Progetto M35 mod 46 jen za splnění misí? Ano!

34

Když Wargaming zveřejnil nové video k italskému hřebci, zaujal mě hned první odstavec. Tento totiž končí velmi zajímavou větou:

Wargaming: A co je nejdůležitější, každý může získat tank VIII. úrovně Progetto M35 mod 46 zdarma jen splněním sady 10 bojových misí.

Asi vám už nemusíme nic dalšího říkat. Upalujte plnit svou desítku!

Progetto M35 mod 46 jen za splnění misí? Ano!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 6 hlas/ů

34 KOMENTÁŘŮ

  • A stojí ten tank vôbec zato???? Tobě nestačí, že si budeš moct získat nový prémioví tank zdarma ? JAKO VÁŽNĚ?!? Fakt je CZ/SK komunita nevděčná… je mi smutno jaký jsme nevděčný a uplakaný národy. Nejraději bychom vše zdarma bez jakékoliv snahy 😀 😀

   • Na normální otázku musíš odpovídat takhle, ty nevděčnej a uplakanej národe?
    Jak jsi na to přišel? Každej snad má ten poměr nastavený jinak, já jsem se několika maratonů neůčastnil prostě proto, že jsem neměl chuť do toho investovat ať už čas nebo peníze. Pokud to ale bereš, že co je zadarmo ( což samozřejmě není nic ) tak je už z podstaty skvělé, tak jo.

   • Kde Peter pláče? Kde napsal, že by chtěl něco zadarmo a bezesnahy? Kde vidíš nevděk? Já vidím pouze dotaz směřující na kvality nabízeného tanku. Tak prosím nehledej hned za vším charakterovou chybu. Popravdě v tomto případě to pak spíše vypadá, že ty sám takto smýšlíš a proto se ihned oháníš těmito myšlenkami.
    Jestli je tu něco smutného, tak jsou to předsudky a generalizace jedinců vycházející z jediné věty.

   • Ten tank nebude zadarmo, čas je k nezaplacení. WG to má dobře vymyšlený, obchodníci jsou u nich nejlepší, lepší než vývojáři.

  • Smutna otazka, vem si, že je to tier VIII střední prémiák, nového národa, který teprve přijde do hry, s novou mechanikou autoloaderu. Stačí to jako odpověď?

   • No na rovinu – tvrzení, že WG nabízí nový tank “zadarmo”, mi přijde stejně důvěryhodné, jako to, že Andrejko našel na Úřadě vlády pod kobercem 170 miliard 🙂

 1. Tank chci…doufám, že, když budu noob a nějakou misi nedám tak půjde koupit ” odpustek “…
  Jiná forma zásobníku vypadá docela dobře….asi to nebude jednoduché na hraní, ale to nevadí.
  V každém případě překvapili, že to nechají vyjezdit…tohle budu jezdit i já ! Minulé tanky jsem neřešil..Pilota např.

  • 1/ Jo, půjde koupit odpustek. WG má tuhle možnost u maratónů zavedenou už cca 4 roky.
   2/ podívej se na Quickybabyho na YT… má tam zveřejněnou recenzi na Špagetto včetně toho jak a kdy používat zásobník (a vůbec to není jednoduchá záležitost – člověk musí umět předvídat vývoj bitvy dalších 30 vteřin).
   3/ Špagetto má DPM při jednoranné střelbě podobné jako třeba Mutz, tj. není dobré vystřílet celý zásobník (neb potom DPM rapidně klesá), ale dát maximálně jen 2 rány, potom počkat 9 vteřin do nabití druhého náboje a vystřelit druhý náboj. Třetí poslední náboj je pouze pro nouzové situace (sebeobrana).

   • A to je na tom tanku pekne. Ked vies predvidat, ako asi sa bude bitka vyvijat tak ten tank bude stale schopny opatovat palbu. Toto keby mali svedske heavy.

