Wargaming přináší: Zásady poctivé hry ve World of Tanks

21

Wargaming více než rok bojuje proti nepoctivým hráčům. Respektive, bojuje dlouho, nicméně v posledním roce jsou výsledky stále více vidět. Nyní Wargaming přichází s několika novinkami. Zejména před pár dny vypustili oficiální centrum módů, které by mělo časem přinést všechny nejoblíbenější a nejpoužívanější módy, které jsou povolené.

Programy třetích stran, které manipulují s hratelností a dávají neférovou výhodu nejsou ve World of Tanks povolené!

Wargaming přináší: Zásady poctivé hry ve World of Tanks
Ohodnoťte tento článek!
2.67 (53.33%) 9 hlas/ů

21 KOMENTÁŘŮ

 1. nuž už som si všimol, po 3 rokoch pouzivania cheatov som dostal Ban, teraz sa musim zasa naucit hrat bez nich 😀

 2. A nejlepsi je, ze wg podporuje XVM…. Miluji imbecily, kteri hned na zacatku napisou lose, jedou se zabit a stejne to vyhrajem nebo je to tesna prohra o 1 nebo 2 tanky..

  • Ono k tomu občas to xvm ani nepotřebuješ 😀
   Ale je pravda, že jeho používání hru významě ovlivňuje, a to ne vždy zcela kladně :/

   • to je pravda, pokud v prvních dvou minutách pozhasíná šest tvých spoluhráčů je XVM zcela zbytečné… 😀

  • Výsledek hry se dá dost dobře odhadnout podle toho, když je na jedné straně rudo a na druhé ne.
   Ale, že bych to někam psal nebo se topil. Jen je jasné, že na rudé spoluhráče není spoleh, že by něco kryli, svítili nebo jinak podporovali.
   To je problém MM.

   • Standartním jevem pro tuto hru je rudo z 80% s kvalitou hráčů je to větší a větší bída. A od toho se také průběh hry odvíjí. A je docela smutné si přepnout na zbylé hráče které zdá se nemají ponětí co se ve hře děje a co s tím tankem vůbec mají dělat.

    • Zastal bych se rajčat. Kolikrát mile překvapí a naopak se stane, že některá fialka hraje na sebe a své staty. Na týmu některým zas tak nezáleží.

     • Po 13k bitev jsem stále rajče, protože prvních 5k bitev jsem nevěděl nic, samozřejmě staty v hájí na forever. Pak jsem si vše nastudoval a začal konečně hrát lépe. Prča je, že za poslední půl rok cca 7k bitev jsem v beta verzi hodnocený lépe než 83-85% hráčů, mám na cca 7 tancích alespoň 1 mark, standardně jsem ze 70% v top 5, včetně X.tieru a furt mám winrate 46% (stoupnul pouze o pár desetin). Ono je to zábavné, když na mě vyjíží modří, zelení hráči v domění snadné kořisti a dostanou nařezáno. Tak to s WG prostě je. Rozdíl je pouze v tom, že jsem jim přestal nesmyslně platit, škoda pro ně. Peníze budu opět věnovat motorce a adventure cestám :-), a to jsme jim nedal zrovna málo.

     • To samozřejmě beru v potaz i já jsem byl rajče ale učím se každou bitvou a snažím se hrát jak nejlépe umím. A i jsem rád když si vezmu nějaké rajče v bitvě do čety a on pomůže poděkuji a popřeji gl. Ale tohle…. bývá výjimečná situace bohužel. Jojo je fakt že fialky to hrajou jinak občas… nechají hrát ostatní nafarmí si zezadu a pak vyndají nakousaný zbytek.

    • Mám zkušenost že hru většinou przní spíš fialky. Ona barva hráče nemá v podstatě nic společného s jeho uměním, ale spíš koresponduje jestli má štěstí na RNG a MM…..
     Fialky si myslí že umí hrát, ale většinou je to naopak…..

     • Tyhle kecy miluju. 😀 Ježiš, ještě že máme takové ilumináty jako ty, kteří nemaj ani kulky na to vystupovat tu pod svým pravým herním nickem, kteří mi konečně vysvětli, že vyhrávám jen díky štěstí RNG a MM.
      Ty jsi mi ale šašek. :))

 3. To JoshStonem: hlavně tohle neříkej profesorovi Všeználkovi, protože by ti hned tvrdil jak jsi hloupí a neumíš taktizovat a držet se vzadu, popřípadě, že jsi vše zhodnotil špatně a on jakož to fialka vyhodnotil, že bude lépe se držet vzadu a pak jsi jenom nahamtit. Jo máš pravdu mám ty samé zkušenosti a hodně těchhle fialkových hráčů dělá to samé, prostě lidově se tomu říká vychcanost a nebo taky zmrd, můžeš si vybrat.

 4. No konečně, po tolika letech !
  7 dní banu ? pokud někdo používá laserové trasírky či dokonce autoaim na slabá místa tanku, lock zaměřování při pohybu apodobné tak rovnou permaban. Ty lidi moc dobře ví, že je to unfair a jakou výhodu jim to oproti ostatním dává…
  Kvůli modům jsem přestal hrát WOT, AW chcíplo na hráče tak uvidíme navíc 1.0 vypadá hezky, že člověk zkousne i horší tým holt si zajede na pohodu a pokoukání … Pokud se vrátím tak rozhodně s čistou hrou, v AW mi XVM barvičky rozhodně nechyběly… 🙂 .

 5. kakuc: tak proč jsi nehrál AW na RU serveru?? Pokud vím tak to tam jede úplně v pohodě a bez problémů.

  • to máš pravdu, ale na eu jsem byl od open beta a zase znovu to samé od nuly, když těžko říct jak to bude dál, když ze tří serverů je hra úspěšná jen v RU …, trpí tím i vývoj…, když už jsem zkousnul eng tak zas se učit azbuku 🙂 a číst stále dokola jaký má hra promarněný a nevyužitý potenciál …
   WOT už žádnej moc nemá a přesto jede x let dál … No uvidíme, pokud se jim povede odstranit unfair game tak moc zásadních rozdílů v konceptu už nebude, ono ru komunita je hráčským stylem taky hodně specifická takže tam rozdíl oproti wot mm týmům moc nebude…

 6. Držím palce. Pohodu na WoTku som dlho nezažil…skôr iskierky pekných chvíl a inak peklo, to peklo je čím ďalej horšie..po pravde ja sa už ani na nove patche neteším, už pár mesiacov skôr rátam s alternatívnou hrou.Táto hra má tak veľký potenciál, že až to raz prepalia…Keby súčasný tím programátor WG zahrali pár stoviek či tisíc bitiek na vysokých tieroch ( najma VIII – X ) tak snaď by pochopili o čom tu hráču píšu. Ale na keby sa nehrá. Snaď sa to raz ukáže aj na ekonomíckých výsledkoch len či to nebude už neskoro. Ja neprajem WoTku nič zlé ale hrá kde bola pred rokmi a teraz je dlhdobo neunosné..ano MM bol vtedy tragický ale hrá vedela ďaleko viacej nadchnut.

Comments are closed.