Tajný lov pokračuje (Závody Chaffee v srpnu)

4

Naši záhadní uživatelé Twitteru vypustili další zajímavé informace o celé utajné akci v srpnu, tentokrát je zpráva následující:

Саня@SanyaTranslate

A TEĎ TO BUDE JEŠTĚ TĚŽŠÍ. Chcete-li získat další položku, musíte to vyzkoušet. DOPORUČUJEME VÁM, ABY JSTE SI POŘádně prohlédli obrázek. Mimochodem, co víte o tomto obrázku?

Jako příloha tohoto postu byl tank VK 16.02 Leopard.

NuM6DpN

As post hints at, there is a secret message in the picture, or rather, a link to an .gif file uploaded to imgur. If you can’t see it, zoom in over the gap between the tank’s right track and side of the hull. The link leads us to an interesting climax:

The person in the picture is none other than the General Adna R. Chaffee, the “namesake” of American M24 Chaffee, after whom the tank was named.

The cryptic key  being placed onto a photo of General Chaffee can only mean one thing, Chaffee races are back!

Jak na to upozorňuje post, na obrázku je tajná zpráva, nebo spíše odkaz na soubor .gif nahraný do imgur. Pokud to nevidíte, přibližte mezeru mezi pravou stopou tanku a bokem trupu. Odkaz nás vede k zajímavému odhalení: Osoba na obrázku není nikdo jiný než generál Adna R. Chaffee, „jmenovec“ americké M24 Chaffee, po kterém byl tank pojmenován. Šifrovací klíč umístěný na fotografii generála Chaffee může znamenat pouze jednu věc, závody Chaffee jsou zpět!

GIF soubor

Tajný lov pokračuje (Závody Chaffee v srpnu)
Ohodnoťte tento článek!
4.1 (82%) 10 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

 1. Za mě to byl nejlepší event. Doufám že ho opravdu zopakují. 😛

 2. *Bonus Codes*

  IONLY….4CODES

  SLOW…FURIOUS

  …FOUNDME

  ….WATCHING

  ONESHOTONE….

  FIRE…..

  CATCH…FUCAN

  TOMORROW.MO..

  KISS….GOODBYE

  ACTION….

  CONFETTI…..

  WOTTANKTA….

  ONE4…

  FINAL….T….

  *…stále zde není zavedena/chybí sekce na vkládání “bonusových kódů”, no … a proto tedy ani tyto kódíky nejsou “úplné a něco v nich také chybí” ! 🙂

  • Napíšu to šéfredaktorovi jako podnět … uvidíme co s tím vymyslí 😀

 3. Už sem to psal kolikrát v minulých článcích i “tobě osobně” (VŽDY-BEZ ODEZVY) a psal jsem nespočetněkrát i na “excalibur” (VŽDY-BEZ ODEZVY) !!! Při tom je to jen ve vašem vlastním zájmu a o pomoci hráčům v jejich lepším hraní a o zpříjemnění jejich oblíbených her … … 🙁

Comments are closed.