   • Jojo koukal jsem..je mi jasné, že to bude na přemýšlení.
    Zásobníky mě baví i když nijak nevynikám a tohle bude zase trochu něco jiného.
    Tak super – i s odpustkama bude a to je bezva…konečně zas plus pro WG, že to takto půjde…jinak mě trápí klasika – MM a artiny…včera si mě v jedný bitvě podávaly všechny tři …asi sedm zásahů..před tím, než mě zlikvidovalo něco jiného jsem měl na živu jenom velitele a i tak jsem se ještě dvakrát trefil..to bylo žůžo zaměřování…
    Na nový tank se fakt těším….

  • Chyba. T25 Pilot 1 je mnohem lepší než třeba M46 Patton KR. Teda podle mě. Možná trochu papírovější, ale zase to kompenzuje rychlost a lepší gun handling.

 2. Než jsem něco napsal tak jsem si to šel ověřit a ejhle ono to tam už neni 🙂
  Bylo to v záložce druhé zleva vedle garáže pokud se nepletu. Tam co jsou tanky pod plachtou s tím že je tam na ně sleva třeba 50%… Jenže teď to zmizelo. Šlo o mise které jsem pracovně nazval “Hon na Mka” a zkušenosti. Skoro pokaždé to bylo buď vyjezdi 3-5-10 “M” a nebo najeď 3000-5000-10000 základních zkušeností. Občas tam přihodily něco jiného jako desetkrát nastřílej největší DMG v týmu a podobně.
  Celkově to bylo tak že měl člověk jednu ze dvou možností co bude plnit.
  Nejtěžší mise byla tuším 50 nebo 60K základních expů a nebo 15x “M”.
  Takže pokud má někdo hodně času tak i ty úplně poslední mise vyjezdí.
  My co hrajeme dvakrát za týden jednu hodinu, uděláme tak možná prvních pět…

  • Mě už to taky zmizelo.
   Bylo deset misí. Za každou splněnou misi sleva 10% z ceny tanku. Každá mise šla dělat dvěma způsoby….
   1. vyježděním určitého počtu zkušeností tanky 6-10 úrovně
   2. jen pro tanky 10. úrovně, třeba být 3x nejlepší v týmu (nastřílet, odražet atd….)
   V podstatě kdo má čas, mohl by to vyjezdit jen zkušenostma…..

 3. Je to tak, druhá polovina misí bude časově náročná. Od splnění 5 000 xp, přes 35 000 xp až po 50 000xp denně, s tím, že pod pojmem xp je myšleno pouze základní hodnota (ne premium, ne 2x atp). Počítají se pouze bitvy, kde se umístíte mezi prvními deseti na xp. Ke každé misi je alternativa, která je méně časově náročná, avšak pro hráče podávající lepší výkon ve hře. Jedná se o mise typu získejte 5x, 10x, až 20x ocenění “High caliber” s tankem desátého tieru. 🙂

 4. Dodatek: Pouze s tierem 6 – 10. Mise začíná v pátek třináctého – ANO pátek třináctého, ve 12:00.

 5. 312 000 základných skúseností ktoré sa rátajú len ak ste v top 10… ešte že tam nie je časové obmedzenie, dúfam že budeme mať na to aspoň také 4 mesiace…

  • A nie je tam zatiaľ ani obmedzenie na výhru či druh bitky ( týmovka, šarvátka… ).
   Ak na to bude čas aspoň cca mesiac, tak každému stačí za jeden deň spraviť 10 400 skúseností, čo pre aktívneho hráča nie je moc.

   • Ok ľudia, budete mať na to čas od 13.4 do 27.4… Na deň to vychádza na cca 22 300 skúseností…

 6. cena zakladneho tanku bude mensia a menej nervov ako jazdit nejaky balicek v hodnote minimalne 100 € 🙂 ked dam aj 5 misii z 10 a budem to mat za 50 tak nejake zalohy ani nepotrebujem cize pre mna ten maraton “zadarmo” ziskat tank nema vyznam 🙂 GL no liferom vo farmeni

Comments are closed.