Test 9.15.1: 113 HD/SD

  27

  Nyní tu máme další změnu pancíře díky převedení tanku do HD rozlišení. Tentokrát jde o těžký čínský tank X. úrovně 113 a jedná se převážně o buff pancíře. Jak si můžete všimnout, boční pancíř se zvýšil o 30 mm, zadní boční strana věže a přední boční strana věže se zvýšila o 20 mm, přední strana věže se zvýšila o 50 mm a přední spodní plát „vana“ se zvýšila o 20 mm. Jediný nerf pancíře je velitelská kopule, která má teď o 20 mm nižší pancíř.

  Sdílejte
  Předchozí článek26. 6. 2016
  Další článekWoWs: USS Black (DD-666)
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  27 KOMENTÁŘŮ

  1. Pff zas další buff pancíře … za chvíli na osmičkovým tanku ani ty goldy nepomůžou 😀

   • nefetuj uz… 113 nebyla nikdy poradne buffnuta, v suboji s is7 hadaj kdo oddingal najvic… is7

     • pravda, maš pohyblivost a slušnej gold ,ne jak Is7 kde se bojíš že bouncneš i tim goldem s mizernou 303 pene

      • když neumíš střílet tak se to nauč 😉 303 pene na X je jako málo ? 😀

   • vańa bude stale lahko prestrelitelna, lebo je tam zlý uhol. z nejakej efektívky 150+- sa to zvýši na takých 190+-, čiže osmičky s vanou nebudu mat problem, ten buff vaňe pomože maximalne proti scoutom. mne sa skor pači buff toho boku pod predstavenym pancierom, pretože predtým to bolo rovne a teraz tam je uhol tak ako ma IS7.

     • Pokud najíždí osmičkový medka na desítkovou heavy zepředu tak mají vždy problém. Smiř se s tím. Možná by bylo dobrý to hrát jinak, co říkáš?

      • Keby si cital pozorne, tak zistis ze hovorim to iste co ty. Reagoval som na toto: „čiže osmičky s vanou nebudu mat problem“. Ja tvrdim ze s tou vanou budu mat osmicky problem.

      • TomSkyer: Yop už to vidím, moje chyba. Každopádně slabinou 113 jsou navíc ty poměrně velký poklopy na věži a teď budou ještě slabší. Trochu se to vyrovnávalo pohyblivostí ale kdzž chtěj podle sandboxu omezit pohyblivost heavyn tak jsem trochu na rozpacích.

   • Tomu ani prd. Tůhle jsem potkal jednoho v 268, hrozně se vztekal, že jsem na něj nabil prémium a zblízka ho rozstřílel v ST-I. Obyčejnou to nešlo, uměl dobře úhlovat.

  2. Kdyby radči konečně nerfli tu zas….. E5. Ten nesmysl dingá i vanu s goldama pene 330 jak si nedomíříte na slabé místo. Tento tier 12 tam dávno nemá co dělat. Já jí s HEATEM 330, když jsem byl navíc pod ní takže sem měl vanu více kolmou 2x dingl. Video sem poslal na podporu a nečekaná odpověď od naší úžasné podpory: „Vše je v pořádku v souladu s herní mechanikou“.

   • To se stává, já včera odrazil ránu z prasete (JPE100) čelním pancířem mého Objekta 416 (ano, to je ten papírový 75 mm tlustý předek za kterým je hořlavý motor)… Nadával do chatu asi 2 minuty a měli z něj všichni legraci.

   • T110E5 je naprosto v pořádku.
    To že ji někteří joudové neumí probít ani goldem boužel není chyba WG ale řekl bych intelektu toho kdo si stěžuje.

    • Není v pořádku. E5 má chybnej model pancíře, kterej vývoj dal do hry omylem.

  3. Trochu ted mimo misu.Ja vcera posilal na podporu ze za poslednich 60bitev jsem nenarazil na 4 urcite mapy(Arktida,Himmel atd) a ze treba Malinovku mam z 10 bitev 3x.Odpoved byla ze hraju tanky se spatnym MM.

   • Za mých posledních 98 bitev (za včerejšek) mám 24 scrrenů, kde jsou týmy extrémně nevyvážené (chybí 2-4 toptiery v jednom týmu, 5 HT proti 7 TD na otevřené mapě, …). Ale nic jim posílat nebudu, kašlu na ty prolhané…

  4. Konečně 113 bude moct alespoň trochu zastávat roli heavy tanku, pro co byl navržen. +1

    • JJ hraju to tak, protože je poměrně svižný a tak má využití
     jako podpora heavyn.a přepady ze zálohy.

  Comments are closed.