QuickyBaby představuje tank Progetto 65

6

Do World of Tanks brzy dorazí italské tanky a na vrcholu italského stromu bude Progetto 65. QuickyBaby si připravil pěkné video, kde představuje tento tank, a hlavně ho porovnává s jeho přímými konkurenty.

Italské tanky dorazí do hry v aktualizaci 1.0.1. Již nyní si můžete vyjet první tier VIII prémiový tank v maratonu misí. Tímto tankem si pak můžete připravit posádku pro italské koníky.

Opravdu je výhoda moci si připravit posádku a pokud se vám na italský prémiák povede vyjet sleva 50% nebo více, rozhodně se vyplatí.

Ve videu se můžete podívat nejen na porovnání se středními tanky na desátém tieru. Můžete se taky podívat, jak se tank chová a jak se s ním asi hraje. Jako představení Italů je to myslím dobrá reklama.

Progetto-M40-mod-65-2

QuickyBaby představuje tank Progetto 65
Ohodnoťte tento článek!
1.86 (37.14%) 14 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

  1. Jako představení Italů je to myslím dobrá reklama. – Ne není. Kdyby se autor na video koukl, tak zjistí, že QB z X špagety není nadšen – dmg, gunhandling, velikost věže… a moc ho nedoporučuje

    • Akcido ve své recenzi také říkal, že by si ho nekoupil. Je to zkrátka nic moc tank, takový nemastný neslaný. Pro nás normální hráče zakoupení tohoto tanku vyhozené peníze.

Comments are closed.