Tier 9 odměna za frontovou linii

16

Na supertest se dostala hlavní odměna frontové linie. Jedná se tank AE Phase I. Pojďme se podívat na vlastnosti tohoto stroje.

AE Phase I

post-503397906-0-12755300-1561114361

Okamžitě na nás udeřil hlavní rys tohoto stroje, segmentované pásy. Každá deska má dva segmenty umístěné jeden za druhým (a ne paralelně, jako u T95). Z hlediska herní mechaniky nemají žádné rozdíly oproti standardním pásům a vypnutí alespoň jednoho segmentu znamená zastavení celého stroje.

Horní plát AE Phase I je pod velkým úhlem a má tloušťku kolem 120 mm. Pancíř v horní části věže je 292 mm. Čelní pancéřování tanku je víc než dobré, je tam jen jeden slabý bod, velitelský poklop. Velitelský poklop je ale slabé místo prakticky na všech tancích. Mnohdy je jen hůře zasažitelný.

Vynikající deprese děla (-10 stupňů) umožní, aby se tank ukazoval nepříteli jen v nejnutnějších případech. Pokud jde o mobilitu, dala by se zařadit mezi průměrné pro třídu tohoto stroje. Maximální rychlost 35 km / h s výkonem 16,1 koní na tunu umožní AE Phase I držet krok s ostatními těžkými tanky.

Tank je vybaven 120mm dělem. Stabilizace a rychlost střelby odpovídá těžkým tankům (0,38 m na 100 m), průměrná rychlost střelby je 4,8 střel za minutu a alfa poškození je 400 HP. Je zde však průbojnost pancíře na hodnotě 258 mm se standardní municí a 340 mm se speciální municí! Jakýkoli soupeř, kterého potkáte, nebude problém.

Tento tank bude zařazen jako speciální stroj, což znamená, že na něj může být nasazena jakákoliv vhodná posádka bez nutnosti rekvalifikace. Pouze výdělky budou standardní jako u ostatních tanků daného tieru.

Počet členů posádky v tanku je 4 osoby. Samostatně zde přichází i nová mechanika, která se objevuje na tomto stroji, vestavěný spotřební materiál „Velká opravářská sada“. Tím pádem tuto sadu nebudete muset vybavovat do tanku, ale bude doplněna vždy automaticky po bitvě a taky zaplacena. Jestli bude cena stejná jako u spotřebního materiálu bohužel nevím.

AE Phase I je určen pro boj zblízka. Vynikající čelní pancíř, dobrá výzbroj, vysoká průbojnost pancíře jak standardních, tak speciálních projektilů, pohodlná mobilita, to vše vám umožní vyhrát jakýkoli souboj.

Tier 9 odměna za frontovou linii
Ohodnoťte tento článek!
4.55 (91.03%) 29 hlas/ů

16 KOMENTÁŘŮ

 1. nezlob se, ale to je preklad od strejdy googl-translatora, ne?
  prunik pancirem, celni obrnene jednotky, brneni … A bohuzel z toho neni jasne, jak funguje ta nova mechanika “vestavena velka opravarenska sada”
  Jinak tank je vizualne pekny, takovy pomalejsi Chieftain

  • Trochu brain damage, psal jsme to ve dvě v noci … v rámci možností jsem to opravil a doplnil informace ….

 2. Nechápu k cemu jsou tier IX tanky. Mise na to nejsou, do velkých bitev se nedostanou…
  Je-li za tím nějaký plán, bylo by fajn ho znát, ať lidí neprskaj a nenadávaj.

  • Nemyslím si … plán podle mne nebyl nikdy … můžes si v tom expirt posádku, to je asi jediná výhoda. Ale bez výdělků to je samozřejmě lepší na prémiové osmičce.

   • a právě přesně proto nerozumím proč premiová IX..
    Když začali chodit premiové VIII, bylo to taky divné, ale časem se vyrojila Frontline a další spec. mise pro premVIII.
    Něco za tím bude (doufám), protože jinak je prem IX zbytečnej tank.

    • má to asi ten samý význam jak T-55a za osobné, jednoducho tank do zbierky, žiadny zárobok ani vyššie XP, normálny tank – môj názor

 3. To budou rozdávat za to že se zapojíme do frontlinu nebo je to pro prvních 1000 v žebříčku ?

  • Tohle by mne také zajímalo jestli je to jen pro vítěze nebo i pro nás obyčejná rajčata. Jistě to WG někdy dávno v počátcích psali ale to už sem línej hledat.

   • Predpokladam, ze musis splnit vsech 10 stupnu + zaplatit 15 zetonu. Ale jestli se vsim zacinas az ted tak good luck. Frontline jedu od doby, kdy to zacalo a vcera vecer jsem dojel tier 3 a mam 5 zetonu. Budu rad, kdyz nasetrit do konce roku na toho emila. Je to strasnej grind ten FL ted.

    • Stačí tomu “jen” věnovat dvě hodiny denně, celý týden po dobu trvání epizody, nebo patřičně delší dobu o weekendu. Lepším hráčům stačí i kratší čas a řekněme méně zkušení hráči u toho holt stráví času více. 🙂
     A vyjezdit si třeba WZ111 také není na škodu a klidně by to stihl i někdo, kdo se připojí od příští epizody.

 4. Keď sa takto pýtaš nemá význam aby si sa zapojil do Frontlinu v polovici trvania…

 5. WG tomu říká odměnový tank za frontovou linii. Správný slogan má být, že je to tank za trest. Tento tabnk bude jenom prodělávat a to se WG vyplatí.

 6. WG tomu říká odměnový tank za frontovou linii. Správný slogan má být, že je to tank za trest. Tento tank bude jenom prodělávat a to se WG vyplatí.

 7. no lepši by bylo kdyby tam dali nějakou dalši premiovou 8 tak je to o ničem

Comments are closed.