T28 – nový, krásnější. A co jeho pancíř?

15

T28 není jen tank, je to velká, škaredá, plíživá bestie. Doposud jste jej určitě několikrát viděli a neměli z toho úplnou radost. I když nepatří mezi oblíbené stroje, nyní se to možná změní. V aktualizaci 9.21 dostane nový HD kabát a bude k nepoznání. Samozřejmě se upraví i jeho pancíře.

Americký stíhač tanků T28 dostane v HD předělávce úplně nový kabát. Nyní bude vypadat jako prototyp T95 s jiným mantletem. Pancíř se samozřejmě upraví také podle vzhledu HD modelu a bude to rozhodně zajímavý stroj.

T28-1
Bohužel, stále má své vlastnosti. Dělo a palebná síla problém není, nicméně rychlost (nebo spíše pomalost) tomuto stroji značně znepříjemňuje život. Potřebuje být ve správnou chvíli na správném místě. Potom je užitečný a zábavný. Když je na špatném místě, budete jej proklínat, to mi věřte.

Fotky nové T28

Pancíře nové T28

 

T28 – nový, krásnější. A co jeho pancíř?
Ohodnoťte tento článek!
4.39 (87.83%) 23 hlas/ů

15 KOMENTÁŘŮ

 1. Ta rychlost je právě ten problém,proto není moc oblíbený…………………..:( Ani nový vzhled v HD z něj oblíbený stroj neudělá. Pokud by dostal aspoň o 5 km/h větší rychlost,tak bych uvažoval o tom s ním hrát.

 2. v HD vypadá krásně, ale ta rychlost, ta rychlost … Jsem zvědavý, jestli ho přeexpím nebo nevydržím a použiju volné zkušenosti.

  • No moc v tom rozdíl neni…to mi věř to TD jsem 2x koupil zpatky a porad je to peklo.
   Je pravda,ze ja jsem nedal ani prototypa.:-):-)
   Asi nejsem moc dobry player,kdyz se stim nemumim poprat.:-)

 3. Vravíte či píšete o jeho rýchlosti.Zatiaľ som sa nikde nedočítal na nete (žiadna Wikipedia či Wargaming-Pédia),že vozidlo bolo stavané na prekonávanie rýchlostí?!?!?!.Som potom asi VEĽKÝ a NEZNALÝ K…T keď stále nerozumiem tomuto vášmu plaču !?!?!?.

 4. Je to pořád obludnost. Jestli se tohle autorům líbí, tak bych nerad viděl jejich přítelkyně.

 5. Sice nemá rychlost, ale můžete se spolehnout na jeho přední pancíř a to v mnoha případech, ikdyž použijí goldy 😉 Třeba Toitoika má pouhopouhých 20 km/h a vyvažuje to svým 120 mm kanonem (s největším DPMkem ze hry). Takže každý tank má svoje pro a proti.

 6. No ta T28 má celkem dost velký problém , když jsem s kamarádem na Test Serveru zkoušel jak se změnila ta T28, kolem děla to s 8 těžkými tanky prostřeli nejde (s AP municí), mantlet jde občas prostřelit, a když jsem zkoušel jak je tvrdá vana stala se taková divná věc , střela proletěla skrz vanu bez poškození a bez odrazu , prostě jenom proletěla skrz, tak jsem si řekl co to, no to byla asi chyba ve spojení tak jsem to skusil znovu a to samé zase proletěla skrz, a po třetí taky asi chyba modelu nevim.

 7. Vidíte ty pásy?:D hodně štěstí na nervy až budete furt v tracku..free exp to jistí

Comments are closed.