Všechny HD mapy z WoT v maximálních detailech

3

Hráči se obávali, že nové HD mapy budou značně náročnější na hardware, a že hru již jejich stroje nedokážou utáhnout. Vypadá to ale úplně jinak, grafické nastavení asi nebudeme muset vůbec měnit, možná spíš budeme moci detaily ještě přidat.

Koukněte se na moc pěkné video ze všech map. Nyní je toho opravdu spousta. Já osobně HD mapy testovat nechci, chci si je vychutnat a užasnout nad nimi až na ostrém serveru. Jak jste na tom vy? Testujete, nebo ne?

Všechny HD mapy z WoT v maximálních detailech
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 4 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Dnes som zo 2-3 hodinky testoval. Grafika je pekná, ale uvedomil som si, že v zápale boja si človek okolie až tak nevníma.
    Trochu pletie v orientácii bohaté okolie máp, niekedy som mal úroblém uvedomiť si, na akej som mape. Celkovo však hodnotím nový engine pozitívne.
    Výkon bol tvale nad 60 fps s R9 280x VaporX OC na ultra detaily.
    Ak budete testovať, rátajte s tým že všetci idú full gold.

  2. doufal jsem ve víc změn na mapách, aby bylo zase něco nového, ale když jsem viděl jak vyžehlili Erlenberg, tak jsem snad i rád, že se do toho zas až tak moc nepouštěli…

    • Co se týká Erlenbergu, tak nemůžu soudit, ještě mi nepadl. Ale u ostatních map to zploštění není tak markantní a co se týká reliéfu krajiny, tak ty kopce působí mnohem přirozeněji, přechod z roviny do kopců už není tak prudký, ale mnohem pozvolnější, což je právě ta věc, která opticky zplošťuje terén. Konečně ty kopce přestaly vypadat jako když si pětileté dítě hraje s map editorem v Age of Empires. Za mě rozhodně +.

Comments are closed.