TOP 3 nejpodivnější postihy a bany od WG

  9

  Poslali jste nám opravdu hodně podnětů a zážitků, na základě našeho pojednání o zkušenostech s podporou WG. Vybíráme z nich 3 nejdivnější a nejstupidnější. Jedná se jen o zábavu, nad kterou budete kroutit hlavou.

  3) “Nemohu nyní platit kartou, jelikož jsem byl nahlášený jako hacker”

  Chtěl bych tímto poděkovat uživateli s přezdívkou MS_CZ za poskytnutí informací.

  “Člověk si zakoupí premko na měsíc a pak se chce přihlásit do hry. Bohužel jsem se nemohl přihlásit. Podpora mi sdělila že k platbě sice došlo a peníze mi strhly. Ovšem jsem byl systémem nahlášen jako hacker. Koupil jsem prý mnoho zlatých. Což jsem nechápal jelikož jsem si koupil pouze premko na měsíc. Po měsíci ban skončil stejně jako premko. A aby toho nebylo málo mám zákaz platit kartou a jediná možnost jak platit je mobil nebo paysafecard.” – MS_CZ

  2) WG zabanovalo nevinné hráče při hraní náhodné bitvy

  Stará kauza, ale stále stojí za zmínku. Zdroj

  Vše co přišlo hráčům, je tento e-mail:

  “Toto je automaticky zaslaný e-mail. Informujeme vás o tom, že jste dostal 14 denní ban jako výstrahu před permanentním banem za porušení pravidel odstavce 4.06.

  Můžete se o nich dozvědět více v tomto odkazu.

  Vezměte prosím na vědomí, že naše rozhodnutí je založeno na velmi důkladném vyšetřování (lord_of_lemra_CZ: tohle mě rozsekalo), a nelze jej vrátit.

  Omlouváme se, že jsme museli učinit takové obtížné rozhodnutí, ale prosím mějte na paměti, že naším cílem zaručit zábavu, fair play a strategické uspokojení pro všechny hráče.

  S pozdravem,
  Wargaming Europe
  Tým zákaznické podpory”

  “V PÁTEK, 26. ČERVENCE NÁHODNÁ SKUPINA EVROPSKÝCH HRÁČŮ DOSTALA 14 DENNÍ BAN (JAKO POSLEDNÍ VAROVÁNÍ PŘED PERMANENTNÍM BANEM) Z DŮVODU BOTTING/LEECHING.

  MEZI NIMI JE HODNĚ HRÁČŮ Z ŘAD SKUPIN UNICUM, NOOB, UŽIVATEL MÓDŮ, UŽIVATEL BEZ MÓDŮ, UŽIVATEL MACRA, UŽIVATEL NEPOUŽIVAJÍCH MACRA, UŽIVATEL MYŠI A KLÁVESNICE RYCHLÉ JAKO RAKETA, UŽIVATEL MYŠI A KLÁVESNICE Z DOBY KAMENNÉ, ČLEN TOP KLANU, ČLEN „SHIT“ KLANU A UŽIVATEL BEZ KLANU. V JEJICH POSLEDNÍM REPLAYI NENÍ ŽÁDNÁ PODOBNOST.

  HODNĚ Z NICH POSLALO TICKET NA PODPORU, KDE DOSTALI STEJNÉ ODPOVĚDI: „OMLOUVÁME SE, ALE NÁŠ AUTOMATIZOVANÝ BOT PRO ROZPOZNÁVÁNÍ BOTTING/LEECHING JE ROZBITÝ. MÁME DŮKAZ A NEMŮŽEME VÁM DÁT UNBAN.“. SYMPATICKÉ ODPOVĚDI, WG NEŘEKLO NIC O JEJICH „DŮKAZU“.”

  – KittyMcPurrrr – redditor

  1) WG mě a mému synovi zabanovali účty kvůli stejné IP adrese

  Celou kauzu si můžete přečíst zde, já to pouze popíši ve zkratce.

  “Kontaktoval mě kolega z klanu, že prý mám ban. Přišlo mi to divné, jelikož jsem neporušil žádné zásadní pravidla hry. Nedošel mi žádný e-mail nebo nějaké jiné upozornění o tom, že jsem dostal ban. Tak jsem se pokusil přihlásit do hry a dostal jsem tohle.

  Toto odůvodnění mi nedávalo žádný smysl, proto jsem vytvořil incident na podpoře. Po chvilce jsem dostal úžasnou nakopírovanou zprávu. Ve zkratce: Používal jsem více účtů na jedné IP adrese a kvůli tomu mě a mému synovi náhodně dali permanentní ban.

  Po dlouhodobém stěžování a řešení tohoto problému s podporou jsem dostal konečně unban, ale bohužel můj zaplacený prémiový účet už mi nevrátí.”

  TOP 3 nejpodivnější postihy a bany od WG
  Ohodnoťte tento článek!
  5.08 (101.6%) 25 hlas/ů

  9 KOMENTÁŘŮ

  1. Já zatím dostal jednoho banána na hodinu za to že jsem si kdysi dávno dovolil v bednách vyhrát nad fialovým klanem. Zkrátka mi naposílali reporty za nesportovní chování a vymalováno, na podpoře se s vámi o tomhle nebavili.
   Jinak čemu se vlastně divím, WG a ta jejich “profesionalita” nepředvedla naprosto nic nenormálního.

  2. Mimochodom ten posledný postih nejak nechápem (aj keď asi niet veľmi čo chápať). WG má nejaké pravidlo, že na jednu rodinu (znie to fakt komicky) je možné zriadiť si len jeden hráčsky účet? Alebo kvôli čomu tá kontrola IP? Nabudúce už nikoho na LAN párty asi nepozvem. 🙂

   • Hele je to divné já mam na 1 IP 3 účty a nic (hraji jen 1) vlastně už ani nevím proč jsem si ty 2 navíc dělal 😛

   • Nie, pravidlo je, že každý hráč môže mať len jeden účet. Čo som sa tak dočítal, k takýmto banom dochádza, ak na danej IP robí jeden z účtov niečo “nekalé”. V tomto konkrétnom prípade to tak nebolo a zdá sa, že ich WG vybralo naozaj náhodne.

  3. ja si expim na druhom učte X tier a potom dostanem na svoj učet T95E2 tá akcia pozvete kamaráda a tiež na jednej IP dufam že bann nebude 😀

  4. Inak ked som bol v u Krysakov, bezne sa stavalo ze kazdu chvilu, ked sme bojovali na mape s PMHC2, zahadne dostal nas (podla WN najlepsi) hrac ban. Ked sme patrali preco, podpora oznamila ze ho nareportovali vsetci 15 protihraci a dostal automaticky ban na 3 dni.
   Takto zneuzivala automaticky system podvodnicka banda pšonkov, vediac ze podpora s tym nic neurobi lebo do automatickeho systemu nezasahuju.

  Comments are closed.