Suvenýry z Tankfestu v prodeji

  7

  V prémiovém obchodě se objevil speciální balíček se suvenýry z Tankfestu 2018. Balíček obsahuje kamufláže a taky moc pěkné emblémy, které jsou ve stylu britského muzea a celé akce, která se v něm odehrála.

  Suvenýry z Tankfestu v prodeji
  Ohodnoťte tento článek!
  4.5 (90%) 4 hlas/ů

  7 KOMENTÁŘŮ

  1. No jo – aby si zase ještě nezapomněli urvat něco (jako vždy) po skončení akce/aby byly do sytosti přecpáni prachy. To je jako kdyby v krámě – prodávali “prošlý salámy a zkaženou zeleninu” !

   • Je to kapitalizmus, vo vsetkych sukromnych firmach to tak robia, …. v socialistickom rezime by si si ziadne wot nezahral.

  2. Trepeš hlúposti, ty expert na socializmus. Zjavne máš 10 rokov podľa tvojho komentu.

   • Nevím, koho komentuješ, ale evidentně máš velmi dobré znalosti socialismu.
    Každopádně firma, co chce vydělat, funguje přesně jak cocot na-ntu popsal. A jestli tohle popíráš, tak pak je 10 let Tobě, nebo záměrně mluvíš hlouposti. Už jen tvůj nickname prozrazuje leccos. A jestli Ti je něco přes 35 (jako mně), tak pak se někde stala chyba a doporučuji si základní znalosti ekonomie někde přečíst. Wiki naprosto postačí.

  3. Nechapu jak tohle muze nekomu vadit, nechapu proc ma nekdo potrebu se k tomu vubec vyjadrovat, nikdo nikoho nenuti cokoli z nabizeneho kupovat, tak jako treba komousi znamky ROH, nosit do skoli 20Kčs na SRPŠ, pajdu na internacionalni pomoc pro kubu . . . .dpč.

   • Tak az budes mit decka, tak teprve pocitis, co vse budes “nosit” za obnosy do skoly…blbsi prirovnani jsi nemohl vytahnout…

  Comments are closed.