War Thunder: Raketometný Cromwell a Raketenjagdpanzer 2

  10

  Do War War Thunder přichází další sada tanků, které rozšíří seznam premiáků. Prvním z nich je tzv. „Cromwell Tulip“, což není nic jiného, než úprava známého britského středního tanku Cromwell, který v této verzi nese po stranách věže zásobníky pro neřízené rakety (ve War Thunder se s raketovými tanky roztrhl pytel). Druhým pak je německý poválečný typ Raketenjagdpanzer 2, který, což, jak už z názvu napovídá, je německý stíhač tanků, který ovšem nenese kanón, ale francouzské protitankové řízené střely SS-11.

  Cromwell Tulip
  – ponese 4 rakety
  – ty se dají odpalovat prakticky jen rovně
  – bude to premiový tank na III. ranku

  Raketenjagdpanzer 2
  Německé samohybné dělo Hanomag-Henschel Raketenjagdpanzer-2 je velkým bratříčkem menšího Jagdpanzer 4-5. Z přední strany vozidla zmizel kanón a přibyl kulomet. Sedadla velitele a řidiče byla posunuta dopředu a také byly přidány další výhledy ven z vozidla. Vozidlo bylo vybaveno hledím pro střelce a panoramatickým výhledem pro velitele – to lze vidět z 3D modelu vozidla. Stroj je opancéřován jen lehce – jen 50mm pancíře v přední části, a i když je nainstalován ve slušném sklonu, na přímé zásahy od nepřátel nestačí. Ale protipozemní rakety bohatě kompenzují všechny nevýhody stroje RakJPz 2 – dokáže před přebitím vypálit dvě rakety (kterých má v zásobě celkem 14), které dokáží propálit až 60 (!) cm homogenního pancíře. Bezpochyby to bude ve War Thunderu opravdové monstrum!

  Sdílejte
  Předchozí článekVelký bug po 9.15
  Další článekCo bude dál se zvuky ve WoT?
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  10 KOMENTÁŘŮ

  1. LoL raketové tanky. Už to chybí jen ve wotku, páč v aw je to taky. ROFL

    • A jsi si jistej ? WG dokáže věci,že odborník se diví a laik žasne 🙂

    • No ale treba v nove objevenych zaznamech z dosud utajeho archivu objevi WG plany na nejaky RakketenTraktor 🙂 Jako v pripade japonskych Heavyn 🙂

  2. Nechcem hejtovať ale je tam chyba hneď na začiatku:“Do War War Thunder“

  Comments are closed.