Supertest: KV-122

  29

  Brzy se na Supertestu objeví nový sovětský prémiový těžký tank 7. úrovně KV-122. Jedny z posledních verzí KV vznikly v roce 1943. Vedle testech KV-100 vznikl i KV-122. Byla namontována věž z IS-1 a byla přezbrojena na 122 mm kanónem D-25T (na standard připravovaného IS-2) na podvozek KV-85. Prototyp byl vyroben v Kirovova závodě v Čeljabinsku. Stroj nebyl přijat do výzbroje, protože se už rozjížděla sériová výroba modernějšího IS-2.

  Charakteristiky:

  Tier: 7
  HP: 1200
  Motor: 700
  Hmotnost: 46,515t
  Max rychlost: 42 / -14 km / h
  Rychlost otáčení podvozk: 40 °/s
  Rychlost otáčení věže: 33,4 °/s
  Odpor podvozku: 0,959 / 1,055 / 2,014
  Dohled: 360 m
  Rádio: 440m

  Pancíř podvozku: 75/60/?
  Pancíř věže: 100/90/?

  Kanón: 122mm D-25T
  DMG: 390/390/530
  Penetrace: 175/217/61 mm
  ROF: 5,087
  DPM 1984
  Čas přebití: 11,795 s
  Přesnost: 0,441
  Čas zaměření: 3,07 s
  Deprese: -6/20

  Zdroj: thearmoredpatrol.com

  Sdílejte
  Předchozí článekŠvédové: STRV 103-0 – úroveň 9 (TD)
  Další článekŠvédové: STRV 103B – úroveň 10 (TD)
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  29 KOMENTÁŘŮ

   • ved to je KV-85 za starych casov na 6 tiere. omg to je odpad ten tank.

  1. Každej den 1-2 nový tanky na supertestu, už ani nevím jestli mě to zajímá. Ale s artinama neudělá nikdo nic.

  2. Ľudia, však to je stará KV-1S 😀 tá čo bola niekedy na tieri VI 😀

  3. Takže je to taková KV85 na VII tieru, která má hp IS. Dobrá práce WG

  4. Hra mám spoustu problémů ( špatné vyvážení, arty a atd. ), ale hlavně že se stále přidávají nové prem. tanky a navíc klony toho co ve hře už je.

   • Imho výhoda klonov z pohľadu hry je, že nazavedu game breaking mechaniku. A prinesú $$$

    • presne ze im to prinese penaze vsak inac by tu hru mohly zbalit zrusit zo dna na den keby do nej napridavaly pomaly kazdy 2. tyznden nejaky premiak oni z toho ziju a ich nezaujima že hrači nadavaju na balans hry MM, arty, a čo ja viem ešte čo . a hlavne ten balans tankov enemy maju o 2 tazke tanky viac cize kto vyhra kopec na malinovke ? ptm že sa stale prehrava nooob team atd. zvyhodnene tými vyhravaju lebo maju o 2 heavy navyse to je tak vzdy aj na iných mapach to tak je .
     Ach ta hra ide pomaly do kitek a to mam 26k battles, bavi ma to ale niekedy mi je z hoto zle fakt hlavne kazda druha bitka 2:15 prehra
     Welcome to WOT !!!

     • Chcete-li, aby se něco ve hře změnilo k lepšímu, přestaňte ji financovat. Stejně jako jinde v životě, když je služba/produkt nekvalitní, přece si ji nebudu stále platit/kupovat a brečet, že je špatná. Prostě jim neposílejte peníze, až to udělá většina, možná dojdou k závěru, že to rozpustí, nebo s tím konečně něco udělají. Jiné páky bohužel hráči nemají. Naproti tomu mají ale výhodu, na trhu je vždy dost kvalitních her, kam se dá přejít. Osobně si myslím, že WoT je tak tři roky za zenitem a potácí se v těžké agónii. Vlastně už WG razí jedinou filosofii. Vyvařit co nejvíce, než nám všichni utečou. Pamatuji na serverech přetížení a počet hráčů 200k+, dneska je to stěží polovina a rozdíl je jistě i ve složení. Bandy debilů se prohánějí po pláních, vytlačují se, střílejí navzájem ve vlastním týmu, reportují se jak vzteklí (z toho plynou výsledky 3-15 / 15-3), ale o nic nejde, přidáme dalších dvacet tanků a jede se dál. Dokud nám ti kokoti platí, není třeba to řešit. Na konci roku uděláme výroční zprávu s velkými čísly a poplácáme se po širokých běloruských ramenou. Ne nadarmo se říká že Rus (jistě možno vztáhnout i na Bělorusa) je podsaditý, věčně opilý rudolící muž s duší mongola!

  5. Docela geniální marketingový tah ze strany WG, hodit zpátky do hry tuto příšeru, naštěstí bude přesunuta na tier VII, takže bude potkávat i tiery IX a ty jí vysvětlí zač je toho loket a znepříjemní jí hraní stejně jako KV-1S když tierům IV.. a do tier VI odřadů nezasáhne, takže si jí klidně kupujte.

  6. Nečekejte tyto tanky v prémshopu. Nejspíše budou jako odměna za cw, nebo pro testery apod. Jen jedno nebo dvě vozidla si budete moci koupit.

  7. Tohle nemůže být na sedmičce, Tigery si to rozeberou s prstem v nose…

     • Na šestku by to museli trochu nerfnout, na sedmičku to ale bude muset dostat výrazný buff. S touhle kombinací kanónu a armoru to na sedmičce nemá co dělat. IS-2 má 120/100, ty máš 100/75, čili tě budou probíjet bez větších potíží i šestky. A docela bych tenhle stroj chtěl vidět v devítkové bitvě.

      Nepřesné dělo + slabý pancíř je jedna z klasických „premiových“ konfigurací ve World of Tanks, přitom jedna z nejhorších. Vede lidi k přestřelování nablízko a pak brečí, že nic neodrazí.

   • jestli jsem dřív neříkal, že bývalé KV-1S nebylo OP tak to jen kvůli dohledu a času zaměření, jenže tohle má vše, řekněte mě co tomuto tanku chybí ? Možná HP, ale to jsem nikdy neřešil, vždyť pokud v tom sedí hráč s mozkem, tak relativně vše rozstřílí.

    • Vypadá to na trochu pohyblivější IS a s trošku lepší zbraní, ale o dost horším armorem. To původní legendární kv1s mělo oproti tomuto 2 věci – 8 stupňů sklon děla a neuvěřitelný troll armor, kdy prostřední část korby dingala všechno. Tady to je jako na kv-85 to odrážet nebude. Je to takový obyčejný stroj, ale je to docela pěkný a i vybalancovaný takhle na poprvé.

  8. „mighty KVs“ 😀
   btw. do wt teď tu kv-122 přidali,sic s jinou úsťovkou

  9. ten pocit když odstraníš KV-1S ze hry a vedení tě natolik zdrbe že ho nakonec musíš vrátit 😀 😀

  Comments are closed.