Supertest: T78 americký stíhač tanků

0

Svět tanků právě obdržel zbrusu nový tier VI prémiový americký stíhač tanku, T78 . T78 byl projekt z července 1943, v němž byl využit podvozek Chaffee s 90mm dělem s věží M36. Tehdy však Chaffee nebyl ani v prototypové fázi, takže tento projekt byl čistě teoretický. V srpnu 1943 byl projekt pozastaven, protože podvozek Chaffee ještě nebyl vyvinut. Navzdory skutečnosti, že projekt Chaffee byl úspěšný, vývoj T78 nebyl nikdy obnoven.

shot_006 (1)

Ve hře je to relativně mobilní vozidlo s věží schopnou se otáčet plných 360 stupňů a velmi účinným a snadno ovladatelným dělem s vynikající depresí.  Pancíř na T78 téměř neexistuje.

T78 na tom bude podobně jako Hellcat, pokud jde o hratelnost, nicméně zde existují určité rozdíly. S menší mobilitou nebudete schopni sledovat své spoluhráče jako to dokáže Hellcat. Na druhé straně se dělo T78 rychleji nabíjí a má lepší stabilitu v pohybu než Hellcat. Vezmeme-li v úvahu to všechno, nejlepší způsob, jak hrát na T78, je často měnit pozice a odpalovat své nepřátele zpoza křoví.

T78-eng (1)

Jak je obvyklé, všechny vlastnosti jsou předběžné a mohou být kdykoli změněny.

Supertest: T78 americký stíhač tanků
Ohodnoťte tento článek!
4.8 (96%) 10 hlas/ů