Ve verzi 1.3 půjdou prodávat emblémy

7

V aktualizaci 1.3 bude panel pro prodej vozidel rozšířen tak, aby zahrnoval i prvky, jako jsou barvy, emblémy a maskování tanků. Budete se moci rozhodnout, zda budete věci prodávat s vozidlem nebo je posílat zpět do skladu.

13 (1)

Ve verzi 1.3 půjdou prodávat emblémy
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 9 hlas/ů

7 KOMENTÁŘŮ

 1. No doufám, že za perma kamo bude refundace v goldech. To by potěšili. Jak přesouvaj tanky ve stromech, nějaky kamo vždy zbyde.
  Tohle je od WG dobrej krok. Tak teď ještě spravit MM a je to :-). Počkat…, ještě vlastně českou osmu!
  Tak jsem se před vánocama zasnil a šup zpátky něco dělat :-D.

 2. nevim co furt vsichni breci jak male detska nad MM kdyz byl kdysi 100x horsi ,vy uz nevite co by jste chteli, asi to nehrajes od roku 2011 co?! mel jsi lehky tank IV tieru a hodilo te to proti E100 to chci videt co by jsi tam delal nebo jak by jsi brecel fnuk fnuk!!!!

  • Ale nebrečel človíčku. Já začátek skoro pamatuju. A vím jaký to je zoufalství s Pz38 když nechápeš, že máš spotovat a ne střílet. Časem jsem ale pochopil, naučil se a byl konečně prospěšnej týmu. Protože bylo celkově míň typů, dařilo se WG to tak nějak balancovat. A hlavně tanky s preferenčním MM byly opravdu radost hrát. To dneska není. Typů je jak když nasere, prémiáků jakbysmet a celkovej balanc už v tom nejde udržet. A do toho ty kolový rychlíky. Jen můj názor, takze buď Mitation v klidu. Pokud to tobě vyhovuje, tak jo. Mně ne a uvítal bych změnu. A klidně ať lajtům vrátí +-3, mně tohle nevadilo, mám je rád tak jako tak.

   • ty lighty +-3 nebylo vůbec špatné, ale když v jedné chvíli mohli obstojně nahrazovat některá medka, tak zase zlepšili medka a heavy zaostávali a tak dokola, dřív to bylo jednoznačně vyváženější jak píše Tomfox. a když zbyla heavy a light tak light neměl moc šanci, dnes je to naopak, light si ho nasvítí a rozstřílí z dálky, pokud to není městská mapa na boj z blízka.

 3. Perma kamo mi pokaždý,když jsem prodal tank a pak ho znovu koupil zmizelo do neznáma… Ale hlavně, že stálo goldy, že???

Comments are closed.