Uzavření kauzy Konvalia11

90

Máme zde video, kde nový CC vysvětluje své problémy se skákajícím zaměřovačem. Dovoluji si i citovat Ivanu Drago, která napsala vyjádření WG k této kauze. Každý si může udělat obrázek sám. Pokud WG tvrdí, že má tento hráč problémy pouze s lagy, asi nám nezbude nic jiného, než věřit.

Vyjádření Wargamingu

Ahoj,

předně se omlouvám, že jste museli čekat na vyjádření až doteď, ale celou věc jsme chtěli pořádně prověřit.

Konvalina11 nám poskytl replay z bitvy, která se objevuje ve zmiňovaném videu ze  30. března 2018 se Skorpionem G. Z replaye je evidentní, že v inkriminovaný moment došlo ke ztrátě packetů. Ve videu je také použito přepínání mezi volnou a fixní kamerou, což má za následek, že se může zdát, že se zaměřovač chová divně či podezřele.

Zde najdete jednak screenshoty pořízené našim specialistou z replaye bitvy, jednak také graf z této bitvy, kde je červeně vyznačen moment, kdy ke ztrátě packetů a ping spiku došlo.

QYcZpIl

82lKHXX

K dispozici máte také screenshoty přímo z videa se Skorpionem G, kde je evidentní (stejně jako ve videu samotném a také ve druhém videu s KV-4 Kreslavskiy – ve spodní části obrazovky nad spotřebními doplňky), že pravidelně dochází k přepínání mezi volnou a fixní kamerou.

QhGNIJf ymasDrJ ld0AS4h

Replay k videu z bitvy s tankem KV-4 Kreslavskiy se nám bohužel nepodařilo získat, vzhledem k tomu, že jde o video, které je téměř rok staré. S ohledem na fakt, že v naší databázi v tuto chvíli neexistuje evidence o tom, že by Konvalia11 používal aimbot či kterýkoli jiný zakázaný mód, je pro nás „čistý“. Máme velmi spolehlivý systém na detekci zakázaných módů, proběhlo již několik banovacích vln. Konvalia nebyl systémem detekován jako uživatel žádného ze zakázaných módů.

Chtěla bych vám poděkovat za to, že jste na podezřelá videa upozornili, ceníme si vašeho zájmu a opravdu jsme vše řádně prověřili.

Na druhou stranu bych chtěla upozornit také na to, že je zbytečné rozpoutávat „hon na čarodějnice“, aniž by obvinění byla podložená reálnými daty. Obecně – v každém podobném případě, kdy narazíte na něco podobného, bych vás chtěla požádat o to, abyste tyto případy nejdříve konzultovali s námi. Vždy máme možnost podobné podezření prošetřit a rádi tak učiníme.  :honoring:

Uzavření kauzy Konvalia11
Ohodnoťte tento článek!
3.8 (76%) 30 hlas/ů

90 KOMENTÁŘŮ

 1. Výsledek, který byl každému kdo má trochu inteligence hned jasný. A teď čekám nával všech těch závistivců, co ho pomalu hnali na hranici, jak se ho najednou začnou zastávat 😀

  • Presně tak..tohleto udelaji jen čeští komedianti v čele s peacemakerem.
   Jsem si to myslel od začatku za tam nic není.

   • to Lukluk22: tohle napíše jen dement, kid nebo naprostej ignorant. Co kde čím jak prokázal?? vždyť je to naprosto směšný. Nějaký složku buhví od koho atp. Když už tak by jej měl obhajovat někdo nestranej a ne on sám. Zatraceně vždyť je to jasný jak facka. Teď už se nedivím že public vypadá jak vypadá když je to tu samej nekopa.

