Oficiální video k čínským stíhačům tanků

8

Máme zde konečně oficiální video k příchozím čínským stíhačům tanků. Když jsem tuhle linii studoval, říkal jsem si proč? Proč sakra něco tak zbytečného přidávat do hry?

Tato kopie linie sovětského stromu ve všech variacích mi přijde neoriginální, nezajímavá, někdy až škaredá. Když se koukáte na jednotlivé stroje, přijde vám, že jsou to jen přebarvené hnědé stroje na zeleno.

Pro mě je tato větev bohužel nezajímavá, počkám si, jestli se mi bude líbit nějaký stroj na nižším tieru, tak si k němu přeskočím. Rozhodně se ale nebudu trápit a hrát celou tuhle linii až po desátý tier.

Jak jste na tom vy? Líbí se vám představa stíhače tanků s čínským dělem?

Oficiální video k čínským stíhačům tanků
Ohodnoťte tento článek!
2.22 (44.44%) 9 hlas/ů

8 KOMENTÁŘŮ

  1. Mám úplně stejný názor. Proč?! Mám sovětské TD a nevidím důvod proč rozjíždět celou linií jen abych dostal skoro stejné stroje…

  2. “počkám si ale, až bude na ostrém serveru a…” vždyť ta větev už ve hře je a to minimálně od posledního patche ne? Zrovna expím T7. Jinak to jsou prostě klony SSSR strojů, takže žádný extra jiný gameplay se bohužel nekoná.

    • T7 je velmi prijemna na hranie. Hrajem to a top delom, ale asi vymenim naspat. Radsej kadencia a presnost ako alfa. Inac to ma super camo faktor. Skoro ako E25…..skoro.

  3. Jsem v jiném časovém prostoru? “Máme zde konečně oficiální video k příchozím čínským stíhačům tanků. ” “počkám si ale, až bude na ostrém serveru “. Mám už v garáži Tier VI,VII a prem. VIII.
    Chybička se vloudila?

  4. Toto je čo za článok o čínskych TD ?!,keď už nejaký ten piatok jazdia v plnom prúde?!!! …

Comments are closed.