Supertest: Ruské IS-M

34

Přemýšleli jste někdy, zda Wargaming představí slavné IS s věží vzadu? Právě dnes se tak stalo. Studio oznámilo příchod rovnou tří nových vozidel: IS-M, Object 705 a Object 705A, které mají věž umístěnou v zadní části.

Pancíř je klíčovým prvkem těchto tří nových vozidel: ocelové příšery s dostatečnou průbojností a poškozením. Slabinou těchto tanků může být jejich mobilita, jenže tato vozidla byla navržena tak, aby těžce trestala obrannou linii.

První tank, který vstoupí do supertestu, bude Tier VIII. IS-M. Toto vozidlo je modernizovanou variantou sovětského těžkého tanku IS-2 a bude poměrně jednoduché s ním hrát.

Vlastnosti tanku
Tier VIII, těžký tank
Životy
1,500
Pancíř podvozku 120 / 120 / 80 mm
Pancíř věže 250 / 140 / 120 mm
Průbojnost projektilu 212 / 240 / 68 mm
Průměrné poškození projektilu 390 / 390 / 530
Rychlost střelby 4.76
Čas zaměření 3s
Průměrné poškození za minutu 1,857
Přesnost 0.42
Rychlost otáčení podvozku / věže 26 / 32 stupňů/s
Maximální rychlost / Rychlost vzad 35 / -12 km/h
Maximální dohled 350 m

 

Supertest: Ruské IS-M
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (88%) 15 hlas/ů

34 KOMENTÁŘŮ

  • Takže 35 km/h je pomalé? Zvláštní, já si myslel že je to vcelku normální rychlost těžkých tanků.

 1. Ako poznáme WG je jasné že to bude prémiový tank.Alebo že by náhrada za Objekt 416 ale to je v zásade to isté takže je jasné že to bude ďalší premiak za 39.90€ a môžte kipovat.Ale tank nula bodov spodok absulotny papier veža OK ale v zadu čiže ako Chrysler akurát ten s predu má oveľa lepší pancier.

  • Ano, je normální nahradit střední tank těžkým. Zase jsi něco vymyslel Ferdo, koukám že máš WoT zmáknuté do posledního detailu.

 2. to bude regulary tank nova linia ruskych ht ako su teraz francuzy takze to premiak nebude…

 3. Vynikající překlad, KURDE, to ten strojový překlad strýčka “gůgla” nemůžeš alespoň opravit na normální češtinu? Brnění??? Snad pancíř ne? A mohl bych pokračovat … Na to, že redaktor neumí cizí jazyk, si asi nezvyknu. To máme dnes mládež, ani jednoduchou angličtinu se nenaučí. Ostuda těchto stránek. Neznalost jazyka a překladů z něj, nebo alespoň úprava toho strojového, vám kazí reputaci a celkový dojem z informací, které přinášíte. Fakt škoda, udělejte s tím něco. Snaha se cení, ale tohle ji úplně degraduje.

   • Z pohledu tohoto webu ano, je strašná a na tomto webu téměř neodpustitelná! Brnění, a to ví téměř každé malé dítě, nosili hlavně rytíři, vojáci a lidé, někdy i koně a jiná zvířata. Zatímco neživé věci, třeba tanky, lodě, auta mají pancíř. A protože tohle je vlákno o tancích, mělo by na to být pamatováno. Ale hlavní je, že alespoň nepřejímáte překlad “nádrž, nádrže” a používáte tanky. Ale vlastně od anglického výrazu (slova) pro nádrž – tank, pojmenování pro opancéřovaný stroj, pohybující se na pásech – tank, vzniklo.:)

 4. Zlaté staré wot.cz, dnešní autoři článků dělají akorát ctrl+c, dají google translator a pak ctrl+c a v. Za další o této IS-M už vyšel článek na thearmoredpatrol 13.12.,takže už ten začátek jsi mohl dát svůj. Bohužel musím chodit do práce, která mě baví, jinak bych psal, ale zdejší většina autorů neumí ani sama vymyslet svůj text

   • jemu jde o tu vetu “Právě dnes se tak stalo.”, ktera je v originale a stalo se tak 13.12., coz vazne neni dnes … to te sefredaktor neupozornil na pravni problemy s doslovnymi preklady?