  • Samozrejme 🙂 alebo či to nebude skôr tak,že hlupák skočí na vysvetlenie o fixnej a voľnej kamere a hráč čo pozná ako funguje replay a herná mechanika stále bude vedieť kde je pravda 🙂 No a to,že to upištané decko do 15 minútového videa dá 80% kecov o tom ako mu ľudia závidia alebo ho nenávidia a “dôkazy” ako sú úpravy v systéme windows to už je len komédia 🙂

    • Samozrejme WG sa vždy vedelo priznať k chybe však ? Čo by sa asi tak stalo keby priznali,že vybrali človeka na základe pár videí a ešte k tomu má aimbot ? Tvoje IQ je smutné v tomto prípade 🙂 Utekaj sa pozerať CC,ktorý ti hodí argumenty na úrovni IQ,ktorému to zožerieš 🙂 Každému to čo mu postačuje ako sa hovorí 🙂

     • Jeho video a obhajoba jsou mi plně ukradené. Nikdy jsem ho nesledoval a nebýt plaček co vyvolali tuto kauzu, tak si nějaké Konvaliny11 ani nevšimnu. Ale atmosféra, jak při Norimberském procesu mi nedala a schválně jsem zkouknul daný replay – 3x. Je tam zcela evidentní, že jeho připojení k netu je jak z dob Rakouska Uherska a ten ping mu tam občas vyletí do výšin, kam ani Torres míč nekopne. Dneska ráno se mi zrovna stalo, že nám na domě začla chybovat anténa od netu. Net se sekal a ping lítal mezi 10-800. Kdyby každé z těchto inkvizitorů viděl ten replay, tak krom aimbota by mě obvinili minimálně z toho, že mám s tankem nacvičené Labutí jezero, jak si to jezdilo kam chtělo. K tomu všemu můžeme dodat staty pana Konvaliny..1500wn8 s aimbotem? To by musel být přivázaný na lůžko, mít jen jednu roku a půl mozku.

     • Jasné ping spôsobí to,že ti zameriavač skáče po weak spotoch tankov…Ty si borec máš v tej hre skoro 20k hier a zabiješ toto 🙂 Na tom ELC 90 tiež skáče ping ? Pretože ja tam vidím skoro tie isté hodnoty dookola možno tak mierne výkyvy…Sranda,že ja som si pozrel svoje staré replaye a ani na jednom mi počas dropu FPS alebo pingu tak delo neskákalo ani nehľadalo tanky za prekážkami či kopcami…Pri sniper móde je dokonca vidieť ako sa mu zameriavač ani centrálny ani herný nedokážu ani len priblížiť…Ak má zameriavač na úplnej inej časti a aim mu pri tom ukazuje zas na inú časť tanku a má zapnutú fixnú kameru a ping 35 tak to už potom neviem akú výhovorku ide uplatniť potom 🙂 Samozrejme WG sa vyjadrilo 🙂 Kto by si kadil do vlastného hniezda a uznal chybu,že nový CC je dieťa bez kvalitnej tvorby s otravným hlasom k tomu všetkému disponuje aimbotom 🙂

     • Ahoj. Bych řekl, že je to pro WG velký průser. Nepamatuju si, že by někdy přiznali chybu, nebo se i omluvili. Raději dělají mrtvého brouka nebo to zametou pod koberec. Stejně jako v tomhle případě. Nevím proč by najednou reagovali jinak.

    • A víš myslel že WG napíše? Že jsou banda idiotů a že ty aimboty neumí odhalit?
     Ty jsi fakt naiva

  • Proč proboha závistivců Každý kdo má jiný názor závidí? A co asi tak?

 2. Možná blbej dotaz, ale jak je možný, že dělo je locknuté na zadní kolečko když zaměřovač je o kus vedle ? (viz prvni screen v tomto článku, ale i tak to bylo v uvedených videích). Na to nemá přece vliv fixnuté nebo volné kamery. …a prosím neříkejte autoim, jelikož ten lockne dělo na střed tanku.

  • Podle mě na něj normálně mířil (nelocknul ho). Vypadalo to, jako by ho měl locknutýho na kolečku a pohyboval se. Což je typické chování aimbotu (které normálně nelze lidsky napodobit a v posmrtném režimu jsem to před banovací vlnou zaznamenal tak možná až u 1/3 hráčů), ale v tomto případě to bylo jen zdání dané lagem a volnou kamerou.

