T-44-122 spatřen na randomu

  14

  Před několika dny se jeden náhodný hráč (shodou okolnosti já) dostal do bitvy, v níž byla četa T-44-122. Tento tank je ve hře už strašně dlouho, ale podle informací, které jsou k dispozici se nikdy neprodával. Byl to pouze exkluzivní dárek pro super-testery.

  Zde jsou statistiky tohoto tanku:stats-t-44-122

  Očividně je tento tank tak vzácný, že i stránky jako typu tanks.gg nebo WoT Wiki nemají o něm získané všechny informace. Jediné, co však chybí u screenu výše, je camobonus (Beroun – řekl bych, že bude podobný jako u T-44) a MM. Ten se však dá najít i ve WoT Wiki – tento stroj se nachází na sedmém tieru a má prémiový matchmaking, tudíž nikdy neuvidí IX. tiery (samozřejmě, pokud se nezapojí do čety se stroji, které nemají omezený MM).

  To je jedna z výhod. Další výhody jsou vysoké alfa poškození (standardní ruská 122mm) a relativně dobrá penetrace, ještě zvýrazněná prémiovým MM. Nevýhody jsou jasné – nepřesnost, dlouhé nabíjení a zaměřování, špatná deprese.

  Po bitvě jsem napsal vybraným hráčům, kteří s tímto tankem hráli, a jeden z nich mi odpověděl, že není super-testerem, jak jsem se domníval. Byl totiž přímo zaměstnancem WG.

  chat-with-wg-employee

  Nakonec přikládám pár obrázků z bitvy:

  Beroun – Tento tank byl ve hře velice dlouho, ale nikdy nebyl dostupný v obchodech. Je znovuobjevení tohoto tanku v randomu příznakem, že se Wargaming připravuje na jeho prodej? Nebo si ho zaměstnanci WG vytáhli náhodně, jen aby si čas od času zahráli? Co myslíte vy?

  Ohodnoťte tento článek!

  14 KOMENTÁŘŮ

  1. Tenhle tak jsem potka tak před rokem a půl. Ten kdo s ním jel byl z klanu WG, což všechno vysvětlovalo.

  2. dobrý článek, ruská medka mne vždycky zaujmou … jestli to ma omezenej mm, tak se to asi do prodeje nechysta … spise je to kuriozira

  3. Asi pred 2 mesiacmi som tento tank rozobral s IS3, potom sa predo mnou pratal rovno do narucia jedneho FCMka. Mal celkom dobru obratnost a rychlost.

   • Navíc se stačí podívat… Mají spoustu prémiovýých tanků, také tanky, které se nedají jen tak získat… M6 na steroidech A32 atd. Já bych z toho nedělal takovou vědu 😉

  4. Na forum.worldoftanks.asia je text nějakého contributer, ve kterém je jasně řečeno, že ten tank je tak příšerně nevybalancovaný, že jeho uvedení do prodeje by byl další skandál srovnatelný s prodejem SU-76I, tedy doslova by to potopilo hraní s tiery 5-7.

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Přihlášení pomocí Wargaming.net ID