Artilerie budou mít upravené vlastnosti

8

Dělostřelectvo jeve hře sice velice neoblíbené, nicméně s ním hraje spousta hráčů. Jednak to je cesta, jak si zahrát World of Tanks i když nemáte zrovna výkonný stroj a bitvy se vám trhají. 

S artileriemi vám to jednoduše nevadí. Nicméně po posledních změnách, kdy bylo dělostřelectvo přepracováno, je dost těžké tuto třídu hrát a bavit se.

Samohybná děla začínala jako vyhlášené „stroje na poškození“, které se vyvinuly ve stroje podpůrné. Od roku 2017 sbíral Wargaming data a nyní je připraven tyto data použít na úpravy ochromení pomocí artilerií.

Artilerie budou mít upravené vlastnosti
Ohodnoťte tento článek!
3.6 (72%) 10 hlas/ů

8 KOMENTÁŘŮ

 1. Snižením požkození na splash a dobu stunu je potřeba upravit. Jako kompenzaci ať se vrátí vyšší poškození při přímém zásahu – řekněme tak o takových 20-25% . Pak se arty hrači při Wotku nějaký čas udrží a zatraktivní se i pro jiné (nové) hráče.
  Nemám statistické data, nicméně se domnívám, že hráče – evidentně preferující pohodu občasného klikače, nikdo nepřinutí jezdit jiné třídy tanků – takže to bude spíš minus pro WG.

  • Artiny bych nechal jak jsou, není třeba nic balancovat! Je tu riziko toho, že to bude ještě horší než “vybrečeným” balancem artin od hráčů. Když jsem před tím před lety varoval, byl jsem za hloupého idiota. A po letech se opět brečí a WG bude reagovat. Řešení je jednoduché, snížit počet artin na 1 na bitvu, klikači si holt počkají. Časem je budou hrát pouze skuteční retardi, ale spíš hráči co je potřebují pro klan. A vyndal bych je z osobních misí! Problém vyřešen.
   On největší problém pro tuto hru není hra samotná, ale její hráči. Ti staří (podle délky hraní) se nechtějí učit a přijímat nové věci (např. koloběžky), a ti noví chtějí vše hned, snadno a nejlépe zadarmo. Bohužel hra je dokonalým obrazem současné naší společnost. A toto se bohužel nezmění, kdo chce tu hru hrát musí se s tím smířit, jiné to už nikdy nebude. Vzpomínám na staré wotko, když zavedli MM +/- 3 jak jsme je chválili. Dnes? Plačky volají změňte toto, tamto a tohle. Od doby, kdy WG začalo poslouchat tu tzv. “komunitu”, jde hra do kopru. Bohužel čas nelze vrátit..
   Ale WoT má i tak stále své kouzlo, a stále to není vůbec špatná hra, nutno pamatovat, že je pro všechny, tedy i pro ty špatné, kterých je víc.

   • WG nikdy neudělá něco pro to, aby oslabilo artyny……z 20ti nejhranějších tanků na EU serveru je 7 artyn (3,4,8,11 místo atd.) 8 premiáků – logicky a jen 5 tanků ze stromů – na to že je ve hře přes 450 druhů tanků celkem slušný. Proč by něco měnili k horšímu, když se to tak hraje. To že onehdá avizovali, že se změní ochromění?? To je úplně fuk jestli tě ochromí na 16 nebo 20 sekund…..žádná změna k lepšímu nikdy nebude a s tím se smiřte….

 2. Vždyť z toho článku není patrné vůbec nic když pominu ty dva odstavce. Nechápu..

 3. Ono to není tím, že by začali poslouchat komunitu, ale tím, že poslouchají ty špatné…

Comments are closed.