   Kdybych viděl jen to video, tak bych řekl, že na 100% to je aimbot, ale z toho vysvětlení mi přijde, že to opravdu jen velmi, ale velmi vypadalo jako aimbot, ale aimbot to nebyl.


 3. -1 Můžeme Vás ujistit, že v Černobylu nedošlo k žádné havárii!
  -2 Přiznáváme v Černobylu sice došlo k havárii, ale na vině nebylo selhání lidského faktoru a následky nebudou nijak tragické.
  -3 Tak dobře no… V Černobylu došlo k nehodě za kterou může člověk a následky budou katastrofální.”

  • Co blbneš? V Černobylu přeci zařvali jen dva chlapi.
   Jeden zařval “Vypni to!” a druhej zařval “Nejde to!”

 4. Jako vážně mu to prošlo jo? 😀 Docela by mě zajímalo jestli jsou ve WG tak hloupí, že nepoznají aimbot nebo takový howada, že to ututlají jako kdyby se nic nestalo …

 5. si dela WG prdel, hlavne ta KV4- Kreslavsky byl aimbot jak prase.. Jdite doprdele buzeranti z Beloruska

  • Jdi si pustit jeden tvůj replay a dej si volnou kameru…
   hele máš aimbot jdi se nahlásit…

 6. Chachacha…Jsem nezaujatý a dnes ještě než vyšlo toto jsem sám napsal do předchozí diskuze něco podobného.Držte se při podezření faktů a jděte víc do hloubky a neřešte na chatech a oficiálních stránkách , protože je to prostě …. Hon na čarodějnice…
  Ten kdo toto udělal mu totiž buď úmyslně nebo neúmyslně zvýšil sledovanost.Každý idiot ví že negativní reklama je také reklama.Takže jste pánové poškodily samy sebe a svou důvěryhodnost.
  Kdo to nechápe nemá to prostě v hlavě v pořádku.Jednoduché a prosté . Dokonce by se dalo říct , že pokud by byl konvalina11 takový jak říkáte , mohl by toho kdo toto šířit dobře sedřít z kůže, pokud by chtěl… 🙂

 7. 😀 Kauza “uzatvorená” teraz tam dal nikto video s evanom (elc even 90) kde krásne vidno ako mu aim lieta po tankoch bez toho aby otáčal vežou…Či aj otáčanie veže je schované vo voľnej kamere ? Ten človek to má “úžasne premyslené” prepína medzi fixnou a voľnou kamerou aby si to “poistil”…Ale každý človek čo v tej hre má niekoľko tisíc bitiek a pozná hernú mechaniku alebo má aj nejaké svoje replaye tak si to už dávno pustil a pozrel sa ako to reálne funguje…Prehral som si včera 20 svojich replayov a nikde sa mi takto aim ani centrálny zameriavač nesprával a to som v hrách schválne ešte behal delom po všetkom čo sa dalo…Sláva novému CC 🙂 “skutočne” Foch mal CC odobrané za úprimný názor a tomuto decku to proste prejde 🙂 Potom sa čudujte prečo od tej hry všetci pôvodní a lepší hráči odchádzajú 🙂 Keď CC má priemerný tier za 60k bitiek 6.20 nosí maskovaciu sieť na T22 má k počtu bitiek podpriemerné staty a nevidieť ani zlepšenie…A na tankoch tieru X nemá ani adekvátny počet bitiek ani normálny AVG dmg…Hlavne,že má nahrané na pedo tankoch III a II niekoľko tisíc hier…Toto je totálny výsmech komunite tento hry 🙂

 8. LOOOOOOOOOOOOOOOOL Tu si vážne niekto myslí,že by WG napísalo : áno zistili sme u našeho nového CC cheaty mrzí nás to a blá blá blá 😀 Viete aký by to bol dopad ? Že vybrali decko čo má 7.5 subov na youtube mizerne hrá mizerne sa vyjadruje má otravný hlas a ešte má aj aimbot ? Na tomto by si pochutnali všetky reakčné youtube kanály a všetky médiá už vidím titulok : WG je už roky nekompetentná spoločnosť ale teraz zašla už do extrému keď si za CC vybrala CHEATERA 😀
  Istotne sa WG prizná,že urobilo chybu ehm ehm rovnako ako tie roky 😀 Ste fakticky naivní dobre vedia koho prijali dobre vedia čo ten človek má alebo nemá 😀 Najvtipnejšie ale je,že ten deň čo sa na ofiko stránke objavil údajný ban hammer sa objaví aj toto tu 😀

