Na SuperTestu je nový švédský prémiový tank

7

Lansen C je švédský střední tank. Tento stroj je nyní testován na supertestu a vypadá opravdu zajímavě. Poměr výkonu k hmotnosti je vynikající, 28,4 hp / t to mu dává maximální rychlost až 50 km.

Zatímco nejvyšší rychlost sice není nic, co by si samo o sobě stálo za zmínku, podstatné je ale že poměr výkonu k hmotnosti umožňuje rychlé dosažení této maximální rychlosti a její udržení na lehkém terénu. Kromě toho se pyšní mohutnou palebnou silou, dělo 10,5 cm rozděluje 320 poškození. Zatímco 320 Alpha je pro střední tank osmého tieru nadprůměrné poškození, další parametry přesnosti a zaměření nejsou až tak růžové, tím pádem toto dělo nebude dobré pro střelbu na větší vzdálenosti.

4Ux8hmz

Spolu s poměrně nízkými hodnotami pancéřování bude pravděpodobně Lansen C zařazen do kategorie tanků určených pro podporu týmu. Na papíře vypadá tento tank podobně jako T20 na tieru VIII lepší mobilitou. Musíte se spoléhat na mobilitu a vynikající depresi děla, 10 stupňů.

 

Stroj to je rozhodně zajímavý, dostat se včas na klíčové pozice je rozhodně výhoda. Absence pancíře může být sice problém, nicméně i tak se díky mobilitě a depresi děla můžete bránit.

Na SuperTestu je nový švédský prémiový tank
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 5 hlas/ů

7 KOMENTÁŘŮ

  1. Vysvětlí mi někdo, proč švédům budou dávat další medko..? Nekončí náhodou težkým tankem? Nebo mi uniklo, že přidávají medka do stromu?

  2. Taky ten vzhled. Toto má být Švéd? Podobá se mi víc na naše tanky….Škoda T40, TVP VTU koncept. No holt, bude to Švéd!!!

  3. V podstatě je to sedmičkové Leo na steroidech… ale nechápu logiku wg… snad jedině že by do hry přišla nová linie švédských medek… a československé osmičkové medko je kde páni vývojáři???

    • Přijdou v roce 2019 🙂 ČSL. 8 prémiák? No, když vše půjde dobře, možná se ho letos dočkáme, nicméně naše linie není moc oblíbená, tedy proč něco takového přidávat do hry. Stejně by si to “čechoslováci” moc nekupovali.

    • S tankem Leo nemá teda nic společného možná jen to že je to šved.

  4. Švédi majú tanky na 2 línie stredných tankov končiacich 10. tierom, kompet schopný zbudovať líniu artyn a líniu ľahkých tankov. Takže by som skôr odhadoval, že ak tu je medko možno príde línia mediek.

  5. Ne fóru není tento tank veden jako premium, tudíž si myslím, že tu bude normální osmička z techtree 🙂

Comments are closed.