Upravuje se mapa Minsk

0

Pracovníci WG se vyjádřili, že rámci testu chtějí, aby mapa byla taktičtější a vhodnější pro všechny třídy vozidel. Problémy, které chtějí vyřešit, jsou vývoj lineární bitvy kolem Náměstí vítězství a centrální část mapy, kde by si přáli daleko více přestřelek.

post-502699962-0-90907800-1541759255

Za účelem zlepšení hry se pokusí přesunout hru trochu na sever, směrem k divadlu, a zároveň posunout základny do jihovýchodní a severozápadní části mapy. Takové změny umožňují zachovat historickou součást lokality, nebudou dělat zásadní rozdíly mezi virtuálním a skutečným Minskem, ale současně budou upravovat herní styl na této mapě.

Nový reliéf centra mapy bude vhodnější pro aktivní manévrování a poskytne více možností střelby na nepřítele. Poskytne také větší šanci na setkání s nepřítelem, na základě situace v bitvě může být výhodné podniknout rychlý útok kolem budov v rohu.

V rámci Supertestu se plánuje získat co nejvíce dat o hratelnosti aktualizované mapy, zjistit, které bitvy se vyskytují častěji a jak přesně se tanky rozmísťují na mapě v bitvách.

Upravuje se mapa Minsk
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů