Vývoj grafiky máp

14

Videí o novej grafike máp nájdeme teraz veľké množstvo. Skutočne sa je na čo pozerať. Vezmime to ale z iného uhla pohľadu a pozrime sa na to, ako sa zmenili konkrétne zákutia máp v porovnaní so súčasným World of Tanks.

Vo videu si môžete pozrieť nielen prepracovanú vegetáciu či osvetlenie, ale aj mnoho nových objektov na mapách. Objekty, ktoré zostali sú teraz prepracované do omnoho vyššej kvality. Prostredie je zároveň omnoho živšie a pôsobí reálnejším dojmom. To isté platí aj o efektoch na mapách vrátane vodnej hladiny.

WittmanSVK: Páči sa mi, že Wargaming pridal na jednotlivé mapy aj unikátne objekty, ktoré pomáhajú dotvoriť atmosféru. Nová grafika je skutočne krásna, teraz treba tieto zmeny čo najlepšie optimalizovať. Netreba však zabúdať, že v hre je stále viacero tém, na ktoré by sa mal WG zamerať. Zároveň dúfam, že pridanie HD máp bude trvať kratšie ako pridanie HD modelov tankov. 🙂

Vývoj grafiky máp
Ohodnoťte tento článek!
4.78 (95.56%) 9 hlas/ů

14 KOMENTÁŘŮ

 1. Pro mě jednoznačně vyhrává STEP.. Mapa mění herní styl a s novými zákoutí je pro mě zábavnější.

 2. Stabilita serverov a nerozdrbkany mm by mal byt prioritou. Ale inak novu grafiku treba pozitivno hodnotic, aj ked sa mi zdalo ze daktore ciasti map su prepalene.

 3. libi se mi to … ale nejasam … pusobi to na me obcas “moc agresivne” .. mozna si zvyknu, nebo to vyladi … ale co si nezvyknu je to ze … z duvodu trenknku posadek jezdim nyni T54 modelku a T44100 … kdyz u to vypnu tak mam super wn8 ale wr cca 40% a pocity z hrani flustrujici … porad s desitkama, a porad v pochybych tymech. Novemu mm v nastavajici aktualizi neverim … protoze … to ma urcite fungovatbv tzv. “idealnim pripade” a ten nenastane casto … takze to bude furt stejny a proste jsem presvedcenej ze dokud wg nepristoupi k necemu odvaznemu (napr +- 1 mm, max 2 arty, nejaka forma skill mm) , tak hra bude stale blbejsi a formou neuzitek neprebijes .. no uvidime .. jak rikam hd maps hezke …

  • Jak to řikal SirCircon v jednom ze streamů – vše má uplně jednoduché řešení – prioritním požadavkem na mm sestavení týmů 5+10 oproti stávajícímu 3+5+7… věřím tomu, že pokud by formát 5+10 byl v mm vzorci jako priorita, vyřešilo by to spoustu problémů…2 arty jsou podle mě také rozumné, a skill mm v zásadě odmítám, ale to je na jiný rozhovor. 🙂

   • Jak si představuješ 5+10 ? Dej příklad, díky 🙂
    Co se skill mm týče, nemá smysl to drobit po jednotkách, ale podle mě by nevadilo, kdyby to třeba po 10 k bitev udělalo 2-3 ligy. Zůstala by rozumná míra rozdílu mezi hráči, takže by protivníka šlo “přechcat”, zároveň by ale nebyli slabší hráči vystaveni neustálým situacím, kdy opravdu nechápou,co se stalo. Díky tomu by pak podle mě nebyli tolik znechucení a díky tomu, že by ve hře měli lepší šanci přežít o něco déle a trochu se uvolnit, tak by sami měli čas si hru lépe očuchat a o to dřív by se naučili co nejvíc jejích prvků.

 4. No mapy nádherné ale je to i trochu smutné. Dlouhou dobu jsme WoTko hráli zvykli jsme si na grafiku a (snad) za pár týdnů se to navždy změní. Navíc to je asi největší změna na první pohled u hráče co tuto hru nikdy neviděl nebo o ní ani neslyšel.

  • Neboj se, vše ostatní, na co jsme zvyklí a máme to “rádi” zůstane. Pořád se je čeho chytit. RNG zůstává, MM zůstává, Speciální rány, které mají protivníka dorazit pravidelně dingají, nebo podDMG. Evergreen problémy, nyní si myslím po těc letech, že už je lze brát za WoT kolorit.

   Mě jen překvapuje, kolik se najde lidí, kteří si nechají doslova srát na hlavu a dál nakupují jako šílení. A ne, opravdu nemám hluboko do kapsy, jen si asi vážím svých peněz více než ostatní a pečlivě se rozmýšlím, komu a za jaký produkt je dám.

   • Hujer: A není to náhodou každého věc za co utratí své peníze?
    Kupříkladu MM se zrovna mění, rány které mají protivníka dorazit ho s úplně stejnou pravidelností dorazí, takže si pouze vsugerováváš problémy které ve hře nejsou. Samozřejmě když tě WoT nebaví, nemusíš ho hrát, nikdo tě nenutí, stejně jako nikoho jiného. Ani za hru nemusíš platit stejně jako všichni ostatní nemusí. Ale tvrdit že si ten kdo za hru něco zaplatí nechává s..t na hlavu je čistá demagogie.

   • Jakmile jsi začal o “Speciálních ranách”, tak jsi okamžitě spadl do kategorie “konspirační ňouma s alobalovou čepičkou na hlavě”… sorry. 😀 Jak píše bykop, je to akorát tvoje sugesce a navíc urážíš lidi, díky kterým to hraješ úplně zadarmo – to už je kategorie “idiot”. 😉

Comments are closed.