Tankový Festival se blíží, dva měsíce radosti

2
Wargaming spouští oslavu 9. výročí World of Tanks! My si zde budeme moci vybojovat nějaké zajímavé odměny v různých akcích. Některé jsou nové, jiné starší. 

Psí známky

Splňte festivalové mise, získejte tikety a upravte si svou jedinečnou psí známku, což je jistý druh „vizitky“, kterou nepřátelé uvidí poté, co je zničíte. Sestavte si sbírku vlastních prvků, postupujte v titulech a získejte odměny. Když máte celou sbírku, získáte přístup do festivalového obchodu s hodnotnými odměnami, které byly dříve dostupné pouze během speciálních akcí.

Prázdniny v Česku

Je načase zkusit něco s českou příchutí, velitelé! Chcete-li svým každodenním náhodným bitvám přidat něco na rozmanitosti, zapojte se do nové herní akce se snadnými, ale podmanivými misemi. Hrajte tanky, zkoumejte rychleji československý technologický strom a získejte hromadu trofejí!

Stell Hunter

Dostanete se do Oblasti 404. Prozkoumejte oblast, vyzkoumejte různá vozidla, hrajte drsně a bojujte ještě drsněji, každá bitva bude jiná, než ta minulá!

Frontline, epizoda 7

Další frontová linie je zde …

Kalendář festivalu

Něco jako černý trh se vrací do hry. Co nám tentokrát Wargaming prodá?

Frontline epizoda 8

Počínaje touto epizodou si budou moci nejvytrvalejší a nejzručnější hráči vyzvednout jedinečný americký těžký tank IX. úrovně AE Phase I, který má čtyři pásy. A nezapomeňte na další mimořádné vozidlo za odměnu, Emil 1951, vůbec první švédský prémiový těžký tank VIII. úrovně s automatickým nabíjením. Usilujte o vítězství a vyzvedněte si zasloužené odměny!

Tankové závody

Vracejí se závody na tancích …
Tankový Festival se blíží, dva měsíce radosti
Ohodnoťte tento článek!
3.4 (68%) 5 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

Comments are closed.