Třetí část veřejného testování aktualizace 1.5.1

34
Máme zde další interakci veřejného testu. Ve třetí fázi se opět objevilo několik zásadních změn. Pojďme se na ně podívat. 

Seznam změn

Změny v režimu Frontové linie

Změnil se počet slotů pro bojové rezervy, které jsou dostupné pro každý typ vozidla. Jejich množství je následující:
 • Lehké tanky: 1 slot místo 3
 • Střední tanky: 2 sloty místo 1
 • Těžké tanky: 3 sloty místo 1
 • Stíhače tanků: bez změn (2 sloty)
 • Artilerie: 1 slot místo  3
 • Snížen časovač opětovného oživení z 30 sekund na 10 sekund.
 • Zvýšen časovač pro opravu zničených vozidel z pěti minut na sedm minut. Další časovače nezměněny.

Nyní cíle (pillboxy s velkými děly) odhalují nepřátelská vozidla útočícího týmu podle standardních pravidel odhalování. Rozsah zobrazení děl je Х metrů.

Další změny

 • Opraveny některé technické problémy
Třetí část veřejného testování aktualizace 1.5.1
Ohodnoťte tento článek!
4.23 (84.62%) 13 hlas/ů

34 KOMENTÁŘŮ

 1. Artilerie: 1 slot místo 3
  takové znevýhoďnování artyn!! co tam tak narvu? nálet? bombardace? letcký pruzkum???

 2. Narveš si zkrátka dělo do pr.ele, a budeš se učit hrát s normálními tanky! Škoda jen, že neudělali také možnost, dojet si hned na začátku pro blby v artinách, to by byl klid. 🙂 🙂 🙂

  • od aktualizace 9.18 jste vy houskaři jenom odpad této hry, co nemusí umět hrát (a takyže neumí), aby tak moc ovlivňoval vývoj bitvy.
   A to, že nějakej dement redlajně ovlivňuje vývoj bitvy a ani neví, která bije, tak to prostě nepodporuju. Takže jo, hodláme vás chudáčky ukřivděný urážet..

 3. Jooo,jdeme si pohonit ego,protože někdo má horší WN8,než já…jděte si honit čuráky na pornhub. Btw.spousta lidí arty hraje jen občas. Já jí dám tak 1x za 10-20bitev a to jen když se mi fakt nedaří a chci nasrat blbečka jako ty co si honí triko. Sám mám WN8 2225…bejvalo 2243,ale po 3letech co jsem nehrál se to (řekl bych) zase učím a člověk co zahraje za den 5-10bitev a prostě se to sere jde s WN8 dolů,což je po tý pauze můj případ.

 4. Retardi tak se podívejte na frontu FL kdy se ukazuje počet hráčů ve frontě…stačí a nebo chcete ještě napsat , že dementi jako Vy toho asi stejně moc nenahrají a to nechci říkat, že jsem artynář, ale určitě nejsem debil jako vy co tady plácáte dementní keci. Zk..vený fakani co neustále poučují druhý a samy si pak vezmou střeďáka a čumí vzádu za artynama.

 5. Bertiboom: máš 1k bitev a jsi chytrý jako rádio. Až začneš hrát za deset let 10 tier tak dej vědět.

  • To víš, 2 účet na EU, první jsem před lety velmi dobře prodal. To byl prodej účtů ještě dobrý zdroj peněz, hlavně, kdy to byl B-účet. Tohle byl účet rekruta, byl za něj další 8 prémiák. O hře a dění ve WG toho vím víc než dost, hraji ji od bety, a mé informace vždy pocházejí z Minsku. Bohužel jiný účet na EU nemám a hrát na tomto serveru také více méně nehodlám. Ten starý, co jsem prodal můžeš dohledat přes wot.cz, před prodejem jsem pod nim psal. No prostě je vidět, že si dokonalý “mengele”. Jo, na rozdíl od tebe ty spratku, píši pod svým nickem, zato ty se jako malý klouček schováváš, aby tě někdo náhodou neodhalil, že? No a nakonec to nejlepší, na rorzdíl od tebe mám alespoň to 1 k bitev, ty mudrlante.:)

