Máme zde video z další připravované mapy Berlín

8

Milí tankisté, máme zde další video, které vám nastíní, jak bude vypadat nově připravovaná mapa Berlín. Mělo by se jednat o kombinaci všech herních stylů. Proto by si na mapě měly najít své místo těžké tanky, střední, lehké i stíhače tanků.

V poslední době si Wargaming připravuje několik různých staro-nových i nových map, a to je velice dobře. Hra potřebuje rozmanitost.

Máme zde video z další připravované mapy Berlín
Ohodnoťte tento článek!
4.27 (85.45%) 11 hlas/ů

8 KOMENTÁŘŮ

 1. Už teraz sa jej bojím…
  Hlavne ma prekvapuje to, ako sú základne blízko pri sebe…

  • Neboj, mezi základnami bude jistě zeď, takže na to, aby ses dostal na druhou bázi budeš muset objet půl mapy. Přeci nebudou dělat všechno to okolo, aby ses tam ani nekoukl 🙂

   Jen tak mimochodem, kolikátá už je to mapa (rozpracovaná) a video z ní a kolik se jich za tu dobu dostalo do hry. Rychlost s jakou WG vyvíjí neprémiový obsah je přímo závratná. Jednomu by se z toho zatočila hlava. Ať prostě přiznají, že mapy dělat neumí, a že lidi, kteří je dělat uměli, jsou dávno pryč, protože je WG nechtěl pořádně zaplatit. Asi by to pro mě byla přínosnější informace, než stále koukat na nedotažené mapy ve videích s příslibem, že něco se ve hře možná objeví a možná taky ne. Na poli map toho za posledních 5 let WG příliš nepředvedlo (převod do HD nepočítám, to je jen makeup).

   • Zabudol si dodat ze makeupom sa mapy vyhodili lebo sa im nechcelo ich prerabat 😀
    ale aj ten samotny makeup trva 2mesiace na mapu podla wg tak navrh a cele vymodelovanie mapy (co je asi viac ako prerobit exist mapu) bude trvat tak 4 mesiace

 2. Hale jsem si zapomněl, nebylo jednou v nějakém v test serveru režim 7v7 co se s tím stalo ?

 3. proč sakra wg dělat tak malinké mapy kde sotva teamy vyjedou ze základny a už svítí proč ? Je to hnus je vidět daleko do dálky, ale bojový prostor je 0.

Comments are closed.