Konvalina 11 hraje WoT Battle Royale

26

Milí tankisté, narazil jsem na toto zajímavé video, kde český hráč testuje nový režim na Sandboxu. Hráč pustil hru aniž by věděl o co v ní přesně jde.

Postupně se seznamuje s celou koncepcí tohoto systému. Spotting systém, zobrazování nepřátelských tanků a tak dále. Ne všechno je sice v tomto videu vysvětleno, nicméně pokud neumíte moc dobře anglicky a zajímá vás, jak tento režim vypadá, je toto video jistě užitečné a zajímavé.

Přejeme příjemnou zábavu.

Konvalina 11 hraje WoT Battle Royale
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 14 hlas/ů

26 KOMENTÁŘŮ

 1. Joo ze všeho od WG nadšenej Konvalina se svýma MEGA titulkama jako z Chvilky pro tebe. ŚOK! PŔEKVAPENÍ!! A předčítání novinek z WoT…nijak zvlášť vlastní tvorbu nemá.Cílí na mladší publikum očividně. Jsou mnohem lepší kanály.

  • Keci,svoji práci dela hodně dobře…raketově mu rostou subbs na youtubku.Takovy potecionál jako má on,snad na youtubku nikdo nemá.
   Za mě jsem hodně rád,že jste ho tu dali.

   • V čem kecy? Co z toho co píšu není pravda? Nemá titulky jako z Blesku? Nemá minimálně polovinu videí o tom, jak přečte novinky z webu WG? Necílí na mladší publikum? Nejsou lepší kanály? Schválně, ty ” kecy” popiš.

     • Keď si ľudia neliečia komplexy na psychiatrii, ale v diskusiách…..

     • Tak já si nemyslím, že by si Lukluk22 léčil nějaký komplexy, jak si na to přišel?

   • Když je tak dobrej, proč nejde na Twitch? Třeba proto, že tam nechodí jen mladší generace? Spíš by se tam nechytl. Ale sleduj co uznáš za vhodné.

 2. Proč tady sílíte blbečka kterej používá aimbot? 😀
  Pokud budete chtít zašlu video 🙂

 3. Přijde mi to jako docela zábavný mód pro ukrácení dlouhé chvíle když na tom WG mákne bude to zajímavá alternativa k BR hrám 🙂 Jinak konvalina11 jede a je v kurzu za mě super video 🙂

 4. omg sem uz davaju nooba ktory okrem s shit kv-5 a tier II-III nevuie nic hrat a ma otrasny hlas a bot clan ??? maximalne pre boti stacia tie videa rozmuny clovek kuka normalnych ako je Akcido,marty,QB,Jingels,skill4tu atd… a este retard s aimbotom xD pobavilo co dava nove informacie to ja pozeram na rykoszet+bot ta nenauci hrat s aimbotem…

  • Chceš snad popřít, že používá aimbot? V to případě skoč třeba do Vltavy.

  • Tvl…. ten aimbot tam jde vidět :D:D:D a jestě se s tím natačí na YT……… konec tohle :D:D

 5. No to je náhoda. Zrovna s jeho klanem naše béčko(není to béčko papírově, ale byli tam kluci, co to moc neumí, nebo jsou podnapilý 🙂 jelo CW na Himmlu s novým hráčem klanu a pokusným velitelem, kerej zkoušel nějakou záhadnou statickou formaci, je rozstříleli a bylo z toho haló pro Konvalinu. Moc mě mrzí, co si kluci vytrpěli v této bitvě a posléze po ní. Hlavní vina byla na veliteli a nesehranosti.

  Rádi si dáme odvetu, Konvalino! Takových Youtuberů ve streamu jako jsi ty už jsem rozstřílel dost! Těším se 😉

  Průběh bitvy: Kovalina přijel s KV-4 krestz. a rozstřílel stojící tanky skrze průzorky v baráku směrem od kolejí. Po značném oslabení týmu, zbytek byl dokonán. No ostuda.

  PS: Konvalino, těším se, až Tě střetnu a odeberu Ti virtuální love, z Tvého bezedného účtu 😉

  • PSS: Omluva za tu zkomolenou přezdívku.

   Hráči kolem Kovaliny ho berou jako boha, protože tahá lidi většinou ze dna kečupu. Asi potřebuje notný doping ega. Ale zároveň dělá protislužbu lamám.

   Tak co? Namotivován na odvetu, Konvalinko11? Moc se modlím k RNG, ať Tě konečně někdy potkám. Zahraj si se sobě rovnými, hrdino.

Comments are closed.