Strv S1 v prodeji, vyplatí se?

6

Strv S1 je jedno z mála vozidel ve hře, které má zvlášť režim pro útok a přesun, je to klasický sniper. Kombinace přesnosti s vysokorychlostními podkaliberními střelami mu umožňuje spolehlivě trefovat nepřátele na jakoukoliv vzdálenost a při jakékoliv rychlosti. To jsou slova Wargamingu, která lákají ke koupi tohoto stroje.

Pozitivních vlastností má tento stroj opravdu mnoho. Krom unikátního herního stylu, který je platný na otevřených mapách, kde se můžete bez problémů rychle přesouvat z pozice na pozici, najít si místečko odkud budete ponižovat nepřátele.

Co budete ale dělat ve městě? Tam to bude kapku větší problém, hlavně proto, že pro spolehlivou střelbu potřebujete být v obléhacím režimu, který vám znemožní pohyb a manévrovatelnost proti nepřátelům 1v1. Ve chvíli, kdy se vás v uzavřené oblasti někdo pokusí objet, nebude s tím mít problém. Pravdou je, že nezkušení hráči nebudou moc tušit kam vás střílet. Stačí to ale na to, aby byl tento tank zábavný?

Na to si musíte odpovědět sami. Pokud máte ale kvalitní švédskou posádku a k tomu zkušenosti s hraním švédských TD, cestu máte otevřenou.

D60D4F3

Strv S1 v prodeji, vyplatí se?
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 8 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

  1. hmmm … tak koukám že na oázku v titulku jsem odpověď nedostal…
    ZBOHÉ

  2. Mam ho na zaciatku bol super mam na nom perkovu posadku maskovanie na plno. Dokazal trafit nemozne vecy a s maskovanim na 60% ma nikto nikdy nevidel.Teraz strely lietaju tak nejak mimo a camo ako keby nebolo. Tank sam o sebe nic nespravi ste vzdy zavisli na teame. Neodrazi nic , mozno tak tier 6. Zaraba ale stale dobre. Tier 10 pri jeho pene nie je problem. Uz by som ho nekupil radsej skorpioma alebo to cinske td. Ale som amater tak to berte z nadhladom.

  3. O jeho koupi jsem uvažoval abych měl premiák na expení posádky. Teď jsem ale na vážkách. V garáži už mám UDES03 a zjistil jsem že absolutně nezvládám ten jeho charakteristický styl hraní, každá bitva s ním je z mé strany totální katastrofa. Tak si říkám že to boudou jen zbytečně vyhozené peníze když se už teď na “úděse” v garáži jen práší 🙁

  4. UDS je sra*ka… až budeš mít STRV budeš si ji chválit.. je luksusní

  5. V dnešní době nemá smysl tento stroj kupovat. Úmysl byl dobrý, velké pene a slabý pancíř s možností rychlého přesunu. Toto vše je ale minulostí. Do kopce se škrábe jak KV2 s rychlostí 10 a než se rozjede na max, tak je to na zívačku. Žárovka je už na prd, protože když už se rozsvítí, tak nestačíš tím hlemýžďím tempem se rozjet a ujet, jak to bylo na začátku. Střely už nejsou přesné a dokonce ty střely dingají i od děl a to už je síla.

  6. 6 perková posádka, camo 100%, nástřik a svítím i v pralese. Apcr lítají mimo, než se rozjedu jsem žrádlo pro arty. Výdělky s ním klesly o 300%. Nákupu nelituji, ten rok než jeho vlastnosti WG zpras.. lo stál za to. Snad jeho vlastnosti WG zpátky upraví na ty, které kdysi měl ☹️, do té doby s ním moc nehraji, kazí mi staty

Comments are closed.