War Thunder: Den vítězství – Cesta domů

  11

  Sdílejte
  Předchozí článekWoWs: 12. 5. 2016
  Další článekWar Thunder: 12. 5. 2016
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  11 KOMENTÁŘŮ

  1. Moc pěkné video

   Jinak všiml sem si , že tu pod videem bylo pár komentů které byly smazány.
   Opět se musím jen smát nad tím jak je tenhle web podobný jistému webu, který je také plný „novinek“.
   Jinak Carrambo , vím že mi příspěvěk smažeš a dáš ban (ostatně , utíkat , to je přece tvoje) ale chtěl bych ti vzkázat že arogantnějšího člověka jsem nikdy v životě nepotkal (ale znáte to….dejte někomu hůl a hned s ní začne švihat), a měl by si se nad tím zamyslet jak to tu vedeš (jo jo , je mi jasný co si myslíte , „pořid si svůj web“ ) ale když už tady TU ŠPÍNU a občasné chyby máš , tak si aspoň přiznej chybu a přijmi kritiku a neschovávej se za svoje admin pravomoce (tj. mazání příspěvků co tě staví do špatného světla atd.)

   GL and HF

   • O smazání požádali sami diskutující, ale speciálně pro tebe jsem tu diskuzi obnovil. Doufám, že si ji pečlivě pročteš a že tě náležitě obohatí.

    Jinak si nevzpomínám, že bych tě někdy potkal a tu tvoji hůl mi do ruky nikdo nedával, tu jsem si vlastnoručně vyrobil, takže s ní budu švihat i nadále výhradně dle svého uvážení.

  Comments are closed.