Supertest: Změny na mapách Prokhorovka, Cliffy a Ruinberg

  3

  Ze supertestu k nám dorazily změny některých map. Některé jsou lepší, jiné horší, nicméně každá změna co ovlivní stereotypní hraní mapy je dobrá.

  Prokhorovka

  Důvod přepracování:

  • Kopec byl přepracován kvůli silné nevyváženosti ve prospěch spodního týmu na této frontě.
  • Bylo možné snadno vidět tým pohybující se do kopce a střílet na hráče ze středu mapy. Z tohoto důvodu byly provedeny následující změny.

  post-553021262-0-53498700-1589282615

  Změny v kopci:

  • Do terénu byla přidána nerovnost, aby se tým z horní základny mohl chránit před střelbou ze středu.
  • Bylo přidáno bezpečné místo, které umožňuje hráčům střílet na střed mapy (pokud není spatřen).
  • Série keřů byla změnšena a otočena tak, že není možné odtud vidět protivník, pokud zůstal na bezpečném místě. Nyní je nutný aktivní průzkum.
  • Při útocích na kopec týmu z horní základny, pokud je nepřítel zaznamenán v křoví, bude čas na návrat prodloužen kvůli změnám v terénu v této oblasti, což by mělo pozitivně ovlivnit podporu týmu z horní základny od středu mapy.

  Drobná změna:

  • Některé stromy s nejvyšší viditelností byly odstraněny za účelem zlepšení míření.

              

  Cliffy

  Důvod přepracování:

  • Spodní tým má oproti vyššímu týmu malou výhodu.

  post-553021262-0-97835300-1589282631

  Změny:

  Čas pro dosažení vrcholu (v zóně 5) byl změněn pro horní tým, čímž byla vyrovnána účinnost této pozice se spodním týmem. Pozice ve středu mapy byly vyrovnané pro oba týmy.

  1. Rampa na pozici stíhačů pro horní tým byla mnohem obtížnější než pro nižší tým. Nyní bude příjezdová cesta snazší.
  2. Přímější trasa umožní středním tankům rychleji se dostat do kopce.
  3. Pozorovací a palebné linie byly očištěny od zbytků, zbytečných keřů a plotů, což usnadní boj v pohybu.
  4. Oblast ve středu byla změněna pro horní tým. Nyní se můžete schovat za nerovný terén, abyste se vyhnuli střelbě z kopce. Vozidlo bude ale stále zranitelné, pokud se pohybuje nahoru.
  5. Kopec byl přestavěn, aby se z něj dalo střílet na střed nebo na cestu a aby tanky na něm bojovaly rovněž proti stíhačům tanků. Nyní bude tato pozice stejně cenná a pohodlná jako její protějšek v nepřátelském týmu.
  6. Oblast ve středu byla mírně změněna pro spodní tým. Nyní bude více vystavena střelbě z kopce při jízdě směrem ke keřům. Kromě toho byly keře ve středu posunuty blíže k spodnímu týmu, aby se vyrovnala tato pozici. Terén byl zvýšen a byl zde přidán kryt na cestě k majáku pro spodní tým. Toto místo vám umožní bojovat proti nepřátelům ve vyšší pozici.
  7. Útes byl transformován do příznivější obranné pozice, což může být lepší, pokud nepřátelský tým odpoví palbou z vyšší pozice nebo ze středu. Tato pozice je podobná jeho protějšku na soupeřově straně.
  8. Oblast byla mírně zvýšena pro spodní tým.

                           

  Ruinberg

  Důvody k přepracování:

  • Mapa ukazuje rostoucí nerovnováhu ve prospěch spodního týmu.
  • Na základě analýzy shromážděných statistických údajů chtějí vyzkoušet následující změny, které jsou zaměřeny na vyvažování pozice horního týmu. Chtějí však zachovat tradiční vzorec bitvy a vyhnout se úplné souměrnosti. Všechny změny se týkají města obecně.

  Plán změn:

  Seznam změn:

   1. Rezidenční oblast byla otevřena, aby vytvořila další rozmanitost v ulicích, stezkách a pozicích pro artilerije horního týmu. Podobné pozice jsou také nalezeny v otevřených obytných oblastech pro spodní tým. Díky tomu se objevilo další místo k boji a zastaralá slepá ulička v levém horním rohu mapy byla odstraněna.
   2. Poškozená budova se střeleckými polohami (podobná té, která se nachází poblíž spodní základny).
   3. Místo stavby chrámu ve středu najdete další průchod s pozicemi pro horní tým. Tím se bránícímu týmu vytvoří nové příležitosti, což mu umožní zastavit přicházející protivníky na náměstí nebo bojovat na vzdálenější pozice (tradiční isthmus na náměstí pro spodní tým nebyl odstraněn).
   4. Další kopce byly přidány poblíž okrajů budovy. Hráči z horních i dolních týmů mohou použít první kopec v bodě 4.
   5. Obrys obytné oblasti byl vylepšen, aby se vytvořila boční pozice. To vám umožní zaujmout více pozic v okolí.
   6. Byla přidána pozice, která střílí na průchod dolního týmu.
   7. Mírná změna. Zničený vrak spáleného vozidla byl odstraněn

               

  Supertest: Změny na mapách Prokhorovka, Cliffy a Ruinberg
  Ohodnoťte tento článek!
  4.78 (95.65%) 23 hlas/ů

  3 KOMENTÁŘŮ

  1. Radšej keby zmazali letisko a vybalansovali fjordy. A na tom ruinbergu má spodný tým OP pozície mimo mesta – s tým neurobili nič.

  2. Mne sa zmeny pacia,este by mohli tu jednu stranu na redshire opravit,lebo tam je nastrel z kopca jak vysity ked to ebr spotne,alebo iny light. Inak sa tesim na zmenu,snad to bude lepsie 🙂

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Přihlášení pomocí Wargaming.net ID