Trocha informačních střípků o polských tancích

  25

  Zatímco stále čekáme na aktualizaci 1.0.1 abychom mohli drandit v italských tancích, velmi důvěryhodný zdroj zveřejnil nějaké informace o dalším národě, na který se čeká. Je to samozřejmě Polsko. Polská komunita je na trní, aby získala své tanky do hry. Je jisté, že jak se ve hře objeví Italové, objeví se nové informace o Polácích.

  j8lkc1ughhu (1)

  Samozřejmě, že informace, které zde máme, nemusí být pravdivé a hlavně se mohou v průběhu času změnit.

  • Lehký tank 4TP bude představen jako tier I.
  • Tiery II až IV budou lehké tanky. Tyto tanky byly inspirovány britským designem, jako Vickers Mk.E a dalšími.
  • Tier V bude již obsahovat střední tank.
  • Tier VI a VII budou experimentální modely středních tanků.
  • Střed a vrchol celého stromu bude obsahovat modely podobné německým a sovětským tankům povětšinou s klopeným pancířem.
  • Tiery VIII, IX a X budou papírové těžké tanky.
  • Těžké tanky budou více dynamické s unikátní výzbrojí.
  • Polská linie bude mít těžký prémiový tank na osmém tieru, představený před vydáním linie. Tento tank je prototypem z počátku 50. let, více informací o něm nemáme.

  Zdá se, že Wargaming má v úmyslu představit polské tanky prémiovým strojem, stejně jako u italské linie, tentokrát to ale bude těžký tank. Také bylo řečeno, že důvody, proč neuvidíme tanky používané Polskem po druhé světové válce, jsou takové, že jsou modifikovanými verzemi těch sovětských a Wargaming chtěl mít co nejvíce unikátních vozidel.

  Tím pádem to vypadá, že bychom se mohli dočkat zajímavé a originální linie tanků. Jen mě mrzí, že si Wargaming nepřipravil i pro český strom tier VIII prémiový tank. Jak ale poznamenal v nedávném rozhovoru pro Excalibur Miloš Jeřábek, třeba se ho už brzy dočkáme.

  Trocha informačních střípků o polských tancích
  Ohodnoťte tento článek!
  4.27 (85.38%) 26 hlas/ů

  25 KOMENTÁŘŮ

  1. No doufam,ze daj jiz brzo vicero informaci o Ceskoslovenskem premiovem vozidle,..
   Bo,kdyz uz i Polaci budou mit 8 premiovej stroj,tak je to smutne,ze u naseho se jeste po 3 letech,vubec nic nevi.Zda to bude,stredni,tezkej,ci tdcko,bude mit zasobnik ci ne a podobne,…

   • Jo, prý letos představí nové České tanky, tak se dá očekávat, že konečně i ta premium 8 se objeví 😉

    • No to sice říkali, ale nezapomen, že maji vydat poláky. Otázkou je jak daleko s nima jsou … Stejně, T8 cz premiál by musel byt sakra OP a sakra úžasný abych si jej koupil, jelikož na TVP mam 5 skillů, takže není co trenovat, o tom to prostě je. Itala si koupim, jelikož udělam 80 nebo 90 procent slevu, a to se už oplati 😀

  2. Polské “tanky” britská kopie, další kopie, vycucaný z prstu od WG, německá kopie,ruská kopie, další nějaká vymyšlenost jen aby pšonci něco měli a WG vydělalo. Kdyby chtěli marťani svůj tankový strom a bylo jich 100 mil. co by si to kupovali, tak jim WG taky určitě něco vymyslí. Za mně oba palce dolů, tohle se nemělo stát.

   • Vždyť je expit nemusis. Poláků je 4x tolik co nás, z obchodního hlediska to chápu a udělal bych to úplně stejně.

    • Asi jsi to nepochopil, Polákům to jejich tankové kulové nezávidím a i chápu dost dobře marketing WG, ale proč kurňa nepřiznat že Poláci prostě žádné vlastní tanky neměli a jediné co měli je kyblík s červenou a bílou barvou kterou namatlali na všechno ocelové co našli nebo dostali. Ta snaha WG jim vymyslet nějaký tank a tím překrucovat historii je až směšná, tohle mne štve.Ti blbouni by stejně kupovali i ty klony jen když by tam měli to svoji šachovnici.

