Vývojáři se vyjadřují k hodnoceným bitvám

6

Režim hodnocených bitev udělal krok vpřed od jeho první verze, která se objevila více než před rokem. Ve videu se dozvíte, čeho chtěli vývojáři dosáhnout a co se snažili vyřešit. Přinášíme vám další díl ze série deníky vývojářů.

Vývojáři se vyjadřují k hodnoceným bitvám
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

 1. Toto myslite vazne? Ved to je stare video a este aj so starymi pravidlami , ktore uz davno neplatia!!

   • WG často vypouští staré zprávy na oficiálním webu, ale nedokážu pochopit jednu zásadní věc. Jaký má smysl provozovat web o novinkách ve WoT, když žádné vlastní novinky nemáte, a zprávy vypouštíte x dní po uvedením na oficiálním webu, ani si neověřite jejich hodnotu a často tu postujete velmi staré informace. Nebylo by lepší se na to vysr*t a začít dělat něco smysluplnějšího ? Jen tu zbytečně zabijíš svůj čas kopírováním textů s nulovou hodnotou.

   • ThelvynCZ ja viem ze ho vydalo WG ako novinku teraz, ale Vasou povinnostou je si ho aspon pozriet ked to sem len preposielate , tak by ste zistilil, ze je to stare neaktualne video.

    • To já vím, že to takhle občas dělají, jen jsem si toho prostě nevšiml, tak i tak mi to přijde jako zajímavé video, jak funguje jejich práce. Na WG se mi nelíbí spousta věcí, bohužel jsme na to malí páni, aby jsme to ovlivnili. Už ani nemáme novinářské účty, kde by se dalo cokoli otestovat, ono ani předtím tam nebyly tanky, které by člověk měl dříve, než nějaký zahraniční web, nebo nějaký týpek, který sedí celý den na fóru, a odchytává novinky o kterých se dočítáte. S tím fórem je problém, že tam strávíš spoustu času než na něco zajímavého natrefíš. Některé zahraniční weby kopírují novinky vyloženě z oficiálních webů bez jakékoli úpravy, já se snažím hledat v tom více, pokud mám čas, bohužel mé názory se mnohdy neshodují s názory čtenářů. Na WG vidím stále spoustu dobrého, jinak bych ty hry hrát prostě nemohl. Jsem rád za každou reakci, jelikož když se utnu, mám možnost to opravit. Díky za vše …

Comments are closed.