Supertest: Další verze mapy Provincie

4

Milí tankisté, již před nějakou dobou jsme psali o mapě Provincie, která by se měla objevit ve hře. Zde máme další zajímavé informace, a několik letmých obrázků. Mapě to sice ještě nějakou dobu trvat, ale již nyní nás potěší několik reklamních obrázků. Není to vůbec špatné, co vy na to?

msg-8205544-0-18863800-1513945699

Ano, čtete to správně. Mapa prochází zásadními změnami a doufáme, že se již brzy vrátí do hry. Dvě varianty této mapy se nedávno dostaly na Supertest. Obě se značně liší od staré původní mapy, kterou znáte. Jak víte, stará mapa byla odstraněna, protože bitvy na ní byly příliš dlouhé. Bitvy trvaly i 15 minut a často končily remízou. První z verzí by měla vést k tomu, že bitvy budou dynamičtější a druhá je pouze vylepšená první verze. Kraje mapy byly změněny, aby lépe vyhovovaly bojům.

Další obrázky mapy Provincie

Supertest: Další verze mapy Provincie
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 5 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

  1. lol bitvy trvaly prilis dlouho??!! wtf. kdy jim dojde ze na 2minutove bitvy neni nikdo zvedavy. cim je bitva delsi tim vic je videt jak je mm vyrovnany co se tyce zkusenosti hrace a tanku ze dokazou dlouho proti sobe ustat.

    • Tady jde o to, že to bylo 15 min kde se nic nedělo. Jenom na sebe koukalo 30 zakempených hráčů jako na Erlenbergu.

      • Na to jak dlouho to hraješ píšeš nesmysly. Ty dlouhé bitvy byly většinou proto, že zůstali 2-3 hráči na každé straně (vesměs veteráni nebo pedobeaři), kteří čekali na chybu nepřítele. Jinak ty bitvy byly relativně rychlé, vyhrávala strana, která měla hráče s lepší posádkou, tedy především s dohledem a maskováním a pak T18 nebo Pz II. To byli králové bojiště. Na Kampánii dodnes vzpomínám se slzou v oku.

    • Presne tak ako hovoríš mne je úplne jedno aké štatistiky budem mať premena keby som mal Winrate aj 20% je mi to jedno ale očakávam hry ktoré budú super zábavné vyrovnané a budú trvať 12 13 minút a budú končiť 15:13 a nie ktoré budú končiť za 3-4 minúty.

Comments are closed.