový lidé nechápou základní principy logiky a chápání….

     • Ták Ták.

      Malokdy se mi stane, že na AB čekám déle než 2 minuty. Premiák je sice dražší, než na wot, kde ti hlavně vydělává krediy, ve WT vydělává, expí osádku, expí i tank ve stromě, který máš zvolen.

      Anry – Ano tanky tam docela “ kloužou “ ale dá se toho superně využít, především u tanků typu “ cromwell, panther “ které mají zpáteční nejvyšší rychlost 3 km/h. Postupem času a vyšší schopnosti ridiče se to “ klouzání “ zlepší..
      Co do MM. To je holt těžké. Není tam zrovna malá komunita hráčů, ale uvědom si, že je tam vícero herních režimů a ti hráči jsou přeci jenom rozprostřeni všude :-)))

      • Díky za info, rád se o tý hře dovím více. Díval jsem se na nějaký videa, narazil jsem na dobrýho yotubera: VonDoom4 a proto mě tato hra zaujala. S tím MM jsem se nějak smířil ale ty nepoměry třeba ty německé Panzery VS ruské T-34ky + to „klouzání“…. a jednoduše sem na to neměl nervy. Navíc já se chtěl dostat na Leoparda, když jsem zažil jak pomalu se to expí, vrátil jsem se k WOT…. logičtější, levnější, možná i „snažší“

      • Jo, bohužel musím souhlasit, že ve WT jsou ty tanky opravdu nevyrovnaný a někdy až člověk nechápe jak to takhle mohl někdo povolit.

   • Kde je nepřehlenej menu nebo v bitvě. K MM hra prostě nemůže počítat s tím jestli jsou v týmu telata nebo ne. K driftování https://www.youtube.com/watch?v=qnSoxqLHbD8 + ty tanky jezdí po hlíně na asfaltu by měli driftovat ještě víc, hraj RB tam tolik nedriftujou. Těch „Pantherů“ je stejnej počet jako ve WOT, navíc nemusíš hrát s tím pitomým tankem kterej je před tím Leopardem + postup ve WT je rychlejší oproti WOT.

    • Inu v menu mě příjde WOT logičtější a přehlednější jak WT, ale na to prostředí ve WT jsem si zvykl. Nepřehledný mě to přišlo hlavně v bitvě. To s těmi Panthery si opravdu nejsem jist, žeby jich bylo stejně a že postup ve WT je rychlejší? Opravdu? Tak nějak sem si nevšiml… Bavíme se jistě s prémium účtem a ten mi přišel na měsíc opravdu drahý (pokud se nemýlím, tak je to draží jak WOT).

     Jen aby bylo jasno, neříkám že WT je špatný jen tam jsou věci které mě osobně velmi iritují. Vyvarujeme se hovínek o WN8čce a podobný bezduchý žvásty, WT jsem chtěl hrát pro pobavení a relax – nevšim sem si ani jednoho.

     • dostal jsem se K Jagtigrovi bez toho abych dal do hry peníze, sice to trvalo dlouho ale zase jsem si užil spousta bitev a zajímavých EVENTŮ, nicméně jesti jsi nehrál realistické bitvy nebo simulátorové tak tam je to ještě těžsí musíš odhadovat vzdálenost sám a v Simulátových nevidíš ani jmenovky nad spojenci. Tak se občas stane že poškodíš/zničíš spojenecký tank. a to čekání je naproti spousta hrám v pohodě (hodně záleží na hodině kdy hraješ) já sám jsem některé tanky uplně přeskočil a skoumal ty po nich. Mě osobně se líbí že můžu jezdit s tierem 1 a skoumat tier 3 sice je to pomalejší ale i přes to je to bomba.

     • Ano v menu je toho dost a není to moc přehledný, ale vem si kolik toho tam máš eventy, letadla RB,AB, tanky RB, AB to je jako kdybys měl v menu 2x WOT a 2xWOWP v bitvě je to o zvyku mě to nevadí + minimapa se mi zdá přehlednější, to je alesubjektivní pocit. Když jsem zkoušel WOT tak mi výzkum přišel pomalejší samozřejmě bez PÚ.
      Navíc mě na WOT štvou dvě věci spoting systém a expení, protože ve WT můžu jezdit s tím co chci a expím ten národ oproti WOT…

      • Jop ten spotovací systém WoT mě taky ubíjí.
       Ale nebudu to rozebirat, nebo se tu zase objeví flame jak swiň,..

       Co se týče expení, tak ano. Do nějakého BR tuším, že 6:7 ( ?? ) to jde celkem rychle, ale jakmile máš vyexpit těch 360 000 expů na leoparda.. to už je fakt záhul.

     • + právě WT je nejzábavnější v RB a hlavně RB jsou i o taktice (občas), AB jsou oproti jenom „rubačka“ s tankama.

      • Taky se mě pár věcí líbí více ve WT, třeba více vozidel v bitvě nebo když v bitvě skončím – stačí dojít zpět do menu a můžu s tím strojem zase hrát – to ve WOT ani ve snu.

       Mě osobně letadla moc nelákaj, já to nainstaloval k vůli tankům.

       Pokud se to „klouzání“ časem zlepší s jinými tanky a řidičem, pak bych to určitě zase zapnul. Jen sem nepochopil na nižších tierech ty protiletadlový Flaky – že jsou schopny každýho rozstřílet na kaši a neprůstřelnost těch T34ek.

       To mě vede k otázce který národ a které stroje jsou asi nejvhodnější pro začátečníky?

      • Nejvíc toho odpustí asi rusové (jsou univerzální), ale rozhodně nejsou OP jak dost lidí tvrdí. Problém flaků je ten, že prostě low tiery jsou moc papírové a nic slabšího proti letadlům není, a ty neco proti letadlům (v RB) potřebuješ. T-34 těží z toho, že má ostře klopený pancíř a dost se toho odrazí, miř na věž. Osobně jezdím US a GB a většína bitev co prohrajeme je způsobená pitomostí hráčů…

       BTW: Anry_ co máš za jméno ve WT?

       Pro guthas:
       K Leopardu jsem se nedostal (samozřejmě jeho us protějšek)

  Comments are closed.