  • Taky mě jeho hlas sere, ale to mě sere u hromady you2blberů. Mikser mluví jako floutek, Mikecase má taky “debilní” hlas… to si nevybereš. Naopak mě baví Akcido třeba. Superkravata nebo marty. Těžko soudit zrovna hlas, ikdyž je to fakt otravný. Mě vadí jako celek to je horší. Z jeho videí se nedá co si odnýst

  • Chyba se stát může. Jde o omluvu a přiznání, že pochybyli. Bylo by to takové lidské a hráči by to pochopili. Ale to, že prokazatelně Aimbot používá nabívám dojmu, že buď nedělají dobře svou práci. Nebo kryjí svoje vlastní pochybení a celou kauzu se snaží zamést pod koberec. Pro což už komunita pochopení mít nebude.

 9. U té KV4 to bylo do očí bijící a tu WARGAYOVE bohužel u nemůže dohledat 🙂
  WG je k smíchu.Ještě že mě z nakupování prémiaku vyléčil Opfender a Chrisler P2W.
  Už nikdy nic od hlářů z WG.

  • Takcto skonči a jdi treba do prdele,a neotravuj tu..o dalsi plačku méně.

    • Většinou na tyhlety poznámky ani neodpovídám,ale tady udělám výjimku.Je každého věc v této hře jaký hraje tier,to že já hraju nejraději tier 2,3,4,5,6 je proto že zásadně nepoužívám premium.ucet.A nějak si na ostatní tanky vydělat musím, dále na tieru 2,3,4 se nejlépe školí posádky, mám moc posádek kde mám 4 a více perku a pak je postupně přeškoluji na jiné tanky na vyšších tierech.
     Toť asi vše.A je mi vcelku u prdele co si myslí nějaký Lojza z prdelakova.10 tanků mám vyzkoumanych hodně ale za ty roky jsem si koupil jenom 2.Neni důvod dodovat hru v podobě prem.uctu.

     • Skvelé neviem čo je vtipnejšie ty alebo Konvalina tie argumenty sú ako z pomocnej školy a očividne si asi nepočul o SH čkach alebo zálohách 🙂 Ak si nedokážeš zarobiť kredity a pri tom máš 4 prémiové VIII a dve prémiové VII nemá v tej hre čo robiť…A vážne sa mi tu snažíš tvrdiť,že trénuješ posádku na M2 ? A na aký tank si ju dal ? Však žiadnu vetvu američana v podstate okrem pattona čo potrebuje 5 členov nemáš…Wtf kde tie argumenty beriete decká ? To je proste obyčajný padding nič viac nič menej posádky,ktoré v podstate ani nemáš do čoho dávať a potom chceš aby tvoj názor niekto bral vážne ? Keď si to takto argumentuješ ?

  • No jo WG má všude svoje lidi aby hájili čest super čestné WG 🙂
   A jestli jsou podle vás vybalancované Opfender a Chrysler P2W radil bych si zajít s hlavou 🙂
   Ještě rok si pamatuju na vyjídření WG na Chrysler P2W je potřeba utočit jinak než čelně.
   Ale za rok jsem ještě nepodkal hráče co by na mě v CHrysleru P2W nacouvával 🙂

 10. Lukluk22 je buď dement, nebo děcko nebo placenej od WG, vyberte si ….

 11. to si tam urcite dorobil potom ten skakajuci zameriavac, pomahali ti slobodomurari a iluminati 😀

 12. Závist?? Si dělá srandu ne… vždyť hraje jako lůza. Má cca 60k bitev a cca 1,5k wn8. To on by spíš měl závidět, že není tak dobrý jako jíní… A ta T-22 bude určtitě “vyrigovaná” jak to u těchto bezcenných individuí bývá!

