1.12: 3D Styl “Icebreaker” pro 121

2

Styl je považován za historický v hodnotě 750 zlatých.

Po spuštění Battle Passu bude 3D styl vydán téměř okamžitě, ale jak kapitoly otevřou, bude podrobnější, tj. budou přidány nové prvky exteriéru a po dokončení kapitol bude „plně kompletní“ .

Popis:

Čím více času plyne, tím více si myslím, že ti dva nejsou podle předpisů. Je to pár samotářů, kteří si vždy navzájem hrají žerty, jako bychom neměli nic lepšího na práci. Nebudeme pořádat grilovací párty na tváři Mount Emei … Tady, kde každý den může být náš poslední, tito dva blbnou jako malé děti. Mám dva syny zpátky v Mianyangu, takže se cítím jako doma, protože tam není příliš velký rozdíl. Na druhou stranu vím, že se za tímto bláznovstvím skrývá seriózní výcvik. Pokud to situace vyžaduje, jsem si jist, že tito dva udělají vše, co bude potřeba. Doufejme, že to nebude nutné a tato expedice bude cestou objevů … Protože čím dál se dostáváme do bílé prázdnoty, tím méně věřím, že máme šanci vrátit se domů.

1.12: 3D Styl “Icebreaker” pro 121
Ohodnoťte tento článek!
3.63 (72.5%) 8 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

  1. To jsou zas hrůzy. WG nepochopil že min je někdy víc. Až s tím někdo pojede 50 s kopce a při přechodu do protisvahu se s tím napíchne na ty špice a otočí se na budku?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Přihlášení pomocí Wargaming.net ID