   • Bertiboom: je úplně jedno kolik máš bitev(Já třeba něco kolem 48k), je úplně jedno jak hraješ(jsem v zelených číslech),je úplně jedno kolik ti je( asi bych ti mohl dělat otce) ale dement zůstane vždy jenom dementem! To je rada pro tebe a další dementy co prostě nepochopí, že WG dalo do hry nějaké stroje, který si každý může podle libosti vyexpit a co si vybereš je jenom tvoje volba tak prosím neměj stupidní řeči na hráče a obrať se na WG, že jsou dementi a že arty nechceš ve hře a že je stejně nikdo nehraje a bla bla bla…. prostě dement, kterému maminka nechce koupit červené autíčko i když ví, že je jenom modré. Pochopil jsi to??? Arty nějak nehraju, dá se říci , že skoro vůbec, ale i když Mě serou tak nebudu obviňovat někoho, že je hraje když mě WG nabízí tu samou možnost. Pokud to nechápeš tak to nehrej a jdi se dívat na krtečka a ušetříš si nářků a mě debilních názorů.

    • Jenomže to co hraje arty není člověk, to je tupá věc, zbytečná a která si ty urážky zaslouží 🙂

    • To: Mengelemata – Většího idiota než jsi ty jsem opravdu neviděl. Kdo jiný, než retardovaná opice, může používat nick, který odkazuje na nacistické zvíře, které páchalo zvěrstva na bezbranných obětech. Docela mě to zaráží, že tu nějaká lidská svině, jiné jméno pro blba používajícího odkaz na nacistickou bestii nemám, může pod tímto nickem psát. A protože nacisti nebyli lidi, ale obyčejné svině, tak to vlastně ani nemůže být nějaká urážka.
     Moderátore, tohle se mně nelíbí a žádám, aby se s tím něco udělalo, přece jen jsi zodpovědný za to, co je na těchto stránkách publikováno.
     A teď k tomu co jsi napsal. Opravdu jsem někde psal, že nechci artiny ve hře? To tě asi šálí rozum, tedy to by jsi vlastně nějaký musel mít, jenže ty žádný rozum nemáš, když používáš nick se jménem nacisty. Pouze jsem napsal, co má dotyčný místo brečení, že mu sebrali sloty pro FL, chce-li hrát artinu dělat. Ano, nemám rád hráče artin, byť artiny do hry patří a ve hře zůstanou. To, že máš idiote (v pravém smyslu slova idiot) problém s chápáním psaného textu, je pouze tvůj problém. A že by jsi mně mohl dělat otce? O tom těžce pochybuji, tvá reakce, slovník, a použitý nick je výrazem nevyzrálého, vzteklého děcka, které mentálně zamrzlo, byť je mu možná něco mezi 30 – 40 roky. Podle rozumových schopností bych tě spíše tipoval na takového toho zamrzlého, siláckého puberťáka, ve věku kolem 25 let, který za každou cenu potřebuje na sebe upozornit, ale ono je to vlastně jedno. Pro mě jsi jen obyčejná svině, které bych přál zažít na vlastní kůži pokusy válečného zločince, jehož jméno máš ve svém nicku. Pokud bys to přežil, asi bys na svět pohlížel jinak. Pochopil jsi to idiote?!

     • Hmmm panáček je chytrý a ví taky něco o historii a co takhle zemědělská technika s názvem mengele, znáš??, Blbečku musíš se trochu více zajímat a ne jenom plácat kraviny. Prober se a běž si hrát zpátky na písek a nebo se koukni na toho krtečka to ti jistě bude vyhovovat a nech si své přiblblé názory třeba na doma dětem až půjdou spát.