     • A japoncov hrajes??? A cinu??? Cina je prakticky skopirovane Rusko…aj s tou pojebanou cervenou hviezdou. A Japonsko ….ani za nic si neviem spomenut na japonske tazke tanky – kde to vlastne sluzili, na ktorom bojisku???

      • Slovák to je vlastně poloviční Polák, tak se nedivím že se jich zastáváš. Na asijském bojišti, kde se bojovalo hlavně v dzunglích by Ti těžké ranky byly naprd a taky jejich přeprava po moři z ostrova na ostrov no nic moc. A co máš proti červené hvězdě nikdo taky neříká že bílý dvojramenný kříž vypadá jako hromosvost nebo sušák na prádlo.

      • Som slovák ale Slovenský štát je na pi*u politici=maffiani a ***+90% slovákov je dement…a radšej červenu hviezdu ako našu vlajku…Slovák je taký,že Nemecko je silný štát tak budeme im lýzat rite,potom to isté spravili s rusmi a čechmi a teraz na nich nadávaju a pritom ako samotný štát nič nedokáže spravit…maximalne podporovať spoluobčanov špinavých…ako sry ale to je pravda…nic proti štátu ale je to hrozné…

   • +1 oni měli za celou historii snad jeden vlastní tank sotva na tier 1. ani na papíře, ať chci sebevíc nic nemůžu najít

    • A tie japonské tanky si hladal na akom internete ?!?!?!.Máš pozemský internet či mimozemský ?!?!?! keď nemôžeš nájsť žiadny japonský tank z medzivojnového či vojnového obdobia.Zaújmavé,mne našlo dobové-čiernobiele fotky japonských tankov a tančíkov a to vrátane vytrhnutej a čiastočne poškodenej veže silne pripomínajúcej vežu z Type 4 alebo 5 Heavy.

    • Anonym_SK tvoj názor ale to tak neni pravda…síce štát ma v poslednom dobe sklamalo co sa tu dialo a aké špinavé veci ale Slováci prebudili a bude to už lepšie len musíš verit 🙂 asi len ta prílis dotklo to čo sa tu dialo a zato si písal take nezmysli ale len klud a všetko bude fajn…

  3. Jen aby tier X nebyl ten nechvalně známý ‘Pancernik’ Stanislawa Lema 🙂

  4. Połska tanki? … To bude stejně všechno kopii T-34 nebo T-55 😀 A aby toho nebylo málo, přidají jim hned VIII…

  5. Novy CS tanky představý tak kulový… Jak dlouho už tahají za nos poláky ?

  6. Jsem přesvědčenej o tom, že Českej premium tank na VIII bude vydanej přesně na den 3 roky po naší premiový 6tce na 28. října.

  7. A aký český prémiový tank na tiere VIII. by ste radi mali ?!?!?!.Možno by vám stačila T72M4CZ ?!?!?!.Koľko chráčov hrá za Čínu,kde samá kopia či modernizácia alebo licencia sovietských tankov !!! a nepočul som či nečítal žeby nadávali na čínsky strom,tak ako vy tuna nadávate na chystaný poľský strom.( Hlavne že z českého stromu sú alebo boli reálne všetky vozidlá !?!?!? že.Jeden hnoj večší od druhého ).Pritom omnoho večšia komunita ako česká a tým pádom aj večšia základňa platiacich hráčov čo je pre WG veľké plus !!!.

   • Jaky premiovy tank CS? Jsou koncepty… A myslim si, ze nektere byly i tady na strance.. A kdyz si WG mohlo vymyslet tolik tanku jako napr Maurshit, tak si myslim, ze nam by mohli upravit jiz existujici koncepty..

  8. hře by pomohl samostatný PL server ! to by se na hrálo (bez siemka …)

  9. Škoda, že strom nekončí středním tankem, pak bych to ve mě vzbudilo větší zájem. Ale polákům ten strom přeji a další tanky do hry vítám.

  Comments are closed.