  • Ten koho nechceš naštvat je to len skurvenej kid nic viac no hack no skill zavisly tomato

 13. Hmm a jak mi WG zaručí, že si ty data ze hry třeba neupravil tak jak potřebovali, aby se mohli všem vystát a říkat, že tohle je O.K. No uvidí se jak nakonec dopadne Konvalinka11. Za mně osobně se ve Wg asi dočista zbláznili že takového jantara tam berou a není to zrovna bych někomu měl něco závidět, na to už jsem viděl dost zim.

 14. Ping 120 je nepříjemný, ale nezpůsobí takovéto chování zaměřovače, to by chtělo ping asi 600+…

 15. To ani jinak nemohlo skoncit, podle mne ho soukromne zjebali, ze je bezmozek za ty cheaty. Ale verejne reknou ze je cisty, protoze, kdyby to potvrdili, tak by hlavne byli CZ WG specialiste z pobocky Pariz za jeste vetsi blbce nez jsou ted.
  Tady vubec nejde o toho bezvyznamnyho kida s podprumernym WNkem ale o to zoufalstvi WG, kdyz nekoho takoveho vubec vyberou 🙂 Kdyby je zrusili a dali to delat opicim v prazsky zoo, ktery by naucili pracovat s CTRL+C a CTRL+V tak to vyjde nastejnou a jeste usetri.

 16. [5CSMD] 5.Československá mechanizovaná divize (klan nového CC)
  >>>>>PRAVDA VÍTĚZÍ! <<<<<<klanové motto
  Toto už ma rozsekalo totálne 😀

  • Zulul to je uz klan banda kokotv a cervenych shitov…hanba byt v takovom klane hnus ale rad by som stretol s nimi 15:0 instantne darmo maju mody ale proti skillovy to nic neznamena…

   • Až nato,že za prvé ani neviem,že taký klan je a za druhé nemám s ním nič spoločné ty očividne mentálne chorý jedinče 😀

    • No a člen Go-in 😀 Sa ozval 😀 Klan čo každú jednu ofenzívu čaká 10 minút na mieste na krok toho čo proti nim hrá a potom sa rozbehnú a tvoria sa ako to bol counter 😀 Klan čo na gambite kempil,každú jednu posranú mapu proti každému jednému posranému klanu 😀 Klan,kde velí jedno toxické blond decko čo má sotva modré staty a jedno nazzi decko 😀 Ktoré má za potrebu si resetovať a vytvárať vždy nové účty len aby si pohonil virtuálne ego 😀 A zvyšok 70% hráčov ktorí dostali kick z Fame alebo MVPS alebo iného lepšieho klanu 😀 No a ostatok reroll deti čo si to vypadili na tiere IX 😀 Skvelý klan naozaj 😀 TOP

    • ALE Lukluk22 noobko pobavil si ma je tam ina ikonka vieme ze to nanapisal pravy Zulul takze sry ale nemusis zavidiet mi denne vyhrame tolko bitiek co k tej noob klane trva asi rok

     • Ty si vážne mentálne chorý idiot koniec koncov pamätám si ťa z WOT fóra ako si tam neustále spamoval tanky na ktorých si urobil tri znaky…IS7 napríklad ako keby ten tank mal veľká nároky…Ty si už len zlý troll 🙂 Števko