   • Hezky se hájíš, ale už jen převzetí nesprávného, strojově přeloženého výrazu “brnění”, místo správného “pancíř”, dokládá, že on má pravdu. Poslední dobou se tu převážně jedná o pouze mírně upravené, strojové překlady strýčka “gůgla”. Na tom by nebylo zase tak moc špatného, ale neříkal bych, že to není pravda, když text mluví jasně, zřetelně proti tobě.

 5. Vážení přátele wot ,je z podivem kolik vysokoškoláků hraje tanky a jsou to největší -pouziji nejčastěji slovo ve wod a to je idijot je z podivem já tito lide dokáží urážet hráče kteří to hraji několik měsíců a sami to hraji několik let .je to jenom počítačová hra idijoti tak nebuzerujte jiné hráče v nevyžádaných spravach vy retardi říká se tomu stolkink chraň Buch tuto zem pokud by k něčemu došlo, hrajou to i děti vy idijoti

  • Bože! Vrať se na první stupeň základní školy, tohle se nedá číst! Douč se alespoň základy českého jazyka, než budeš něco psát o vysokoškolácích. Smysluplná větná skladba ti evidentně dělá velké problémy. Tvůj pravopis raději ani nezmiňuji. Jsem ochoten přehlédnout překlepy i nějakou tu hrubku, občas člověk píše dost rychle, ale co je moc to je moc.

  • A ty jsi spadl odkud, že by první výsledek inkluze ve školství? A hrou “WOD” jsi myslel – “world of dements”? Bohužel, tu tady nikdo z nás, krom tebe nehraje.
   PS: Ty zprávy si ve hře můžeš zablokovat. A “stolkink” se tomu rozhodně neříká. Ten je o něčem jiném, má své znaky a píše se to také jinak – “STALKING”. 🙂

  • Máte pravdu psát moc neumím ale hlavní je to že už se to bude řešit . Pěkné svátky.

 6. Stydím se za všechny Luboše, že je mezi námi ,něco’ takového jako ty a tvůj projev…

 7. Ahoj, mám otázku mimo tohle téma: Ve wotku za tu atmosféru vánoc dostáváte slevy na tanky.. např: sleva 50% na tier 8 atd. Zajímalo by mne jestli to bude fungovat i po eventu jelikož mám zájem o poláky na které bych to využil. Dík za odpovědi :):)

  • WG bekde psalo u tech slev, ze je mozne vyuzit je i za rok.. takze asi jo.. 😉

  • Ano, taky to šetřím na Poláky. Je to stejné jako loni u Švédů – neomezená platnost slev.

   • POZOR, sleva nepropadne pouze pokud bude aktivována na daný tank do určité doby, údajně do půlky března 2018. Přesné datum bude teprve oznámeno, je otázkou, zda to ponechají do vydání “poláků” či ne. Pokud totiž do stanoveného data slevu nepřiřadíte k vybranému tanku, propadne. Stejné je to i s “holkami” získanými o vánočním šílenství, pokud je do stanoveného data (bude stejné) nenaverbujete, tak zmizí. 🙂

    • Wow, díky za doplnění. Tohle jsem si neuvědomil, takže vybrat do března.

 8. Narovinu řikám, že tenhle web se změnit k nepoznání – a to k horšímu. Vim, že současná redakce má svoje plány a vývoj se ubírá jinam, ale stránka která vznikla z WoT.cz je dneska už mrtvá. Dřív pravidelný články den co den s informacema, dneska články o všech možnejch i nemožnejch hrách, ale jidiná pod kterou se diskutuje je pořád ta o wotku. Bohužel sem stačí dneska chodit už tak jednou za týden, aby se tu našel 1 čitelnej článek. Velký zklamání za mě. Hlavně, že tady máme články o všem možnym, kde dohromady neni ani tolik komentů co pod jedinym článkem o wotku… Hold prachy a ženský dokážou pohnout i Titanicem proti proudu

 9. Sakra myslel jsem si ze ta T29 co jsme dostali na 3 tieru bude sračka a ono to je vcelku slušny zabijak na 3 tieru.Moje S35 ma docela problemy 110 dmg fakt boli:-(

Comments are closed.