Supertest: Mapa Polsko

  4

  Polské tanky se momentálně prohánějí supertestem ve velkém a spolu s nimi vyjde i nová mapa. A její testování je téměř u konce. Bude mít otevřené prostory s mnoha místy pro odhalování nepřátel. Mapa není založena na žádné historické předloze , ale prostředí je nepochybně polské – velká pole, spousta vegetace, malé vesnické domy. Uprostřed vesnice vysoká katolická církevní budova (kościół). Vedle něj najdeme i malou cihlovou továrnu.

  Poland-Map-2

  Herní zóny této mapy:

  1. Cihelna je pro ty, kteří se rádi prohání v těžkých tancích. Je chráněna před střelbou TD, ale můžete dostat zásah z jiné části mapy. Vysušené koryto dělící továrnu je místem, kde se mohou dostat rychlé tanky a dobře zde dokáží operovat stroje s výbornou depresí děla.
  2. Centrální část mapy může být použita k odhalení nepřátel na počátku bitvy. Je vhodná pro lehké tanky a rychlé střední tanky. Příkop vychází z továrny a vede až do do vesnice, můžete jej použít k odhalení soupeřů nebo k střelbě do jejich boků, které zůstanou nekryté. Pole je obklopeno kopci s několika křovinami, které nabízejí pěkné místa a bezpečný průchod do vesnice.
  3. Vesnice je místem pro všechny třídy tanků, spousta krytí (jak zničitelných, tak i nezničitelných), keřů a prostřelitelných překážek. Po obsazení získá tým strategickou výhodu, v podpoře spojencí v továrně a následný průnik do nepřátelské základny.
  Supertest: Mapa Polsko
  Ohodnoťte tento článek!
  4.67 (93.33%) 6 hlas/ů

  4 KOMENTÁŘŮ

  1. a musim uznat ze takto to v polsku vipada i dnes kdyz zrovna nejste v hlavnim meste…

  Comments are closed.