Veselé herní Vánoce

33
Vánoce

Vážení čtenáři, chci Vám tímto za celou redakci Excaliburu popřát krásné prožití vánočních svátků.

My je budeme prožívat stejně jako většina z Vás, přilepení k monitoru a nadávajíce na týmy 🙂 . Jsme totiž úplně stejní a podle toho se snažíme i naši práci dělat.

Ano, není všechno dokonalé a opravdu je tu velký prostor pro zlepšení. Jako dobří hráči chceme přinášet osobitý pohled na věc a myslím, že se nám to pomalu ale jistě začíná dařit.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se, co nového v herním světě přinese nový rok.

Sdílejte
Předchozí článekSupertest – Změny mapy Overlord
Další článekJaponská Bitevka Mutsu
Garrth
Hraje od uzavřené bety AW a WoWs. Alpha a Beta tester všech her od Blizzardu, hrál 5 let WoT, miluje ekonomické a tahové strategie. Nenávidí větu že něco nejde udělat.

33 KOMENTÁŘŮ

 1. DAKUJEM. Ja vam tiez prajem vsetko naj do noveho roku a krasne prezitie vianocnych sviatkov. To iste prajem nielen redakcii, ale aj vsetkym citatelom tohto vebu, a vsetkym hracom wot, wows, wowp, wt, av, lol.

 2. Přeji redakci Excalibur.cz a hráčům AW klidné prožití vánočních svátků a v dalším roce ať se daří podle Vašeho přání!

 3. k přání bývá i dárek … na to že jste „batolata tak dvojnásobně vylepšený“ … ale je to jako u WOT a celého „WG“ … jo taky šťastné a veselé … jednoho virtuálního panáka /či sud pro celý Váš tým !

 4. Jistě asi víte, že jsem se tu už pár dní vůbec neukázal a už ani neukážu, z určitých důvodů. A navíc jsem se nemohl nijak rozloučit, takže to udělám aspoň takto. Chci popřát celé redakci Šťastné a Veselé Vánoce a ať v roce 2017 bude web jen vzrůstat. A Vám, hráčům, přeji též krásné Vánoce … A hlavně chci poděkovat věrným čtenářům WoT.cz, že to nevzdali a vydrželi to s námi. Tím to se s Vámi loučím 🙂 a možná zase někdy,

  Ahoj,

  Kirukato

  • Ako čitatel wot.cz i excaluburu Díky za vše, odviedol si kus skvelej roboty. Taktiež Ti prajem Šťastné a Veselé Vianoce a v novom roku vela úspechov 🙂

 5. Děkuji,

  je pravdou že jsem novému portáluze začátku moc nevěřil, ale myslím že se snažíte aby se tento portál znovu stal hlavním ČESKÝM portálem pro WOT a tak za mě palec určitě nahoru.
  Krásný svátky a díky.

  Franaswede

 6. I já se přidám, šťastné a veselé. Na svátky odjíždím mimo herní PC, tak mě to nebude pokoušet. Užijte se klid a hlavně se nestresujte u AW, přece jen to je jenom hra!

 7. Stejně jako většina komunity z wot.cz jsem přechodu na nový portál vůbec nevěřil,
  ale myslím, že jste se toho zhostily nad očekávání dost dobře.
  Takže všechno NEJ do nového roku a ať Vám to vydrží …

 8. Ďakujem. Prajem taktiež všetkým krásne prežitie sviatkov, plné pupíky, krígle s pivom i poldecáky 😀

 9. pekne sviatky a len a len uspesnejsi novy rok…a nenadavajte na tie tymy su to len ludia a sem tam nejaky bot na ktoreho nadavat nema zmysel a su predsa sviatky 🙂

 10. Krásné a hlavně pohodové vánoční svátky vám všem. A redakci dalších spoustu skvělých článků v novém roce

 11. I já přeji všem wotkařům pěkné vánoce. Pokud jde o optimismus z nového webu, tak si držím odstup, neboť z původního wotcz mnoho nezbylo a excalibur ztratil převážnou většinu původních (ryze world of tanks zaměřených) čtenářů. Rok 2017 ukáže co s excaliburem bude a jen doufám, že nás nikdo nebude switchovat do AW a struktura příspěvků bude odpovídat rozšířenosti hry a zájmu čtenáře, nikoli osobním preferncím …. jinak odejde i zbytek čtenářů.

 12. Dnes jsem po dlouhe době zapnul AW a jako můžu říct že je to mrtvá hra 100 lidí online je k smíchu a čekat na bitvu 5 minut je taky špatné 🙂

 13. Ahoj. Od Poláků unikl tento kód. MYHOLIDAYS2016 . Ale opatrně,někdo ho použil několikrát a dostal ban. Je to na 7 dní premka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Přihlášení pomocí Wargaming.net ID