Polská velitelka slibuje vzrušující měsíc září

7

Přímo na polském Youtube kanálu World of Tanks se objevilo nové video. Sličná velitelka v něm slibuje, že září bude jedním z nejvíce vzrušujících měsíců v roce. To vše navzdory návratu do školy nebo do práce.

Je to spíše jen propagační video k tomu, co již víme. Spousty misí, odměn, dva “velké” maratony, na konci, kterých můžete získat opravdu zajímavé tanky. Ať už to je, jak chce, vypadá to, že se Wargaming začal snažit, třeba jim to vydrží.

Polská velitelka slibuje vzrušující měsíc září
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 5 hlas/ů

7 KOMENTÁŘŮ

 1. Alespoň její jméno jsi mohl napsat. Velitelka je opravdu trochu mimo mísu. Tyto videa jsou vždy nová, oznamují tak co se bude v následujícím měsíci ve wot eu dít. “Witajte czolgiste, tu Ala…”, takhle většinou začínají její spoty, takže ne velitelka, ale Ala.

 2. Zřejmě se polská velitelka vysvleče a v měsíci září (u nich asi říjnu, maj to tam trochu šoupnuté) obšťastní všechny bělorusy naráz. Jinak si to sdělení neumím vysvětlit, protože ve WoT už není vzrušujícího nic!

 3. Mě to tu tak vždycky pobavy ty komentáře…Vždy se tu najde tolik lidí co píšou jak je ta hra na ho… a stejně ji pořád hrají a nejlepší je to,že to jsou pořád ty samé jména….Mě už totiž přijde, pro tyhle lidi bude málo všechno co wg udělá….Za mě krok správným směrem a jen tak dál je to alespoň nějaké zpestření stereotypniho expeni dalsich a dalsich tanků 😉

  • WG už dávno vykročilo tím správným směrem k propasti to máš pravdu.

 4. Tak naschvál napiš co se ti nelíbí…Každý tu píšete jak papousci že je to nahovno atd. Porad dokola ale ještě od nikoho jsem tu nečetl jak to udělat aby to nahovno nebylo…To samé na oficiálním fóru wg!!!Co si z toho ty lidi z wg mají vzít???

  MM je relativně lepší než bylo
  Tanky vypadaji líp
  Odmenove mise se začínají taky zlepšovat
  A že sou nevyrovnané týmy se taky moc nedivim když se podívám že 75% procent hráčů wotka hraje průměrně na červené až oranžové wn8…Tak to ani nejde udelat vyrovnané..

Comments are closed.