Švédsko: Strv m/42 – úroveň 5 (MT)

  24

  Jako další švédský tank, který se objevil na supertestu je Strv m/42. Jedná se o střední tank 5 úrovně. Strv M / 42 byl společným projektem Landsverk a Volvo. Produkce byla zahájena od dubna 1943 do ledna 1945 a bylo vyrobeno celkem 287 vozidel. Strv M / 42 byl nejsilnější tank švédské armády od roku 1943 do roku 1953, a zůstal v provozu až do roku 1957. Obrázky a charakteristiky jsou níže.

  Charakteristiky:
  Úroveň: 5
  HP: 450
  Motor: 410 hp
  Hmotnost: 22,491 t
  Měrný výkon: 18,23 hp/t
  Maximální rychlost: 45/20 km/h
  Rychlost otáčení podvozku: 40 deg/s
  Rychlost otáčení věže: 41,7 deg/s
  Odpor terénu: 1,438 / 1,63 / 2,205
  Dohled: 350 m
  Rádio: 400 m

  Pancíř podvozku: 55 / 30 / ? mm
  Pancíř veže: 55 / 30 / ? mm

  Kanón: 75 mm kan m 43 strv
  DMG: 150 / 150 / 185
  Penetrace: 115 / 144 / 38 mm
  ROF: 12,514
  DPM: 1877,1
  Čas přebití: 4,795 s
  Přesnost: 0,393
  Čas zaměření: 2,4 s
  Deprese: -15 / +25

  Sdílejte
  Předchozí článekSteven Seagal vo World of Warships
  Další článek24. 08. 2016
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  24 KOMENTÁŘŮ

   • Matilda IV má depresi „jen“ -14 stupňů a stejně najdeš docela dost kopců, přes které prostě nevystřelí. A ještě víc kopců je optimalizovaných pro věže s depresí od -6 do -8 stupňů a těch švédských -15 bude úplně nadbytečných.

  1. švédi mění pojem vynikající deprese – takovou depresi v součastnosti mají jen Max a Emil + ji měl M5 stuart

    • koukal jsem na tanks.gg a nejví má teď renolt otsu – 22 stupňů. Jinak dost tanků s tierem I – IV má nad 15 stupňů, ale žádná V+ nemá takouvou depresi kromě emila

  2. A právě proto je AW da best! takovyhle hybridi xDDD ikdyby byly OP jak kráva hrat budu furt jen kdyz nebudu mit stroj na AW ( intr ) anebo FURT AŽ BRITI DOSTANOU REBALANS DĚL A ARMORU! Celkově hra se musi vybalancovat! WoT bohužel umira jak WT ( jenze Wt si G… usmrtil sam… ). jedina chyba na AW je HESH ze nefunguje jak ma jinak AW DA BEST! tihle hybridi mi přijdou jako absolutni vysmněch hračum….
   Sory mličkaři a funboyové ale nemožu si pomoct! … Z WoT je teď PÍ_OVINA ne hra

   • Díky za Tvůj názor, cením si toho, že jsi obětoval trochu času a hodně úsilí, abys nás všechny tady dovzdělal. A teď už můžeš jít do prdele.

   • AW mi neprijde zase nic extra. Osobne mi graficky prijde AW nejhorsi, herne a vyvazenim je na tom asi AW nejlip. Zabavny jsou i nizky tiery. Se zbytkem souhlasim.

    Model pridavani dalsich a dalsich ufo tanku jasne ukazuje na bezradnost WG, respektive prikloneni se k tomu, aby se vyzdimalo z wotka co jeste pujde.

    Pritom je tolik oblasti, ktere by potrebovali zmenu a vylepsit – rebalanc tanku, poresit artyny, opravit MM, pridat nove nekoridorove mapy, zkusit dokoncit implementaci Havocu atd.

  3. Rozhodně lepší než Škodovka T24… Rychlý, dobrá deprese, a má DPM, což škodovka nemá… Jo, sice malá penetrace, horší přesnost a chování, ale to se dá přežít. Na pětce máloco má ty vlastnosti exra dobré

  4. Opravdu CZ komunita je nejhorši… Horši jak polaci no vlastne vseci este semka postnete SEM MALA FUNBOY PIČA CO PŘEDPLATILA BF1 A MILUJU PTW HRY xDDD možu se vam jen smat sluničkaři… Odemne absolutni vysmnecgh komunite WoT a WT… Zdravim A-Team Wot.cz a doufam ze sou alespon trochu inteligencne nad vama

   • Já ti teda moc nerozumím. Ale chci se zeptat, takový prima kluci jako ty jste v AW všichni ? To musí být hodně kvalitní hra.

   • lolo,
    daj si to co z teba vyslo do mixeru,
    pridaj trocha chlpou nech je to oldscool,)

    prajem dobru chuť, a neprehánaj to
    lebo budeš mať tenisový lakeť.

  5. Ty jsi pořádnej retard scrafte!Píčo , když už tu chceš nadávat tak se nauč česky a gramatiku demente. Jdi si hrát nemastný neslaný AW a nezamořuj tenhle web tím svým genetickým odpadem analfabete.Aspoň je ve wotku o jedno retardovaný rajče míň.

  Comments are closed.