 17. Jeho tvorba a on sám je mi totálně putna, ale na první pohled v tom videu hra vypadá jako s aimbotem. Když se ovšem video přehraje rychlostí 0,25 tak to prostě vypadá čistě. Ten moment s IS3 a KV4 kr. mi tak košer nepřišla, ale tam mě víc zaráželo jak mířil na IS6tku ve městě. Tam jsem měl trochu dojem, že mu to lítá. Ale důkaz nemám a ve zpomaleným přehrávání to vypadá taky plynule. Suma sumárum… tentokrát se neprokázalo nic. Se Skorpion G měl ztráty packetů zcela evidentní. Jak řikám tohohle tvora nemám v oblibě nijak, ale zase nehledám senzaci někde kde není, ikdyžmi jeho tvorba přijde opravdu odpudivá. Ale to stejný může mít ke komukoliv z nás i on. Tentokrát je to opravdu jenom bublina podle mě. Samozřejmě tu je hromada lidí co tvrdí a tvrdila, že to frajer dřív než šel na CC rozhlašoval a chlubil se, nebo měl známý známýho který ho slyšeli se chlubit AB atd atd, ale to reálně neni taky dohledatelný. Serte na to lidi. Praskne vám cévka z toho

  • Celkový obraz odhliadnuc od toho či má alebo nemá aimbot /aj keď,každý hráč čo vie ako to funguje v tej hre vie ako to je/ je ten,že ako môže človek čo má za 60K bitiek taký malý počet desiatkových tankov a mizerný avg dmg a nízky avg tier môže hodnotiť nejako objektívne tanky a dávať tej komunite nejaký dôveryhodný názor ?
   Ten titul mu mali odobrať už len preto,že sa skrátka po tomto nebude javiť väčšine komunity ako dôveryhodná osoba 🙂
   Mne z toho žiadna cievka rozhodne praskať nebude len sa na tom zabávam je to taká čerešnička za 7 rokov tejto hry 🙂
   Ale zároveň som nič iné od WarGamingu ani nečakal skôr by som bol v šoku keby to vyriešili korektne 🙂

  • Ak takémuto človeku WG čko dá osmičku na otestovanie tak to ju rovno môžu dať aj statovo horšiemu hráčovi čo má ale vyšší AVG tier na účte a trebárs aj tretinu hier a výsledok testu alebo názor bude rovnaký…
   K tomu CC nemá byť ten faktor čo rozdeľuje komunitu ale naopak spája to v jeho prípade očividne neplatí.
   No a videl si to video s evanom ? Tam je jasne vidieť aimbot ten človek na tom poste nemá čo robiť.
   Najväčší vtip je,že ho vybrali podľa vyjadrenia Ivany pre pár videí to si viem predstaviť…
   Borec si zaslal zrejme otázku skrz podporu a nejaké menej trash videá a už len čakal keď na neho padne ručička na ich RNG kole “šťastia” 🙂

 18. Pokud je to, co je na videu, pravda, pak zřejmě hraji jinou hru, mám jiné tanky a používám jinou munici… a to pomíjím fakt, že jsem osel, který se zřejmě nenaučil ovládat myš … tak přesně mířit se mi nedaří ani ve výcvikové místností, s neskonale větším množstvím času, kdy po mě nikdo nestřílí.
  konvalia11 je prostě dítě štěstěny…

 19. Iba kokoti ako je lukluk22 a spol nevidia ten jasny aimbot bud su to noobkovia s 500 wn8 ktory neznaju mechaniku hry alebo len trollove…v kazdom pripade fuck you wg ze za take neda perma IP bann (stavim sa keby nemal zakupene tolko premiakov bann by uz dostal ale money je money super WG! ale s aimbotom som cakal ze aspon niake staty ma ale prd hra ako zasrany dement…smutny pribech

  • Steewie_xD začinam se te opravdu bát:-):-)
   Nesediš nekdě v base,podle toho co mi tu píšeš a hlavně jak to píšeš.

 20. T-22 tiez zyskal pravdepodobne len diky s cheatum nato skill nema na 100% je to len noob kokot ktory drandi tier II-III

  • Hoši psal jsem to tu už jednou bežte se léčit,protože s vas čiší jen zavist,zavidet mu tank ktery sam nemas a jeste mu budes nadavat ze ho má a že ho získal podvodem.
   Kur….a kde to žijeme…

   • Lukluk22 hej ty kokot aky zavist ? prosim prirovnaj mna a toho no skill tomato ja mam mu co zavidiet to jo xD

    • Podle te spisovné slovenštiny budeš s IQ někde na spodku..Pomalu to nemohu ani přečíst,natož to rozluštit.
     Nešlo by to prosím tě česky,pak ti mohu odpovědět.

