Supertest: Video z testované verze mapy Charkov

5

Na další fázi supertestu jsou opět dvě nové upravené verze mapy Charkov. V obou případech byla část mapy rozšířena, takže mapy jsou příjemnější pro mobilní vozidla. Verze na supertestu se liší v městské i otevřené části mapy.

Nicméně těch testovaných změn už bylo tolik, že pokud se testovaná verze nedostane na veřejný test, do hry asi nedorazí.

První verze

O94AxxYCAWQ (2)

Druhá verze

Kqj_5RY2RPA (2)

Supertest: Video z testované verze mapy Charkov
Ohodnoťte tento článek!
2 (40%) 5 hlas/ů

5 KOMENTÁŘŮ

  1. Tohle je tak smutné až to pěkné není… To je jak kdyby někdo namaloval pul mapy a pak mu řekli, že to musí ihned odevzdat dokončené a tak ho nenapadlo nic jiného než to přeložit na půl a okopírovat. Další trapná Plzeň jen trochu jiné domy a uspořádání… No a ty sračkoidní domky stojici opuštěné na kopci aby byl kryt… To je shit teda…

    • Ano, je to tak, podle mne pokud je ta mapa takovy problem, nechapu proc ji radeji neodstrani ze hry, vzdyt tech verzi ktere vyvorili bylo minimalne 8 … a stale to je nanic

  2. No to že je mapa skoro zrcadlově, mi nepříjde zas takovej problém…obvzláště když jsou tak dělané v podstatě všechny mapy. Předpokládám ze snahy balancu map pro obě základny . A ty které jsou jinak, tak na ně vesele nadáváme 🙂 viz Erlengerg …tam někdo asi vložil moc kreativity a nekopiroval druhou půlku … jak to dopadlo, kdo začína na jižní straně tak ma hold blbou vychozí pozici.
    Takže pokud mapa nejsou dva koridory s 50%míst kam nejde jet, za mě fajne. Jen by to chtělo více kopečků a neulehčovat to TDčkům co sedi na redlajně a vidí všude.

  3. kdybych mel resit vsechny mapy plus jeste k tomu ze protivnik ma lepsi stranu tak uz by mi z toho asi ******* a vam uz asi taky!!!

Comments are closed.