Warhammer 40 000 ve World of Tanks

4

41. milénium zasahuje do světa World of Tanks, jistě všichni znáte sérii a dobu Wargammeru, ta nám nyní do hry přináší KV-2 (R) Valhallan Ragnarok a BDR G1 B s Mordianskou sadou maskování.

Pravdou je, že KV-2 je prostě úžasný tank, zábavný, originální a opravdu vypadá hrozivě. Nyní v tomto nádechu tyto vlastnosti Wargaming jen umocnil. Není nad to vytáhnout si oblíbený tank, a pěkně jej přemalovat.

WG: Warhammer 40 000 je špičkou mezi deskovými válečnými hrami s bitvami, které nikdy nejsou stejné, úplně jako ve World of Tanks. Jeho výrazný vizuální styl, ve kterém se prolínají prvky vědecké fantasy vytvářející nádherně temnou atmosféru, přitáhl v průběhu let obrovské publikum a mnoho lidí z našeho týmu je jeho součástí. Jako oddaní fanoušci světa Warhammer 40 000 jsme vždy chtěli vytvořit něco, co by do něj patřilo — něco, co by zůstalo věrné světoznámé fantasy předloze, ale zároveň to i rezonovalo s World of Tanks.

KV-2 (R) Valhallan Ragnarok

 Nabídky KV-2 Valhalský Ragnarok KONČÍ za 31 dní.

Co je na KV-2 (R) tak speciálního?
 • Palebná síla: 152mm houfnice s HE granáty napáchá spoustu škod jakémukoliv tanku, který se jí postaví do cesty, a to bez ohledu na jeho úroveň. Vyrazte na lov velkých tanků VIII. úrovně, nebo se vydejte mrzačit stroje úrovně V!
 • Ochrana: Ačkoliv není pancíř KV-2 (R) výjimečně silný, tak se skvěle hodí pro odrážení granátů bočním pancířem. Je dost efektivní na to, abyste mohli vyrazit do palby za předpokladu, že čelní pláty pancíře před ní uchráníte.
 • Rychlost: I když toho nenabízí moc s ohledem na akceleraci, dokáže se KV-2 (R) rozjet na rychlost 40 km/h, když mu dáte dostatek času a plochý terén, nebo vyrazíte dolů z kopce.

TIPY od Wargamingu

 • Pečlivě si vybírejte, na co vystřelíte: Průměrná přesnost a dlouhá doba zaměření a nabíjení znamená, že si nemůžete dovolit příliš často minout cíl. Palba za jízdy prostě není tou správnou možností.
 • Nebojujte na vlastní pěst: Jakmile vypálíte, tak si najděte nějaký úkryt, protože budete čekat zhruba 20 sekund, než se vaše dělo dobije. V takovém okamžiku budete velmi zranitelní, a nepřítel to dobře ví. Ujistěte se, že vozidla, která tvoří vaši zálohu, mají stejnou úroveň, nebo jsou o jednu úroveň nižší.
 • Využívejte faktor strachu: KV-2 (R) často udržuje tanky, které by ho zničily, v šachu jen tím, že se tyto tanky bojí zásahu z jeho 152mm děla.
 • Držte si poblíž průzkumníka: Váš dohled není k příliš velkému užitku, a proto si přiveďte kolegu s lehkým tankem, kdykoliv budete chtít něco vidět.

Mordianská sada stylů pro BDR G1 B

 

Warhammer 40 000 ve World of Tanks
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

  • KDyž si dáš v nastavení skrýt nehistoricke motivy, tak to neuvidis.

 1. Tak jak si mám přejmenovat zástupce pro spuštění – World of Premium Tanks nebo World of Non-Standart Tanks

  • Jo jo
   Už není problém hrát bitvu, kde je většina tanků prémiových 🙂

Comments are closed.