   • Noob s aimbotom no skill retard a lukluk ked ses slepej daj sa lecit noob c2 jo urcite mu zavidim xD

    • To nebylo na tebe.:-):-)díky za uražku,dneska mi ti nadavají snad všichni slováci.:-):-)

     • A Mě už konečně odpovíš? Nemáš co říct? Ale zkus to video vysvětlit nám neznalým hlupáčkům. Lagy a volnou kameru vážně neberu. Ani jedno tam nebylo. Díky za slušné vysvětlení. Urážet ostatní a ještě bez argumentů umí opravdu každý. Pochlap se a aspoň to zkus. Díky.

   • A co říkáš na to video s EVENEM? Dočkám se odpovědi? Ale asi ne. A ano, kde to žijem, jasný důkaz není potřeba uznat.

 21. > Pro ty co za ním stojí, buďte rádi.
  > Pro ty co je *** a údajně má Aimbot, vypadá to, že je nepostihnutelný, tak ho užívejte také.
  > Pro ty co jim to je *** (Což je nejlepší – subjektivní názor). > No a co? Potkám ho (za předpokladu, že má Aimbot) v (řekněme) 1 bitva na +300 bitvev. Tak o nic nejde…

  • Největší problém je, že je z něj CC a jako takový by měl dávat příklad svým hraním a ukazovat komunitě jak hrát správně a hlavně fér. A to že ho sledují hlavně mladší ročníky a hraje hlavně nižšší tiery s touhle prasárnou je OK?

 22. Pěkné sračky tu píšete koukněte se prosím na další replaye od tohoto retardovaného tvůrce videí na Yt. Např. video s Elc even 90 v 9 min to jde kráááásně vidět cuká mu to nonstop na místa které může probít tak prosíííím se tohoto idiota přestaňte zastávat a použíjte mozek děkuji.

  • presne na repalye s ELC even 90 to pekne vidno humus*** toho cheatera by som zabannoval hned ale vieme,ze wg nato jebe

   • WG nejen že na to jebe jak TiborM96 píše, oni to dokonce podporují. Dávno měli zakázat a neumožňovat software jiných stran. Pak ať ti experti z WG nepíší jak s tím bojují a nedělají z hráčů blbce.

  • Kdyby to někoho zajímavo podívejte se na toto video od deváté minuty …

   https://www.youtube.com/watch?v=QoWL8CPG6oE

   Ať už je to jak chce, on se dívá na jedním směrem, zatímco zaměřovač mu skáče po nepřátelských tancích v okolí. CC by měl dávat příklad komunitě, hlavně těm dětem co na něj koukají. A jak vysvětlíte tomu chlapečkovi, že mu WG zablokovalo účet, přitom hraje stejně jako CC? … Jedíné co by mne v této kauze zajímalo, je aby WG přiznalo, že udělali chybu. Jestli ho nechají CC nebo ne, je jejich svědomí, ja na něj koukat nikdy nebudu …

   • Ano, tady o AB podle mě není pochyb. Tady když se člověk podivá to je jednoznačný. Zaměřovač lítá všude možně ikdyž neni možný aby to dělal. Je ve sniperu a přeměřuje na tank o x desítek stupňů mimo FOV. To už je bez diskuze. Ale pokud by se řešil konkrétně Skorpion G, tak tam jsem viděl Lagy. Ale tady jako samozřejmě bez debaty. Jak řikám. Jeho “tvorbu” nesleduju, tak vim jen z toho co bylo ukázaný v týhle kauze.

 23. Video s ELC – tak nemíří aimbot, tak míří konvalina11. Chtěl bych si poslechnout jeho okecávačky k tomuto videu. Fakt chtěl.

 24. Taky bylo vidět, jak takový aimbot pěkně funguje. Zamíří tam, kde se tank spotne až za chvíli. Nebo jinak – zamíří naještě nespotnutý tank.
  Dobrá reklama na aimbota. Asi si ho taky koupím – zvlášť když ho WG toleruje nebo není schopno rozpoznat.

