Na supertestu se prohání IS-3A, testuje se hlavně její dělo

  11

  Milí tankisté, Wargaming spustil testování IS-3A. Jistě víte, že toto zde již jednou bylo, ale tento tank se do hry zatím nedostal. Nyní se IS-3A objevila na supertestu vybavena zcela novým dělem, které má automatické nabíjení podobně jako tomu je u italských tanků na vyšších tierech.

  Nutno říci, že se netestuje ani tak IS-3A jako spíše systém nabíjení, který je momentálně na tomto tanku. O co vlastně jde? Wargaming chce otestovat, jak by fungovaly těžké opancéřované tanky se zásobníky. V praxi to znamená, že by tank přijel do přestřelky, vyprázdnil během deseti sekund zásobník, udělil by 1000 poškození a mohl by i nadále v souboji zůstat, aniž by musel čekat dlouho dobu, než se nabije jeho první střela.

  Jak toho chce Wargaming dosáhnout? Jednoduše, v tomto zásobníku se nenabíjí první náboj nejdelší dobu, ale naopak tu nejkratší. To znamená, že když tank vystřílí zásobník, jeho první střela má nejkratší možnou dobu nabití, takže může dále střílet, aniž by ho to nějak extrémně znevýhodnilo.

  Dělo funguje následujícím způsobem. První střela se nabije za 12 sekund, druhá za 15 sekund a třetí za 18 sekund. Tím pádem máte možnost střílet každých 12 sekund jednotlivé střely, nicméně když jste mimo bitevní vřavu, může si nabít během 55 sekund 3 střely, které ze svého děla vystřelíte během 10 sekund.

  Zní to rozhodně zajímavě, s takovýmto konceptem a systémem by se dalo hodně dobře pracovat, samozřejmě dělo je i nadále nepřesné na větší vzdálenosti, proto je potřeba účastnit se přestřelek těžkých tanků. Vše je ale jen test, změna se může osvědčit, či nikoli. Mám ale pocit, že by tento systém mohl být příliš OP. Uvidíme.

  Na supertestu se prohání IS-3A, testuje se hlavně její dělo
  Ohodnoťte tento článek!
  3.88 (77.5%) 8 hlas/ů

  11 KOMENTÁŘŮ

  1. Bude to OP a ještě více to zrychlí bitvy. Spousta strojů bez zásobníku (včetně prémiových tanků) bude tímto ještě více znevýhodněna. Je to špatný nápad a jestli ho dají do hry, obávám se že to naštve mnoho hráčů a ještě více domrší balanc.
   Podle mě velmi, velmi špatný nápad. Dopadne to jako toustovač, nepůjde to pořádně vybalacovat a nakonec to ze hry odstraní.

   • Smutné je, že ono se to do hry fakt může dostat .. .ale myslim že WG zjistí, že je to blbost

     • to Vizmiž:
      Nějak tento tvůj komentář nechápu. Hra WoT má s reálnými tanky společné leda tak názvy některých strojů, a někdy docela povedený vnější vzhled. Takže co myslíš tou reálnou věcí ve hře?

  2. Progetto je aspon medko a nema pancir, zárove nemá tolik alfu, zásobníky jsou zase bezbranne behem nabijeni…ale pokud za minutu, coz je zhruba cas kdy narazite na prvniho nepritele, pojedou dejme tmou dve tyhle plně nabité potvory s pár dalšími jako support, a prvni tank ktery potkaji budou schopni nasypat za 2000 dohromady,tak nevim nevim. A hned za 12 vterin budou pokracovat jako bvy se nechumelilo…

  3. Souhlasím s Bykopem, pokud to projde, bude to hooodně OP, takovej druhej Defender na steroidech kde pancíř nahradí systém nabíjení…..osobně bych to bral hned, ale stejně jako Defender, pokud by ses s tím dostal do šestek, pravděpodobně by to bylo předem vyhraný……

  4. Wait … What? Však už ve hře je IS-3A … to jako mu chtějí změnit dělo? Prostě vezmou prémiák a překopou ho jak chtěj? Né že by teďka ten tak byl dobrej …
   Spíš bych od WG čekal úplně novej tank (názvem, né vzhledově … všichni přeci víme jak to klonování funguje …) a prodávali by ho jako zcela něco zbrusu nového.
   Pokud se někomu zdá OP tak stačí počkat pár měsíců. Pěkně si počkaj až se prodá dost kusů a pak přijdou s článkem, že z jejich úžasně zesbíraných dat je zjevně nevybalancovaný a buď ho nerfnou, nebo ho stáhnout zcela z prodeje jak Defendera.

  5. Jistě víte, že toto zde již jednou bylo, ale tento tank se do hry zatím nedostal
   To co je za tvrzení?

  6. To taky nejak nechapu IS-3A uz mam davno v garazi tak ted sem docela zmatenej .

   • WG uvažuje nad tím že by tank dostal zásobníkové dělo.

  Comments are closed.