Vypadá to, že velice brzy něco přijde!

10

Než si budete myslet, že se jedná jen o oznámení pro nový prémiový tank, oficiální Youtube kanál World of Tanks nikdy nesdílí žádné oficiální zpravodajské informace, což znamená, že by to mohl být první exkluzivní pohled na nějaký druh události, která by se mohla brzy objevit (Může to být i další kolo černého trhu.).

Screenshot_1

Vypadá to, že velice brzy něco přijde!
Ohodnoťte tento článek!
4.57 (91.43%) 21 hlas/ů

10 KOMENTÁŘŮ

 1. Ještě nám chybí dvouhlavňové, kolové vozy se zásobníkem. To by odpovídajícím způsobem zvýšilo dynamiku hry. 😀

 2. Áno alebo štvorhlavnove turbo vznášadla z raketometmi a z jadrovými hlavicami aspoň tak rýchle ako kolesové formule čo mame v hre.

  • Na kola je obrovský hate napříč komunitou, určitě se snaží vymyslet, co s tím…. Nacpali ale prachy do vývoje, tak z toho těžko couvnout…

   • Nic s tím neudělají. Prémiák nemůžou nerfnout. Standadní stroje tier 6-9 jsou vpohodě, protože nejsou přehnaně OP a jezdí s něma lamy. Desítka která je úplně retardovaná musí zůstat jak je kvůli CW.

   • Každý má možnost přiznat si že udělal chybu. Je třeba se poučit z krizového vývoje, nejlépe potrestat viníky, minimalizovat škody a jít dál.
    Osobně si myslím, že jediná možnost jak napravit ty kolofrndy je, že dostanou brutální nerf na přesnost střelby za jízdy, kolečka budou normální hitboxy, bude jim odebrán vylepšený autoaim a snížená penetrace na HE na úroveň ostatních lehkých tanků. A hlavně už do hry nepřidávat další kolofrndy. A prémiák prodávat zhruba tak často, jako Type 59.

 3. Kde su te nove maskovania teda 3d styly? Ze ich okrem progeta nevidim?

Comments are closed.