Supertest: Kharkov a Stalingrad

  22

  Dnes tu máme ze supertestu várku nových obrázků přepracovaných map Kharkov a Stalingrad. Moc změn vidět není, ale vypadá to, že mají jen vylepšené počasí a jsou mnohem světlejší , než dosavadní verze. Jestli si všimnete jiné změny, tak je napište do komentářů 🙂 Líbí se Vám?

  Sdílejte
  Předchozí článekWar Thunder: Event Berlín
  Další článekSandbox: Změny penetrace
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  22 KOMENTÁŘŮ

  1. Tal jako třeba já jsem zas takový problém s těmi mapami neměl.. 😀

   Co mně pořád štve je ta grafika ve WoT..

  2. Oni říkali, že když jsou ty mapy neoblíbený, tak je přepracují. A opravdu, přidali jim světlost, to určitě pomůže. Kappa

   • Tak muzou treba zacit psat o pocasi… Ono kdyz se nic nikde nedeje tak pochybuju ze si nejaky clanek vycucaji z prstu

   • My to víme. Jak určitě víš, carramba odešel a je to teď vše na nás. C66 dělal hodně článků a dobrých článků on sám. Snažíme se, aby to bylo co nejlepší, postupně se do toho dostaneme 🙂

    • jo MR.Carramba je OP! ale drzim vam palce a dufam,ze to uspesne zvladnete aj bez neho.

  3. Tak hlavně že jsem se dočkali toho přepracování když ty mapy byly zvoleny jako nejhorší …

   Nojo když WG perlí, tak perlí …

  4. V Charkově se změnilo centrální kruhové náměstí, na tom širokém bulváru zmizela část křovin (nahrazeny stromy) u červené báze (severní) zmizela jedna sutinová mulda.

   Stalingrad nevím, jezdím ho jen zřídka.

   Obě mapy mají stejný problém = množství koridorů, které znemožňují efektivní spolupráci. Prostě vítězí ten, kdo udělá masivní rush po jedné straně, vyčistí svoji polovinu mapy a potom se stihne vrátit a zachránit vlastní bázi. Nebo ten tým, který pošle rychlá medka podél vody (přes náměstí) a ta rychle capnou.

   Obě jsou to blbé mapy náročné na taktický odhad.

   • P.S. Ocenil bych, kdyby obrázky byly doplněny odkazem na fullscale rozlišení. Takhle jsem musel čumět na thearmoredpatrol.com a jejich velké screeny.

  5. 999 ping ? 😀 Jak máme hrát my, když už i jim se to takhle laguje 😀 😀 😀

  6. Podle screenů se mi zdá, že ubyly baráky nebo jsou tam větší ulice…

  7. Dneska 43 bitiek a dookola sa omieľalo 6 mapiek. Nepomohlo ani odhlásanie a opätovné prihlásenie či zmena servera. Ku podivu asi po mesiaci som hral na mapke Veľký park a to som si hovoril, že tú mapu asi dali z hry preč 😀

  8. Mne sa zdá že na tom Kharkove sa troška posunuli alebo otočili niektore budovi ale nič masívne

  Comments are closed.