  • to Chen: WG je schopné aimbota rozpoznat. Jenom v tomto případě Konvalinu11 podrželi. Ono u WG je běžné, že jejich i další zaměstnanci používají zakázané módy ( bylo tomu dříve a jak je vidět i dnes ). Prostě Konvalinu11 jako svého člověka podrželi, nemohou oficiálně připustit, že mají ve svých řadách nepoctivce. Cizího by zabanovali ,to umí když chtějí, ale používají dvojí metr. ( viz. starý případ Benajopa, toho taky naše udavačská komunita naprášila ).

 25. Pokud ho potkam v bitve u meho tymu tak jde dolu a aspon si chvilku odpocinu. Svine co svindluji tam nemaj co delat!

 26. Nechci se stavět ani na jednu stranu sporu bo je mi to docela ukradený, ale zaujalo me co říkal u té kv5 v tom videu s KV 4K. Jsem si totiž jist že od hd modelu tam má kv5 weekspot jak prase a je to celý ten schod za věží, v sidescrapu vás tam prohulí snad i kv2 HEčkem…

 27. Poprosil bych WG, jestli by mi přihrálo taky takového klienta, u kterého mi při “vyšším pingu” mohl tank sám zaměřovat ještě neodhalené tanky a kdy mi při “packet lostu” bude zaměřovač skákat na weakspoty tanků.

  Už druhým rokem sleduji streamery hraju tuhle hru. Takovéhle chování se neděje ani mně ani jim. Chlapci konvalinkovi jen přeju, aby z toho vyrostl a jeho rodičům to, aby se to na něj neprofláklo a nemuseli chodit kanálama.

  Mimochodem, dnes jsem si stáhl na nový účet aimbot z ruských stránek. A světe div se, ten gamestyle byl podobný. Místo klasického sledování tanků dělem a figtem 1v1 jsem více lítal volnou kameru a koukal kolem sebe na odhalené tanky a při samotné střelně jsem neřešil přepnutí do první osoby ale figtil na volnou kameru. Zaměřovač poskakoval takto hezky po kopulkách, na kolečka, přeměřoval tak jak já normálně nehraju 🙂 Mimochodem hry jsem měl mizerné, jsem lepší na svém čistém účtu.

  Celé mně to jen utvrrzuje v tom jak pseodofirma WG funguje. Je jim úplně ukradené co si kdo myslí, jim jde o mainstream, reklamu a vyrýřovat od lidí prachy, ne o to si budovat nějakou věrnou základnu hráčů. Je jim u prdele kolik lidí hrou naserte, jim stačí děska jako konvalina a taťuldové, které budou průměrní hráči, dají si pár kliků to tančíků na uklidnění a podojí je o prachy.

  PS: jak zmínil i marty_vole – mrkněte na jeho úspěšnost střelby…to je borec když má na tancích…90%….jen je smutné, že i přes využívání botů je po X letech pouze průměrný hráč.

 28. Myslíte si že WG zaměstnanci by přiznali že přijali do CC programu uživatele nelegálních modifikací?
  Myslíte si že by to přiznali kdyby jim kvůli tomu hrozil postih například ve formě ztráty premií nebo jiného platového / kariérního postihu?
  Už vidím WG zaměstnance kterej ochotně a dobrovolně potvrdí svou chybu a přijde tím o pár tisíc euro ve vejplatě…
  Najdi kde jsou v tom peníze a dozvíš se proč ho krejou.

 29. Tak koukám, že excalibur stahl vocas a drží s WG.
  Marty, Najvlin, Uanubis a další unicum hraci se uz jednoznačně vyjádřili (konvalina11 pouziva cheaty) a Najvlin dokonce ukončuje natáčení videii s tematikou WoT.
  Jenom excalibur hraje mrtveho brouka podobne jako WG. Proc excalibur nepodpori komunitu, a hrace, ale tvari se ze to je ukoncena kauza?
  Je snad neco co mu v tom brani?

Comments are closed.