Trocha informací se světa WoT

  8

  V poslední době se toho moc zajímavého neděje, tak jsme dali dohromady nějaké informace, které stojí za zmínku. Začneme samozřejmě aktualizací.

  Mikroaktualizace 21.listopadu

  Již zítra očekáváme malou aktualizaci, která proběhne hned ráno. Dle informací z Wargamingu se bude jedna pouze o opravy technických problému, nicméně díky tomu vám pravděpodobně přestanou fungovat mody.

  Další sezóna klanových válek bude v lednu

  Další sezóna klanových válek proběhne v polovině ledna. V tomto termínu se předpokládá příchod dalších vozidel, které nebyly doposud součástí klanových válek. Je docela možné, že se změní i obsah obchodu za bony.

  WoWS: Přemístění accountu mezi regiony

  Wargaming nabídl hráčům World of Warships zajímavou možnost přesunout svůj account mezi regiony. Podrobnější infromace naleznete přímo na stránkách Wargamingu zde.

  Myslím, že by nebylo naškodu, kdyby se tato možnost objevila i na WoT serverech, nicméně ruský server byl z této možnosti vynechán. Na druhou stranu pokud jste si všimli, každý region má jiný tým, který se stará o eventy, ceny a podobně. Takže pokud by se vám líbíl postup například americké kanceláře, mohla by se v budoucnu objevit možnost přesunu na US server.

  Trocha informací se světa WoT
  Ohodnoťte tento článek!
  4.86 (97.14%) 14 hlas/ů

  8 KOMENTÁŘŮ

  1. *Bonus Codes:

   …TOURNAMENT

   CLANRIVALS…DOGS

   SURVIVED……..DAY

   … WILLDOMINANTE

   *…stále zde není zavedena/chybí sekce na vkládání “bonusových kódů”, no…a proto tedy ani tyto kódíky (dávající spousty skvělého) nejsou “úplné a něco v nich také chybí”! 🙂

   • Jsi si jisty že ty kody funguji? Ja je testoval a nikdy mi uz nejel, vždy jedou asi jen chvili …

  2. sekce na vkládání kódů samozřejmě je, v WG centru je přímo položka

   • On to myslí jinak :D, že na excalibru neni nějaká záložka, kam by se dalo vkládat kódy, proto je sem neustále dává nekompletni 😀 … bohužel stále nechápe, že já jsem na to malý pán, ale určitě to navrhnu tvůrcům nového webu, možná by to fungovat mohlo 😀

  3. Chlape, vět či nevěř, ale mě krom jednoho fungovali komplet 🙂 … a co se týče vkládání bonusových kódů zde na těchto stránkách (já tě z ničeho neobvinuji – vím že ty to nezmákneš – i kdybys chtěl …) … druhá varianta že to udělají tvůrci těchto stránek (je směšná) … mohli to již udělat kdykoliv a není z jejich strany “sebemenší zájem či náznak aktivity”. Pak tu byla ještě i třetí varianta (ANO, většinou fungují chvíli, někdy déle…) … ale již kolikrát sem ti psal, písni mi na sebe nějaký kontakt, já ti je pošlu a ty kódy sem vlož, opět bez “efektivity-zkrátka NIC” … … je to stále stejná písnička 😉

   • IMHO jen kecáš. Kdyby jsi chtěl, tak ten kód můžeš vždy vložit do prvního článku o WoT a kdo chce, a stihne to, si jej vezme. Takhle tu jen spamuješ nesmysly a ještě k tomu blbě. Např. ten poslední kód správně byl WHOWILLDOMINATE. Pro mne jsi hloupý spamer, nic víc.

  4. Máš úplnou pravdu. Píše to tu pořad.Bud at to sem dá nebo at s tím tady neobtěžuje. Každý by si to tu mohl vzít. Je to trapný.

  Comments are closed.