Třetí epizoda Frontové linie je za námi

14

Máme za sebou další epizodu Frontové linie, úpřímně sám si nejsem jist co si o ni mám myslet. Nicméně stále mi přijde zábavná.

Další, čtvrtá epizoda Frontové linie proběhne mezi 13. květnem 07:00 SELČ a 20. květnem 04:00 SELČ (UTC+2).

Nyní si Wargaming přípravuje půdu na příchod švédských středních tanků. Pokud tedy netrpělivě čekáte na to, až se švédské střední tanky dostanou na veřejné servery World of Tanks, budete potěšeni. Od 22. do 28. dubna se můžete zapojit do nových herních misí, ve kterých můžete získat švédské členy posádky.

Styl-Miejski-klanowy-16s

Navíc dnes Wargaming odstartoval další event s názvem „Extra postup“. Od 23. dubna, 07:00, do 27. dubna, 07:00, Budete moci získávat další zkušenosti navíc, zpravidla po odehrání tří průměrných bitev. Celkově si myslím, že Wargaming urychluje poutupy zkoumání tanků. Pravdou je, že je daleko jednoduší díky zálohám a ostatním věcem dostat se na desátý tier, na druhou stranku od osmého tieru je potřeba pořídit si prémiový účet, bez kterého se hraje špatně.

Třetí epizoda Frontové linie je za námi
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

14 KOMENTÁŘŮ

 1. Nevím, jestli tohle urychlení je správná cesta, ale v každém případě vidíme, že WG teče opravdu hodně do bot. Hrát, ale 10 tier s hráči co má 400 dm na bitvu je fakt opruz a přitom by stačilo dávat k sobě trošku víc vyrovnanější týmy a možná by nebyl tak velký odliv hráčů. WG sice tvrdí, že bitvy neovlivnuje, ale každý kdo má XWM tak to vidí, že tomu tak není. Arty se neustále snaží nějak upravit, ale proč?? Vždyť stačí, aby opravdu naslouchali hráčům a dali max. na jednu bitvu a vše by bylo vyřešeno, ale tak je to bohužel se vším. Přijdou švédi a věřím tomu, že budou zase OP , jen aby se každý snažil je co nejrychleji vyjezdit a když už se nabaží tak prohlásí, že jsou moc OP a předělají tak jako ruský stíhač , na který se upozorňovalo už ve zkušebním testu, že je to neskutečná prasárna pouštět do do hry.

  • Zrovna jsem se koukal na americký stream WoT, a tam bylo řečeno proč nedávají jen jednu artilerii na bitvu. Důvod je jednoduchý. Artilerií je tolik, že kdyby byla jen jedna na bitvu, vzniklo by to, že by v každé bitvě byla jedna artilerie, nicméně když jsou max 3 tak se může stát, že v některých bitvách nemáte žádnou …

   • Jenže ta jedna v každé bitvě by nikomu nevadila, právě se nadává na 3. Takže teď jsou šňůry artyn 3-3-3-2-0-1-3-2-3-1. Takže na 1 bitvu bez arty je minimálně 6-7 bitev se dvěma až třema artynama. Mimochodem to i ukazuje, jak jsou “neoblíbené”. 😀

    • Naprostý souhlas. Jedna artyna mi vůbec nevadí, dvě a natož tři je hnus.. A že jich je moc? Zajímavé že ve FL se čeká 5-6 minut s artynou a nijak mi to nevadí. Zkrátka když s ní mocí mermo chci hrát, rád si počkám.

     • Mi osobně vadí jakákoli artyna … 😀 protože hrát ve hře něco co dokáže strílet přes celou mapu aniž bych se musel pohnou mi nepříjde uplně ok .. to už měli raději použít mechaniky když jsi schopen požádat o podporu dělostřelectva jak je tomu například u frontové linie …

 2. ThelvynCZ: tvůj názor na hráče artyn je dětinský, hra nabízí možnosti tanků či další výběr techniky a každý má možnost si vybrat co se mu asi tak nějak líbí a vyhovuje jeho hře. Hrál jsi někdy nějakou střílečku?? Každý nadává třeba hlavně na snipery, ale patří ke hře a buď hrej a nebo prostě vyzkoušej jinou hru. Co se týče dělostřelecké podpory tak bych řekl, že jsi se asi moc nezamyslel, protože víš co by znamenalo kdyby 5 hráču zaměřilo na tebe???( jak dlouho asi vydržíš po najetí do základny??) Počítám, že by jsi byl první kdo by brečel jak je to na h…. a mělo by se vše předělat a bla bla bla jako to je teď. Buďme kurva trochu rozumný (omlouvám se za hrubé slovo) a nesvádějme furt všechno na artyny a campery a noobs hráče….. , taky se mě občas nedaří, ale hledat neustále problémy je snad ještě horší, nežli potkávat každý den nějakého idiota co by furt něco změnil!

  • Chcem si zaplatit za to ze nebudem mat arty proti sebe. Ja za hru platim tak sa chcem za svoje peniaze zabavat nie nervacit ze na mna hadze niekto hovna cez celu mapu.

 3. Le3ky: 1 hrac si chce zaplatit, aby nebyli arty v hre a kolik je asi tak platících artynaru? Chapes vubec co vlastne chces? Proste malej kluk co nechce cervene auticko, ale zelene i kdyz ho v tomhle obchode nemaji. Hrej jinou hru a vis jak se WG ulehci zivot?

 4. Neboj ja ti rozumiem, kebyze ma bavia arty tak suhlasim asi by som hovoril uplne inak. Dal som im sancu dostal som sa tusim az po tier 5 alebo 6. Ale mna nebavia ale hra ma bavi. Pre arty by som spravil mod kde by behali tanky riadene iba botmi.Artynarovi je podla mna jedno ci hadze hovna z dialky na bota alebo cloveka. Zakaznici by si vybrali co ich bavi a za co chcu platit a o to wg snad ide.

 5. Le3ky: Já tedy taky nejsem nějaký artynař, ale kdyby WG dávalo max. 1x arty na bitvu tak opravdu věřím, že by bylo po problémech.

  • Přesně. Mně by nevadily ani dvě artyny, ale random by musel být 20/20 hráčů. Takže by chlapci z WG museli i odstranit i menší mapy než 1000×1000. Zkrátka jen samá pozitiva a sociální jistoty. 🙂

Comments are closed.