TKS 20 se ve hře objeví jako dárek

  6

  Je to opravdu dlouho co jsme obdrželi dva tanky zdarna běhen jednoho roku, letos tomu tak ale bude. V roce 2017 se Wargaming rozhodl, že v průběhu narozenin World of Tanks nebude rozdávat tanky, což samozřejmě pobouřilo spoustu hráčů, ale Wargaming nepovolil. Nakonec po velkém tlaku z komunity to vypadá, že dostaneme tank na oslavu narozenin WoT.

  V tomto roce WOT Express oznámil, že Wargaming se rozhodl rozdávat malou a jedinečnou polskou mašinu TKS Nkm wz.38 FK 20 mm během oslav 8. výročí!

  Ale to není všechno, co dostaneme, navíc každý hráč obdrží jedinečnou “bramborovou” kamufláž. Pravděpodobně nějaké vyjádření lásky k bramborám.

  qcbrFnn_LiI

  Vtípky stranou, někteří z nás dostanou jedinečný tank nižší úrovně, zatímco ostatní ho budou prodávat pouze za volné místo v garáži. Nechceme vám do toho kecat, jelikož TKS 20 bude opravdu velmi unikátní vozidlo. Na základě logiky předchozích dárků bychom mohli o Vánocích dostat italský tank, který by přivítal nový rok 2019. Jako další dostupný tank nižší úrovně, který by měl být v budoucnu uveden do hry, přichází v úvahu jen japonský Type 98 Ke-Ni Otsu. Budoucnost nám řekne, jestli dostaneme japonský nebo italský dárek.

  TKS 20 se ve hře objeví jako dárek
  Ohodnoťte tento článek!
  4.62 (92.38%) 21 hlas/ů

  6 KOMENTÁŘŮ

  1. Znam jeden narod, co ma jenom 6 prem a nic vic a jmenuje se: cechoslovaci

   • 28.10. by se snad měla objevit nějaká prémiová osmička…

  2. Už s ním par dní jezdím.takže trochu opožděný článek a ty obrázky francouského dělostřelectva u článku nechápu.

   • Taky jsem se docela zděsil, když jsem viděl ten obrázek … ártyna jako dárek … to už radši lopatou po hlavě =D

  3. Obrazok demonstruje “bramborovou” kamuflaz 🙂 Celkom vystizny nazov

  Comments are closed.