Sváteční operace končí

17

Sváteční operace končí 14. ledna Wargaming zveřejnil informace o odměnách, které budete moci využívat i po skončení této události.

Bonusy a slevy

Zlevněné vozidlo si můžete vybrat až do vydání aktualizace 1.4. V technologickém stromě budou tato vozidla označena ikonou %. Po skončení platnosti nevyužité slevy zaniknou. Sleva je jednorázová. Po zakoupení vozidla se slevou se jeho cena vrátí na původní hodnotu. Slevy se nesčítají. Na vozidlo se vztahuje jen nejvyšší nabízená sleva (pokud je některá ze speciálních slev shodná s tou novoroční, platí ta novoroční).

Ženské posádky a Simon Claws

Ženské posádky získáte jedině dosažením vyšší úrovně sváteční atmosféry, zatímco Simona Clawse najdete pouze ve velkých bednách. Přímá koupě ženských posádek ani Simona není možná. Můžete je povolat kdykoli, nemají žádné datum spotřeby.

Mějte na paměti, že jakmile někomu přidělíte národnost, bude k ní daný člen posádky vázán navždy. Samozřejmě lze později změnit roli člena posádky, vozidlo atd.

Jméno ani obrázek ženské posádky či Simona Clawse nelze změnit.

Styly

Styly kolekcí nelze koupit přímo. Získáte je jedině dokončením novoroční, vánoční, kouzelné či lunární kolekce. Za každou dokončenou kolekci dostanete jeden styl (viz níže).

Co se týče 3D stylů, ty získáte jedině přes velké bedny.

is_7_nyst_6_eng

Výměna vozidel

V prvé řadě gratulujeme všem výhercům nového prémiového vozidla a doufáme, že se vám líbí! Připomínáme však, že Objekt 252U Defender nelze vyměnit za normální Objekt 252U.

Bedny

Neotevřené bedny se po skončení akce otevřou automaticky a jejich obsah se vám připíše na účet. Pokud darované velké bedny přijmete až po skončení akce, též se automaticky otevřou.

Sváteční operace končí
Ohodnoťte tento článek!
4.23 (84.55%) 22 hlas/ů

17 KOMENTÁŘŮ

 1. Nechápem prečo by sme si nemohli vymeniť defendra za normálny 252u

 2. Proč slevy do prdele budou odstraneny? Já si dám X slevu a mám teprv 6 a řekněte že to je jen dočasný?! Tak to se jdete vysrat s tímhle kurva

  • Když si slevu vybereš, bude platit pořád – dokud tank nekoupíš. Ale když si slevu nevybereš, tak zanikne

   • on si nejpis chtel x vyexpit a nebude na to mit cas jedine koupit uz prodane vyexpene vozidlo

    • Do 1.4 si vybereš slevu na vozidlo, ta sleva bude platit dokud si to vozidlo koupíš, ať už jsi ho vyexpil nebo ne. Pokud si nic nevybereš tak to propadne

 3. Proste komercni sracka, jen vyzdimat prachy, bez modu to nejde hrat, arty prej DM 1250 haha prumer slabych 400 a to pocitam jen ze se trefis tech zbytecnich ran je spousta hlave ze ochromis k cemu?

  • DM 1250 dáš, když to projde pancířem a jestli alespoň trochu tušíš k čemu je hodnota průbojnosti, tak ti to dojde, nehledě na to že 1250 nemají ani většina TD na X tieru. Raději zkus nějakou míň náročnou hru kde nebudeš muset jak píšeš používat mody, více se to pak užiješ a v očích ostatních nebudeš za nooba. Ale neber si to osobně.

 4. Ty ženské členky posádky vypadají hrozně, nemohli tam nechat normální ženy jako jsou za mise?

 5. Na nevyzkoumané tanky nelze sleva aktivovat. Všechny slevy jsem si již aktivoval ale ne všechny tanky takto označené jsem hned koupil. Pokud tedy zlevněné tanky nekoupím do aktualizace 1.4 tak mi sleva taky propadne?

Comments are closed.