Na supertestu další dvě verze mapy Minsk

0

Máme zde další zdokonalené testování mapy Minsk, to je nyní v plném proudu, tvůrci vytvořili dvě upravené verze, které se dostaly nedávno do uzavřeného testu.

post-503397906-0-50530500-1562333017

 

1) První verze

V první verzi budou všechny tři hlavní herní oblasti přepracovány, městské bloky kolem náměstí, otevřené terénní mapy a bloky seskupené kolem obelisku „Vítězství“. ∙

Aby zajistili širší rozmanitost taktiky, postavili za budovou zastavěnou plochu s velkými červenými písmeny „ПОДВИГ НАРОДА БЕССМЕРТЕН“.

Terén v severní části byl zrušen, což umožnilo intenzivnější bitvy na otevřeném terénu mapy. Také brod byl trochu zakryt, aby bylo obtížnější střílet z dálky, zatímco schody jsou nyní širší, aby naopak umožnily snadnější překonání vodní bariéry. Pozice pro TD v levém horním rohu byla také přepracována, křoviny byly ztenčeny a byl zde nově přidan malý kopec, který nyní poskytuje krytí před střelbou.

 

Centrální část byla doplněna vyššími místy, které usnadňují přežití lehkých tanků v této oblasti.

Počet objektů blokujících střelbu z dálky se zmenšil, mimo jiné byla odstraněna část bílého plotu podél cesty.

Územní v západní části (oblast u náměstí ) bylo značně přepracováno, nyní jsou dvorky prostornější a přístupnější pro boj.

 

2) Druhá verze

Druhá varianta obsahuje výše zmíněné úpravy, navíc byla postavena nová budova na severní základně, aby nahradila zlepšené pozice a diverzifikovala herní možnosti v této části mapy.

post-503397906-0-85290100-1562333244

V závislosti na výsledcích testů se rozhodne, zda budou na mapě změny pokračovat.

Na supertestu další dvě verze mapy Minsk
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 5 hlas/ů