     • To jsem netušil, že panáček je senochrup. Tomu plně odpovídá velikost tvého mozku, jenže ty vlastně žádný nemáš. Ty máš totiž místo mozku, v hlavě ze slámy kostku. Parchant jako ty, těžko zamaskuje zemědělskou technikou nic se jménem válečného zločince. Ten věk zamrzlého puberťáka sedí. 🙂

 6. Tak jako řekl bych, že artynáři jsou retardi, ale když si tady cápek dá jméno “pepa” a druhej borec jde a myslí si, že “pepa” je i jeho ingame nick, tak potom to člověka nutí k zamyšlení, kfo je tady ten vypatlanej retard. Dnedka budu asi celej den hrát artyny, protože se mi líbí jak ty lamky rudý furt brečí, protože se nedokážou schovat před hovnem co lítá 10 sekund. Nejlepší je když si dáte artynáře na blacklist a pak se divíte proč mu nejde napsat že je čurák

 7. jak tak pozoruju tak vzájemný urážení je hlavním bodem komentářů k tomuto článku. Je mi z vás špatně

 8. normálního člověka by nenapadlo nadávat druhýmu jen proto že hraje určitej druh vozidel

 9. Vbddb jestli umíš hrát tanky tak jako umíš nadávat a urážet tak potom blahopřeju ale s těmahle kecama jsi zbytečnej spíš ty

 10. Nadávejte si na arty jak chcete, ale i ty do hry patří, když už WG je tam kdysi do hry zapracovalo.
  Arty hru nekazí, hru především kazí sami hráči. Už jenom o úrovni vaší hovoří ty komentáře.

  • V současné podobě artiny hru opravdu kazí, a ví se to i v Minsku. Proto také provedli první redukce, ale budou se upravovat dále. Osobně se mně artiny “líbili”, dáli se to vůbec tak napsat, před jejich předěláním. Jednou za čas byl sice “oneshot” , ale nebylo tak otravné jako nyní. Bohužel jedná se o jednu z nejhranějších tříd vozidel, takže nejrychlejší řešení, spočívající v omezení na jednu artinu na bitvu, nepřichází v úvahu. A na artiny se nedává napříč komunitami, takže to není nic speciálního pro tu naši.

   • Bertiboom. jak debílek jako ty může říkat, že artyny něco kazí když máš 1k bitev??? Panáček asi sežral rozum a teď bude poučovat.

    • Problém asi bude jinde,čti celé zprávy a nekopej kolem sebe..Děkuji

 11. To víš, průvodní jev internetových diskusí. Třináctiletý chlapec se schová za klávesnici a připadá si nepřemožitelný a má pocit, že musí celému světu ukázat hloubku svých myšlenek.

  • Jsou to i starší a není jich málo, nadávají na ně i někteří streameři, a je k smíchu, když je pak také sami hrají. A tohle opravdu nechápu.

   • To: Problém není v artynách, věř mi je především v hráčích, ale ti tak zvaný hráči odborníci na ně nadávají a postupně se k nim přidávají další hráči a chudáci vývojáři WG pak se snaží něco s hrou dělat, aby těm křiklounům trochu zacpali ústa. Bohužel pro ně se jim to moc nedaří a spíše provedou jen nějaké kosmetické úpravy a na čas křiklouni ztichnou. A pak po nějaké době zase dokola. I kdyby WG artyny odstranilo úplně ze hry tito ” hráči odborníci” si najdou jiný problém a zase budou jenom nadávat. A to že někteří staří hráči ( byli to vynikající hráči – osobní ohodnocení měli přes 12000 ) co jsem znal přestali WOT hrát, tak to rozhodně nebylo kvůli artynám. Na artyny podle mě nadávají špatní hráči, těch dobrých co nadává je menšina.

    • Popravdě měl jsem v klanu kovaného houskaře a TDčkáře , který mě nakonec přejel úplně ve všem a začínal jako nula a nakonec mě asi o 1000 procent dostal i ve výzkumu ,vývoji i ve statech. Učil se sledoval a klikal. Ale co šla tahle hra do hoven , spousta rozumných hráčů odešla a zůstaly jen skalní a náplavky co si za klávesnicí leští ego.A na to vám pánové ve hrách sere pes.Klávesnicový válečníci…. 🙂

Comments are closed.